Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Moje komentarze

 • @mac 12:41:59
  Właśnie tak to jest. I, pardon, pierdolenie o demokracji i zasłanianie się Konstytucją jest obelgą rzucaną społeczeństwu w twarz. A społeczeństwo wytresowane w latach od początku tzw. transformacji ustrojowej kryzysem i bezrobociem potulnie bierze w ciemno co tzw. władza daje "ciemnemu ludowi..." A na dodatek, żeby tzw. suweren nie podskoczył wyżej, że użyję eufemizmu, penisa dali młodym trzydziestolatkom "kredyt" z okresem trzydziestu lat spłaty i tak sobie kupili karność i gwarancję pewnego rodzaju niezmienność systemu mafii politycznej, która współdziała z resztą gangsterki w Polsce i za jej granicami czyniąc z ludzi współczesnych niewolników.

  Ukłony
  Felieton nie(co?)inny
 • @Zorion
  trafnie ujęte - dobra obserwacja i analiza.

  Ukłony :)
  Strefa kibica
 • @Jasiek 17:39:10
  Całkiem możliwy jest taki lub podobny scenariusz.

  Ukłony z podziękowaniem :)
  Kwadrans po dwudziestej drugiej: kazanie po Kazaniu
 • @Lotna 13:39:52
  feudalne nawyki. a tak w dupę kopa zasadzić tym darmozjadom i sprzedawczykom i tyle, to tytułomania sama z biedy by zdechła.

  Ukłony :)
  Pierdole, czyli odmiana przez przypadki
 • @zibi 09:43:13
  proszę sobie odmienić przez przypadki ;) a wnet okaże się, że nie wszystko jest takie oczywiste :) Dlatego jak ktoś coś mówi, to wcale nie oznacza, że powiedział to co mówił ;)
  Pierdole, czyli odmiana przez przypadki
 • @lorenco 17:40:51
  Uważam, że nie są ani tępe ani nie udają. przeciwnie wystarczy odtworzyć wypowiedź Mateuszka o tym ilu jeszcze Polska potrzebuje Ukraińców. Powiedział, że jest ich w tej chwili ok 2 milionów a potrzeba dwa razy tyle, aby przemysł nie uległ załamaniu. GUS ogłosił dane oficjalne; 1,6 mln otrzymało pozwolenia na pracę.
  Drugie tyle jest tutaj nielegalnie. Razem stanowią drzemiącą siłę, którą w razie konieczności Ichni użyją wobec nas. Wtety faktycznie zostanie jedynie Polin.
  Wiatrowycz i „Gazeta Polska” to rosyjscy agenci.
 • @Wszystkim
  serdeczne dzięki za zajrzenie i komentarz :)

  Pozdrawiam
  Muszę przeprosić brata i moich synów też
 • @Lotna 23:48:46
  Tak się składa, że studiuję uważnie dwie przepięknie wydane i napisane pozycje naukowe: "Lęk - Neuronauka na tropie źródeł lęku i strachu" i "Gen - ukryta historia" Zobaczymy dokąd mnie poprowadzi Joseph Le Doux a dokąd Siddhartha Mukherjee. Co prawda miałem sposobność oczytać się i osłuchać na wykładach o lęku, strachu i ich przyczynach w czasie przerabiania materiału na STU (Studium Terapii Uzależnień) ale Le Doux prowadzi mnie znacznie dalej, głębiej. Jak już "nauczę" to dam znać co i jak.

  Jeśli zaś chodzi o Twoją teorię, to jest ona jak najbardziej prawdziwa i o tym też po części są te dwie pozycje i setki jeśli już nie tysiące innych. Oparłaś się na modelu, który znakomicie oddaje "wyjście/wejście" do jakże głębokiego tematu, do tajemnicy i wielu jej niespodziewanych zagadek.

  Serdecznie pozdrawiam - Wiktor.
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @Zorion 19:44:44
  Myślę bardzo podobnie.

  Pozdrawiam i dzięki za dobre słowo :)
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @AgnieszkaS 18:45:09
  Widać ta nacja tak ma i to we wszystkich elementach życia odmienianego przez wszystkie przypadki.

  Ukłony :)
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @trojanka 15:18:19
  kwiatki i rajstopki musiały być, obowiązkowo!

  Kłaniam się :)
  Dzień Kobiet 2.0.
 • @Repsol 21:25:41
  Obejrzałem dopiero rano. Dzięki.
  Dobrego dnia :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Autor
  jakby to powiedzieć najkrócej jak tylko można: wypie..dolić tych tamtych wsadzić do mamra, a kogo trzeba powiesić. Kota zdjąć z rozkładówki, a tej bezmózgiej garstce wyznawców kota i ojtadzia wprowadzić podatek od lizusostwa i głupoty. A całe to kolorowe tałatajstwo do roboty pognać. I na początek chyba tyle, aby pokazać, że rząd owszem się wyżywi za nasze ale tylko wtedy będzie miał michę jak nasze będzie głosił. Inaczej won, na szczaw i kury szczać prowadzać

  Ukłony
  Marszałek Terlecki czyli mentalność parobka.
 • @Lotna 13:35:52
  Wierzę i czasem się tylko niecierpliwię, że temu dzbanowi jeszcze to naderwane ucho służy.
  Zgadzam się z klasykiem jednak mam nadzieję, że właściwych odpowiedzialnych i niepaszportowych Polaków jest odpowiednio tyle, aby to państwo wziąć w zarząd i poprowadzić Naród we właściwym kierunku.

  Ukłony i dziękuję, rzecz jasna, za otrzymane precjoza :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Jasiek 00:53:31
  Muszę się przyznać bez bicia, że w moim tekście znalazł się błąd nie wiem jakie wielkości - myślę, że sporej. Te 100 mld złotych to kwota jakież żądała strona reprezentująca spółkę Giesche, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. /Bomba wybuchła w lutym tego roku, gdy ABW zatrzymała kilka ludzi związanych z reaktywowaną przedwojenną spółką Giesche SA, która starała się o zwrot gigantycznego majątku na Śląsku. Nie posiada sugestie, że do jej wskrzeszenia posłużyły akcje z amerykańskich skrzyń, bo znajdował się tam cały przedwojenny kapitał spółki – łącznie 172 akcje, każda o nominale miliona złotych./

  Nie będę przeredagowywał tego wpisu napiszę kolejny z większym naciskiem na skalę popełnionych i możliwych wyłudzeń i powiążę to z słynną amerykańską ustawą i pójdziemy drogą tego co znajduje się pod polską ziemią - nasze surowce, do których roszczenia bez naszej wiedzy mają USA i Niemcy. Niemcy od dawna wiedzieli, że nasza ziemia jest bogata. Ale to naprawdę materiał na odrębną publikację, którą obiecuję przygotować na przyszłą niedzielę.

  dzięki i pozdrawiam :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Repsol 20:18:16
  Będziemy lać, przyjdzie czas ;)

  Kłaniam się
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @trybeus 20:17:39
  pewnie z tzw. ostrożności procesowej udają ślepców i głuchych, to o tych rządach warszawskich ;)

  Ukłony
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @laurentp 20:16:33
  Myślę bardzo podobnie, że na rynku miasta trzeba by powiesić dla przykładu od 10-100 osobników/szkodników a wtedy to, jak piszesz, to nawet z gruzów :)

  Pozdrawiam
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Zorion 16:53:44
  i przyszli zagraniczni inwestorzy i za nasze pieniądze, wmawiając "tubylcom" ustami lewactwa i żydostwa, że to z unijnych, położyli nawet nowe drogi do ich fabryk na naszej ziemi. Ile zagranicznego kapitału zostało ulokowane w Polsce i dlaczego pracują w nim Polacy za śmieszne kwoty, z których trudno żyć na poziomie? I dlaczego 90% tego kapitału należy do Niemiec?
  To nie wina społeczeństwa, to wina rządzących. I albo damy się dalej dymać, albo wreszcie się wkurwimy i zrobimy z tym robactwem porządek. Od nas zależy.

  Pozdrawiam :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place
 • @Jan Paweł 16:39:06
  Ten artykuł nie jest hołdem dla poprzedniego systemu, który w wielu miejscach w tym wspomnianych w materiale nadal doskonale funkcjonuje. Ludzi, którzy wpędzili Polaków w biedę trzeba ot po prostu albo powiesić na rynku miasta gdzie dopuścili się zbrodni albo odebrać im wszystko i wypędzić na zawsze z Polski.
  Dziś mamy inne czasy - bardziej nowoczesne i wiele polskich młodych rodzin wyjeżdża nie tylko nad polskie morze i tego im życzę, aby mogli spełniać swoje marzenia. Tyle tylko, że nasze przyzwolenie na działanie tzw rządów, na funkcjonowanie w przestrzeni państwa polityków plujących na Polskę doprowadziło nas do miejsca w którym jesteśmy.
  Pozdrawiam i głowa do góry :)
  Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY