Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Cezaremu Krysztopie ad rem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasy mamy parszywe, co zasługą stało się zawodowej armii posłów i senatorów, urzędników i urzędasów sędziów i prokuratorów...

Nie powiem, lubię świat fantasy, ale tak średnio, kiedy dajmy na to nie chce mi się wysilać mózgownicy, a za oknem akurat pogoda nie pozwala na pracę w ogrodzie, a telewizja oprócz tego, że kłamie, to na domiar złego puszcza jakiś chłam po raz setny lub dwutysięczny sto pięćdziesiąty piąty, wtedy obejrzę coś z tego pojemnego działu świata fikcji i wyobraźni.

Pan Cezary był łaskaw podzielić się swoimi przemyśleniami na BlogPublika.com w temacie konwencji wyborczej Andrzeja Dudy – pisowskiego kandydata na najwyższy urząd w III RP – państwa, które już, albo za niewielką chwilę będzie państwem z tego działu, o którym wspomniałem kilka wersów wyżej.

Postaram się w telegraficznym skrócie przedstawić dlaczego Andrzej Duda nie ma większych szans na drugą turę w Majowym Festiwalu Żyrandoli.
Otóż, pierwsze primo – jest za bardzo ulizany – taki laluś wycmoktany przez babcine i mamine ręce, co to tylko ładnie i elegancko potrafi…
Drugie primo – Dudów tyle, że pies nie zliczy. Duda tu, Duda tam i Duda jeszcze gdzie indziej. Czas Dudów i dudy smolone.
Trzecie primo i pierwsze secundo. Czasy mamy parszywe, co zasługą stało się zawodowej armii posłów i senatorów, urzędników i urzędasów sędziów i prokuratorów, którzy walnie się przyczynili do tego, że Polska została rozszabrowana, że prawo pisali pod szulerów i szubrawców, którym obce milsze niż swoje – zdrajcy narodu!

Na takie czasy trzeba zupełnie innych narzędzi i innych ludzi choćby takich jak Grzegorz Braun – nie wiadomo czy wystartuje, czy jeszcze poczeka pięć minut.

Nie mówię, że Braun jest jeden, że tylko on i nikt więcej. Jeśli wystartuje ma moje poparcie. Jeśli nie, to czekam na kogoś, kto ma sposób myślenia zbliżony go Brauna.
Ale, żeby było jasne, nie może to być jakiś kolejnych cwaniak i hochsztapler, który stoi na czele rolniczych protestów, a oficjalnie handluje ruskim węglem bo tani, ruskim gazem i ropą bo większy zysk.  Z ziemią ma tyle wspólnego co ja i miliony innych – kiedyś w niej spoczniemy.

Na te czasy, kiedy jak mówią tu i ówdzie, a może tylko straszą, żeby ludzi trzymać w kieracie, potrzebny jest facet z jajami. Owszem kulturalny, ale jednocześnie twardy i zasadniczy co do meritum.  A meritum, to na pierwszym planie suwerenność. A suwerenność, to rządy twardej ręki wobec potencjalnych zagrożeń, których dziś więcej na Polskę czyha od wewnątrz niż zewnątrz. Suwerenność, to szybka ścieżka naprawy całego systemu państwa z bolesnymi konsekwencjami dla szkodników, których przez litość tutaj pominę. Bowiem nie powinno się promować antybohaterów, tych powinno objąć się specjalną klauzulą, a ich nazwiska umieść na wokandzie sądów karnych.

Czy takiemu zadaniu mógłby podołać ktoś, kogo dotąd życie pieściło, ktoś komu ścieżkę kariery ustawiły babcia i mamusia? Nie, nie da rady, ani jeden, ani tym bardziej drugi Duda.
Jeśli Duda, to Duda – Gracz.

W tym całym polskim bigosie politycznym, czy jak ja wolę – polskim piekiełku – zapominamy o ważnych sprawach, które nam umykają, a to za sprawą zwykłego zaganiania, a to natłoku spraw innych zazwyczaj zapodawanych przez usłużne władzy (każdej władzy) media, czy amnezji, która staje się taką naszą wewnętrzną zaporą ogniową. Zapominamy, albo nie wiemy lub wiedzieć nie chcemy, że państwo tak naprawdę jest ułożone na poziomie dyplomacji. I to od dyplomatów, czyli MSZ, zależy co nam wsadzą w brzuch i zaszyją pod szyldem państwa.

Co z tego, że dajmy na to pan Cezary wybierze Andrzeja Dudę skoro to tylko polityczny pionek i nawet nie na tej szachownicy, na której rozgrywa się prawdziwą politykę. Tutaj wpierw potrzebny jest pan Hilary, a bardziej jego okulary, za których przyczyną wreszcie zdamy sobie sprawę, że rzeczy wyglądają inaczej niż jest to lansowane przez media głównego ścieku, a te niszowe jakoś nie są w stanie przebić się z informacją do szerszej rzeszy odbiorców.
Inną sprawą jest fakt podatności odbiorców . Jesteśmy bardzo zróżnicowani, co nie powinno nikogo szczególnie dziwić. Potrafimy się jednoczyć – i to też nie wszyscy – w chwilach niezwykle trudnych.  Kiedy patrzę na tę naszą politykę uprawianą w ramach partii, to nie dziwię się ludziom, że czują wstręt do polityki. Też do niej czuję wstręt, co nie oznacza, że podobny stosunek odczuwam do państwa.  Dlatego pokusiłem się o ten wpis, aby wyrazić swój pogląd na politykę w ramach jej obecnego uprawiania na Wiejskiej i w terenie. Ten Dance-makabr, czy chochli taniec wpierw trzeba sensownie zakończyć i ułożyć polską politykę na nowo bez obecnych szczekaczy, politykierów, klakierów wszystkiego co nie polskie, zwyczajnych oszołomów i sprzedawczyków. Prawdą jest, że czasem potrzebny jest kapitalny remont, a czasem trzeba dokonać rozbiórki aby mogła powstać nowa budowa na tym samym miejscu.

Polska jest – jeśli jest jeszcze na mapach, to trzeba ten stan rzeczy pielęgnować. Powiem wprost. Ci co są dziś przy korycie, z tym całym Bronkiem od żyrandoli na czele owszem pieprzyli coś o potrzebie odnowy, ale im się nie udało, lub, co bardziej prawdopodobne – nie opłacało dokonywać zmian. Zatem czas przeprowadzić tę rozbiórkę, co nie oznacza wysadzaniem, czy jak to próbują nazwać obecni rezydenci – podpalaniem Polski, tylko wpisaniem ICH pełnych imion i nazwisk na listy wokand.

Trzecie primo i drugie secundo. W Polsce potrzebni są ludzie, którzy na kilku poziomach przeprowadzą totalną czystkę z wrogich elementów. Czyli całą rzecz należałoby rozpocząć od porządków kadrowych w wymiarze sprawiedliwości, by zaraz potem przejrzeć i przewietrzyć cały MSZ. I tak po kolei wszystkie szczeble wszystkich resortów całej trój władzy w myśl zasady, że ryba (jednak) psuje się od głowy.

W nowym porządku prawnym nastanie nowa kultura polityczna. Tego, jak mało czego, jestem pewien. Ale, żeby się tak stało, to niestety potrzebny jest ktoś taki jak Grzegorz Braun mówiący wprost o brudach i ludziach z „wystawki” jakich nam tutaj ktoś podstawił,  a nie ktoś kto opanował mowę polityczną , czyli gadanie na okrągło  lub pieprzenie w bambus, jak ktoś woli dosadniej.

Link do wpisu Szanownego Pana Cezarego: //blogpublika.com/2015/02/07/dzis-sercem-jestem-na-konwencji-wyborczej-andrzeja-dudy/

KOMENTARZE

 • ------------- czy Duda jest Polakiem ???
  ----bo wujcio Brauna !- Juliusz Braun jakby nie !!

  -KOŚCIÓŁ ......... i żydoscy biskupi
  -STRZELNICA ..........strzelać do innych Polaków w obronie żydoskiego KK
  -SZKOŁA ................i JEZUICKIE odmóżdżanie Narodu !!

  Ps. byłam na spotkaniu z Braunem 1,5 godz. ANI SŁOWA o Polsce !!! ani 1 słowa --tylko kościół i jezuici

  -------BRAUN !! Jezuicki AGENT --NIEBEZPIECZNY bo zupełnie inna półka
 • Zamiast rozbiórki proponuję zeskalenie fundamentów demokracji przez połączenie, będzie prawidłowo.
  .
  - Prawdą jest, że czasem potrzebny jest kapitalny remont, a czasem trzeba dokonać rozbiórki, aby mogła powstać nowa budowa na tym samym miejscu……………………..

  Romuald Adam Cybertowicz twórca elektroiniekcyjnej metody zeskalania gruntów (cebertyzacja).

  Istnieje konieczność wzmocnienia gruntu bardzo wilgotnego z równoczesnym osuszeniem, to zaleca się metodę elektroosmozy. Polega ona na wprowadzeniu w grunt prętów aluminiowych i rur stalowych jako elektrod. Przepuszczenie prądu stałego powoduje ruch wody od prętów aluminiowych do rur, z których usuwana jest woda pompami. Po usunięciu wody można wzmocnić grunt za pomocą zastrzyków zawiesin cementowych, roztworów szkła wodnego i chlorku wapnia.
  Zastosowanie tej metody zwiększa spójność międzycząsteczkową w gruncie i powoduje przyrost wytrzymałości. Jednocześnie zjawisko elektroosmozy powoduje odwodnienie gruntu, przyśpieszając krystalizację żelu krzemionkowego i wytrącanie się wodorotlenku wapnia.
  http://sciaga.pl/tekst/31678-32-metody_wzmacniania_gruntow
 • @Prof. Nathanel 18:56:47
  Patrzę na kandydatów i powiem tak, biedna nasza Polska. Pzdr.
 • @ninanonimowa 20:58:18
  Dużo w tym racji co piszesz czyli kościoła za dużo,który nas doi tak samo jak państwo i pracodawcy nie wspominając o wschodzie i zachodzie.Z tym kościołem mógłby dać sobie spokój.
  Jednak jak by nie patrzył to najlepszy kandydat ze wszystkich nam znanych bo chociaż nie znany w mediach głównego ścieku to na You tube go pełno,w opozycyjnej prasie,w internecie a i po Polsce trochę jeździł.
  Nie lubi,,pejsatych,eurokołchozu i przestrzega od przelewania polskiej krwi na Ukrainie czyli mniej więcej myśli o polskim interesie narodowym.
 • Czas na Stowarzyszenie Suwerenna Polska
  Nie ukrywam,że idee którymi operuje Stowarzyszenie Suwerenna Polska są mi bliskie ponieważ interes narodowy mają ponad wszystko ale jakoś nie widzę ich kandydata na prezydenta.Trudno o takiego z braku obecności w mediach.Polsce nie potrzeba polityków tylko wodza bo politycy co zrobili z Polski to widać.Potrzebujemy kogoś kto odda Polakom władzę(idee Kukiza z JOW-ami),postawi się mocno Żydom,UE,opodatkuje co trzeba,zajmie się kreacją pieniądza,zbuduje nowy system sprawiedliwości który wyśle winnych tam gdzie trzeba,odbuduje armię i gospodarkę.Czy mamy kogoś takiego?Otóż nie mamy więc Braun chyba z tego wszystkiego jest najlepszy.
 • @maro 22:13:59
  --- mniejsze zło ? - JUŻ NIE !! ----ALBO, albo
 • @maro 22:13:59
  No tylko on też należy do ich partii wojny , a na takich zgody nie ma .Pzdr.
 • Tutaj następny kandydat
  http://wpolityce.pl/polityka/232882-libetarianie-tez-maja-kandydata-na-prezydenta-to-waldemar-deska

  Czy ci z poza układu nie mogą się dogadać?Pewnie dojdzie do tego,że w drugiej turze wszyscy niezadowoleni z Komorowskiego i tych od okrągłego stołu oddadzą głos na Dudę bo ci co chcą prawdziwych zmian nie dogadali się!
 • @topstopjuve 22:24:03
  ciekawe , a może do tej "kolekcji"Biedroń ? ,już prezydęt ?
 • @partyzant 22:01:34
  gada,gada,fajnie gada... A kto rwał drzwi do Komisji Wyborczej ,jak pospolity smark,szczyl ?
 • --- tu mamy !!
  ------ mamełe i tatełe
 • @ninanonimowa 22:56:25
  http://nichcik.neon24.pl/post/118814,duda-bede-bronil-polskiej-ziemi-i-lasow#comment_1112918
 • @maro 22:23:27
  Nam Polakom potrzebny jest prezydent, który sam się zgłosi, jak Tadeusz Kościuszko.
  Praktyki partyjnie są bardzo kosztowne - przymuszany człowiek na tak odpowiedzialne stanowisko musi mieć cały dwór doradców celebrantów, suflerów często pochodzenia importowanego:))
 • @ninanonimowa 22:56:25
  A potem ,po ograniu goyów - każdy z nich założy na łeb placek ,zapali lichtarz i ogłosi wszem - chazarze tu wydoisz kozę i odpoczniesz.
 • @goodness 22:58:08
  Był już taki-Stanisław Tymiński ale ludzie go nie poznali i wyparli się dobrze że go nie ukrzyżowali.
 • @maro 23:19:47
  Miliony Polaków bierze pieniądze za pilnowanie porządku, przygląda się konstytucji i nie widzi że konstytucja niema równowagi rozwoju Państwa.

  Takie zaniedbanie wszystko najgorsze wróży.
 • @Prof. Nathanel 18:56:47
  "Duda jest wyszczekany jaby sie wychował na Czerskiej. To absolutny populista. Zdolny, ale populista. Mówi to co ludzie chcą usłyszeć. Ciekawe że nic z tego co obiecuje, poza zmianą szyldu na szczytach, nie ma konkretu w dokumentach programowych PiS."

  - No tak! / Pamięć profesora zawodzi, bo o lasach zapomniał, ... qalbo raczej myśli, że Polacy zapomnieli. / Nie Nathanelu. - Pamiętamy.
 • @partyzant 22:01:34
  Ja biorę do siebie tylko co on, Braun mówi normalnie, to co pier...oli odrzucam.
 • @
  Duda został skrojony właśnie pod gusta emerytów, słuchaczy radia Maryja itd. Jego "wycmokany" wygląd ma właśnie przyciągać uwagę starszych pań, zresztą nie tylko ich.
 • @Wiktor Smol 09:38:19
  Autor, czyli Braun odrzuca równoważny system i chcesz z nim kołować?
  W prawo, czy w lewo, a gdzie postęp rozwoju dobrobytu narodu po prostej?:-)
 • @red. Nichcik 08:07:12
  Braun - Soros

  Ciekawy artykuł znalazłem o dziwo na Salonie24


  A teraz będzie rozwinięcie tytułu > skąd ten Braun nagle?
  Otóż zacznijmy od występów Brauna w Roninie i pamiętnej przyjaźni z Coryllusem, co to się nagle skończyła, hi, hi – pamiętamy? Oczywiście :)
  Coryllus, opisując tę dziwną szkołę**, z którą zaprzyjaźnił się Braun, jakoś nie poszedł tym tropem dalej, on, znawca spisków i szlaków agentury. Ale ja i owszem. I cóż znalazłam?
  Założycielem/fundatorem jest znany działacz polonijny Zbig Pełczyński, co to aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii pełni wiele funkcji społecznych, m.in. jest przewodniczącym"Stefan Batory Trust" w Oksfordzie (organizacji zajmującej się promocją edukacji, nauki kultury polskiej), członkiem Rady Powierniczej"Polonia Aid Foundation Trust z siedzibą w Londynie. W 1988 w imieniu George'a Sorosa założył w Polsce Fundację im. Stefana Batorego. Obecnie jest członkiem Rady Fundacji.***
  Opisywałam to już przy okazji dyskusji o dziwnych meandrach kariery Cenckiewicza. Jemu też fundacja Zbiga załatwiła stypendium, nawet dwa razy > Byłem dwukrotnym stypendystą Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 r. i 2004 r.)****
  No to w końcu jesteśmy w domu, Braun szaleje wśród Polonii w USA i stamtąd pisze do nas, że się poświęci i wystartuje na prezydenta RP.***** Jasne, jasne, JKM wypadł z gry, bo za dużo dzieci "wykróliczył", Wipler też z powodu dzieciaka dał ciała i zupełnym przypadkiem narodowcy wyznaczyli na kandydata niejakiego Kowalskiego.****** Co prawda facet szans nie ma żadnych, ale chyba jest czysty i nie obstawiony, skoro nasza milusińska GTW (grupa trzymająca władzę) postanowiła go zablokować Braunem. Tak, tak, chłopaki niczego nie lekceważą, nad każdym najmniejszym chwaścikiem się pochylą i podtrują, nikt i nic nie może stanąć na drodze wielkiego marszu ku NWO. Mnie osobiście do łez radości doprowadza ta cudowna zupełnie sytuacja, kiedy to kumpel Sorosa wspiera bratanka szefa TVP w walce z Judeopolonią.
 • @Wrzodak Z. 10:41:27
  Może i ma Pan rację bo tego kościoła u niego jest za dużo tak jakby pod ten ciemny elektorat.
 • @Prof. Nathanel 08:40:20
  A co miał być wszędzie? Może życie rodzinne uprawiał z przyszłą Panią Prezydentową (nawiasem po maju tivi może być mniej szpetne), nie czepiaj się psorze.
 • @Wrzodak Z. 10:41:27
  Panie Wrzodak, pan to ma rozgryzione nikczemne podskórne mechanizmy rządzące światem do 100 pokoleń wstecz, ale i tak w nakrywce tego wszystkiego zawsze jest konkretna świnia lub przyzwoity człowiek.
  Dla mnie AD jest z kandydatów debest i na niego będę głosował i zachęcał.
 • @Wrzodak Z. 10:41:27
  .

  Byłeś posłem. Dlaczego niechcesz, być prezydentem?

  Obecne przepisy daja taką możliwość.
 • @ninanonimowa 20:58:18
  Zofia Reklewska de Rekle h. Gozdawa- matka G Brauna - więc coś w wiedzy pana szwankuje bądź złosliwość?
 • @klementyna 12:21:48
  mamełe / tatełe odnosiło się do ! Pana Dudy / nazwisko żony /

  O Panu Braunie jeszcze za mało ?? KIEDY ZMĄDRZEJECIE !!
 • Polityczne kredo G.Brauna
  Tu: https://www.youtube.com/watch?v=PjI_TTeDPwU

  Braun zagaja:
  1. W IIIRP działają wszystkie obce agentury - (sama prawda!)
  2. Nie ufajmy USA, Izraelowi, UE i przede wszystkim Rosji - (to należy poddać analizie politycznej)
  3. Nie budujmy Polski plecami do Kościoła - (to wyjaśnia już wszystko i pozostawia złudzeń)

  Kościół wskaże owieczkom jedynie słuszną drogę dla niepodległego Państwa Polskiego: kierunek cywilizacja Zachodu - USA i zacieśnianie integracji z UE (Kościół jest miłosierny i potrafi przymknąć oko na niszczenie praw boskich, naturalnych, etyki, moralności i na walkę z samym katolicyzmem). Tak więc zgodnie z zaleceniem Brauna, ustawieni frontem do Kościoła znajdzie się tam, skąd chcemy i musimy się wydostać.
 • @Wrzodak Z. 10:41:27
  Niżej przedstawiam fragment z próby mojej dyskusji z Grzegorzem Braunem w Łodzi, w czasie promocji jego filmu. Proszę oprócz unikania przez Brauna odpowiedzi na postawione przeze mnie zarzuty i wekslowania „wykładu” na emocjonalne manowce i komunały, zwrócić uwagę na zachowanie się sali. Słuchacze, to w dużej mierze bezrefleksyjne ofiary,zmanipulowane przez tzw. Patriotyczne media niezależne typu Radio Maryja, TV Trwam, Radio Wnet, Gazetę Polską , TV Republika itd. Ale najważniejsze, to obecność dyżurnych agentów i agencików Mossadu, którzy każdą taką polemikę starają się zagłuszyć, a nawet bardzo agresywnie przerwać( z czymś takim spotykam się bardzo często w Łodzi, ale ta zasada dotyczy też wielu innych miast; osobiście najgwałtowniej doszło do takiego zagłuszania mojej wypowiedzi na spotkaniu z H.Pająkiem, który nagle stał się wyznawca sekty smoleńskiej sic!). Proszę zobaczyć kolejno materiały z Łodzi ze spotkań z G.Braunem i H.Pająkiem

  https://www.youtube.com/watch?v=2EIN56qmWZ8

  szczególnie od minuty 13:00, a następnie 30:00


  https://www.youtube.com/watch?v=1cbURf8DOls


  szczególnie od 1:06:35
 • @rymark 11:23:52
  A czym tak konkretnie różni się programowo Duda zieć Kornhausera od Bula w kwestaich zasadniczych dla przyszłości Polski.
  Sama impreza zalewa naiwnym oczy.
  Czy Duda odpowiedział na fundamentalne sprawy Polaków jak np:
  - co z długiem publicznym
  - jak zwalczyc lichwę
  - jak obniżyc podatki
  - jaka nowa Konstytucja - jaki ustrój
  - czy nadal ma być zapis o zaciąganiu przez Rząd kredytów w prywatnych instytucjach finansowych
  - co z traktatem lisbońskim, UE, NATO
  - jaka Niepodległość tzn. z obcymi okupacyjnymi bazami wojskowymi
  - czy będzie realizował politykę usraela w Polsce, czy będzie prowadził Narodową Politykę w interesie Polaków.
  - jaka ma być filozofia polskiego systemu obronnego
  - jaka polityka zagraniczna Polski - czy raczej będzie realizował politykę swego góru a wiec izraelską w Polsce
  - według jakich zasad moralnych w swojej prezydenturze będzie się kierował
  - czy w ogóle jest wierzący czy nie
  Odwoływanie się do wyjątkowego szkodnika Polski jakim był L. Kaczyński to strzał w stopę. Ciągłe przypominanie o kontynuacji ,,DZIEŁĄ I MISJI" L. Kaczyńskiego to nic innego tylko może nawet nie swiadoma służba usraelowi.
  To sa podstawowe pytania do kandydata na które Duda nie odpowiedział, poruszał drugorzędne sprawy, choć ważne dla ludzi, ale jak żyć w Polsce bez Polski jak to mamy od 80 roku.
 • @Wrzodak Z. 21:25:24
  Panie, no bądź Pan poważny. Czy jest możliwe by mógł A. Duda odpowiedzieć na te wszystkie pytania? Kampania wyborcza rządzi się pewną logiką, taktyką, i nie miejsce w niej na otwieranie wszystkich kart,
  już teraz na konwencji otwarcia. I na dawanie żeru hienom bez żenady przekręcających słowa a nawet wkładającym w usta mówiącego inne.
 • @stanislav 17:38:43
  Pytałem Pana Wrzodaka, teraz pytam Pawła Zieminskiego, dlaczego nie zgłaszają panowie, oficjalnej gotowości zostania prezydentem Polski?

  Czas leci, materiały wyborcze w formie pomówień, ( co ktoś powiedział) są małowartościowe.

  A tu Polacy, 250 lat czekają na rozwój kraju w linii prostej w prawdziwym systemie demokracji.
  Polska Demokracja Kwantowa w powyższej sprawie, rozpoczęła działanie i żąda: (1. sek.) słownie jednej sekundy równowagi ustawowej władzy w Polsce w celu ożywienia demokracji.

  Możliwość uzyskania tak ważnej równowagi, jest prawdziwym programem do podjęcia, należy tylko wejść do Klubu Polska Demokracja Kwantowa©
 • @goodness 00:00:00
  Ruszyła prezydencka karuzela nazwisk

  Są niespodzianki

  Kandydaci na prezydenta: Faworyt raczej jeden, Andrzej Duda (PiS)

  05.02.2015 / Wp.pl: Do tej pory chęć wzięcia udziału w wyborach ogłosiło ośmiu kandydatów i dwie kandydatki. W czwartkowe popołudnie swój start w wyborach prezydenckich ogłosił Bronisław Komorowski.- Zamierzam ubiegać się ponownie o urząd prezydenta. Zachęcają mnie do tego wysokie oceny mojej pracy i społeczna akceptacja, która ma ponadpartyjny charakter - powiedział sam zainteresowany.

  WYNIKI OCEN http://wiadomosci.wp.pl/gid,17233195,gpage,10,img,17234563,kat,1342,title,Kandydaci-na-prezydenta-Polski,galeria.html * Wyniki sprzed konwencji kandydata PiS Andrzeja Dydy

  Andrzej Duda PiS............ Na TAK 71% < > Na NIE 29%

  Grzegorz Braun............... Na TAK 50% Na NIE 50%

  Korwin-Mikke .................... NaTak 40% NaNIE 60%

  Marian Kowalski ................ NaTak 38% Na NIE 62%

  Magdalena Ogórek SLD .. Na TAK 32% Na NIE 68%

  Jacek Wilk (KNP) .............. Na TAK 16% Na NIE 84%

  Komorowski ........................ NaTAK 10% Na NIE 90%

  Janusz Palikot .................... Na TAK 6% Na NIE 94%

  Anna Grodzka .................... Na TAK 6% Na NIE 94%

  Jarubas (PSL)................... Na TAK 6% Na NIE 94%

  * Wyniki mogą ulec zmianom
 • @rymark 23:12:07
  Czy są to trudne lub złe pytania do kandydata na Urząd prezydenta???
  Mnie plewy nie interesują, naiwny nie jestem, znam kulisy pracy agentury zewnętrznej i wiem jak to działa. Polska od II wojny nie miała suwerennego prezydenta, ani rządu - to wszystko uzgadniane było najpierw w ambasadach sowieckich, teraz w izraelskiej, usraelskiej i berlińskiej.
  Kandydat powinien wskazywać drogę na przyszłość, wskazać błędy poprzedników a nie pudrować to co było i podlizywać sie w oszukańczy spsoób ludziom.
 • @Wrzodak Z. 09:01:20
  Nietrudno się zgodzić z tymi pańskimi zdaniami tylko co z tego, pragmatyka wyborcza pierwsza, najważniejsze to odsunąć swołocz, we wspólnym froncie, żeby nam nie znikła fizyczna podstawa do dalszego pięknego różnienia się...
 • @red. Nichcik 05:04:01
  Drogi redaktorze, wszystkie wystąpienia kandydatów na prezydenta, bez sprawnego systemu demokracji, to tylko bajki na dobranoc, albo ostanie namaszczenie:-)
  Serdecznie Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 10:41:27
  Sprawa konfabulacji niejakiego Maciejewskiego została natychmiast zdementowana.

  A Zygmunt Wrzodak powinien przeprosić, bo używa fałszywego świadectwa wobec Brauna.


  http://prawy.pl/z-kraju/6869-prostujemy-manipulacje-gabriela-maciejewskiego-ps-coryllus

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY