Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
482 posty 1354 komentarze

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Moje komentarze

 • @Zorion
  trafnie ujęte - dobra obserwacja i analiza.

  Ukłony :)
  Strefa kibica
 • @Jasiek 17:39:10
  Całkiem możliwy jest taki lub podobny scenariusz.

  Ukłony z podziękowaniem :)
  Kwadrans po dwudziestej drugiej: kazanie po Kazaniu
 • @Lotna 13:39:52
  feudalne nawyki. a tak w dupę kopa zasadzić tym darmozjadom i sprzedawczykom i tyle, to tytułomania sama z biedy by zdechła.

  Ukłony :)
  Pierdole, czyli odmiana przez przypadki
 • @zibi 09:43:13
  proszę sobie odmienić przez przypadki ;) a wnet okaże się, że nie wszystko jest takie oczywiste :) Dlatego jak ktoś coś mówi, to wcale nie oznacza, że powiedział to co mówił ;)
  Pierdole, czyli odmiana przez przypadki
 • @lorenco 17:40:51
  Uważam, że nie są ani tępe ani nie udają. przeciwnie wystarczy odtworzyć wypowiedź Mateuszka o tym ilu jeszcze Polska potrzebuje Ukraińców. Powiedział, że jest ich w tej chwili ok 2 milionów a potrzeba dwa razy tyle, aby przemysł nie uległ załamaniu. GUS ogłosił dane oficjalne; 1,6 mln otrzymało pozwolenia na pracę.
  Drugie tyle jest tutaj nielegalnie. Razem stanowią drzemiącą siłę, którą w razie konieczności Ichni użyją wobec nas. Wtety faktycznie zostanie jedynie Polin.
  Wiatrowycz i „Gazeta Polska” to rosyjscy agenci.
 • @Wszystkim
  serdeczne dzięki za zajrzenie i komentarz :)

  Pozdrawiam
  Muszę przeprosić brata i moich synów też
 • @Lotna 23:48:46
  Tak się składa, że studiuję uważnie dwie przepięknie wydane i napisane pozycje naukowe: "Lęk - Neuronauka na tropie źródeł lęku i strachu" i "Gen - ukryta historia" Zobaczymy dokąd mnie poprowadzi Joseph Le Doux a dokąd Siddhartha Mukherjee. Co prawda miałem sposobność oczytać się i osłuchać na wykładach o lęku, strachu i ich przyczynach w czasie przerabiania materiału na STU (Studium Terapii Uzależnień) ale Le Doux prowadzi mnie znacznie dalej, głębiej. Jak już "nauczę" to dam znać co i jak.

  Jeśli zaś chodzi o Twoją teorię, to jest ona jak najbardziej prawdziwa i o tym też po części są te dwie pozycje i setki jeśli już nie tysiące innych. Oparłaś się na modelu, który znakomicie oddaje "wyjście/wejście" do jakże głębokiego tematu, do tajemnicy i wielu jej niespodziewanych zagadek.

  Serdecznie pozdrawiam - Wiktor.
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @Zorion 19:44:44
  Myślę bardzo podobnie.

  Pozdrawiam i dzięki za dobre słowo :)
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @AgnieszkaS 18:45:09
  Widać ta nacja tak ma i to we wszystkich elementach życia odmienianego przez wszystkie przypadki.

  Ukłony :)
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @trojanka 15:18:19
  kwiatki i rajstopki musiały być, obowiązkowo!

  Kłaniam się :)
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @Repsol 21:25:41
  Obejrzałem dopiero rano. Dzięki.
  Dobrego dnia :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Autor
  jakby to powiedzieć najkrócej jak tylko można: wypie..dolić tych tamtych wsadzić do mamra, a kogo trzeba powiesić. Kota zdjąć z rozkładówki, a tej bezmózgiej garstce wyznawców kota i ojtadzia wprowadzić podatek od lizusostwa i głupoty. A całe to kolorowe tałatajstwo do roboty pognać. I na początek chyba tyle, aby pokazać, że rząd owszem się wyżywi za nasze ale tylko wtedy będzie miał michę jak nasze będzie głosił. Inaczej won, na szczaw i kury szczać prowadzać

  Ukłony
  Marszałek Terlecki czyli mentalność parobka.
 • @Lotna 13:35:52
  Wierzę i czasem się tylko niecierpliwię, że temu dzbanowi jeszcze to naderwane ucho służy.
  Zgadzam się z klasykiem jednak mam nadzieję, że właściwych odpowiedzialnych i niepaszportowych Polaków jest odpowiednio tyle, aby to państwo wziąć w zarząd i poprowadzić Naród we właściwym kierunku.

  Ukłony i dziękuję, rzecz jasna, za otrzymane precjoza :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Jasiek 00:53:31
  Muszę się przyznać bez bicia, że w moim tekście znalazł się błąd nie wiem jakie wielkości - myślę, że sporej. Te 100 mld złotych to kwota jakież żądała strona reprezentująca spółkę Giesche, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. /Bomba wybuchła w lutym tego roku, gdy ABW zatrzymała kilka ludzi związanych z reaktywowaną przedwojenną spółką Giesche SA, która starała się o zwrot gigantycznego majątku na Śląsku. Nie posiada sugestie, że do jej wskrzeszenia posłużyły akcje z amerykańskich skrzyń, bo znajdował się tam cały przedwojenny kapitał spółki – łącznie 172 akcje, każda o nominale miliona złotych./

  Nie będę przeredagowywał tego wpisu napiszę kolejny z większym naciskiem na skalę popełnionych i możliwych wyłudzeń i powiążę to z słynną amerykańską ustawą i pójdziemy drogą tego co znajduje się pod polską ziemią - nasze surowce, do których roszczenia bez naszej wiedzy mają USA i Niemcy. Niemcy od dawna wiedzieli, że nasza ziemia jest bogata. Ale to naprawdę materiał na odrębną publikację, którą obiecuję przygotować na przyszłą niedzielę.

  dzięki i pozdrawiam :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Repsol 20:18:16
  Będziemy lać, przyjdzie czas ;)

  Kłaniam się
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @trybeus 20:17:39
  pewnie z tzw. ostrożności procesowej udają ślepców i głuchych, to o tych rządach warszawskich ;)

  Ukłony
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @laurentp 20:16:33
  Myślę bardzo podobnie, że na rynku miasta trzeba by powiesić dla przykładu od 10-100 osobników/szkodników a wtedy to, jak piszesz, to nawet z gruzów :)

  Pozdrawiam
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Zorion 16:53:44
  i przyszli zagraniczni inwestorzy i za nasze pieniądze, wmawiając "tubylcom" ustami lewactwa i żydostwa, że to z unijnych, położyli nawet nowe drogi do ich fabryk na naszej ziemi. Ile zagranicznego kapitału zostało ulokowane w Polsce i dlaczego pracują w nim Polacy za śmieszne kwoty, z których trudno żyć na poziomie? I dlaczego 90% tego kapitału należy do Niemiec?
  To nie wina społeczeństwa, to wina rządzących. I albo damy się dalej dymać, albo wreszcie się wkurwimy i zrobimy z tym robactwem porządek. Od nas zależy.

  Pozdrawiam :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Jan Paweł 16:39:06
  Ten artykuł nie jest hołdem dla poprzedniego systemu, który w wielu miejscach w tym wspomnianych w materiale nadal doskonale funkcjonuje. Ludzi, którzy wpędzili Polaków w biedę trzeba ot po prostu albo powiesić na rynku miasta gdzie dopuścili się zbrodni albo odebrać im wszystko i wypędzić na zawsze z Polski.
  Dziś mamy inne czasy - bardziej nowoczesne i wiele polskich młodych rodzin wyjeżdża nie tylko nad polskie morze i tego im życzę, aby mogli spełniać swoje marzenia. Tyle tylko, że nasze przyzwolenie na działanie tzw rządów, na funkcjonowanie w przestrzeni państwa polityków plujących na Polskę doprowadziło nas do miejsca w którym jesteśmy.
  Pozdrawiam i głowa do góry :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Autor
  Gupie jakieś ... :)

  Ukłony
  PPK – bo rzyt głodny jest

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY