Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
482 posty 1354 komentarze

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Rycerze z planety Esbe (1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Napiszę wprost – adresuję to kilku moich znajomych i ich znajomych – to jawna żydowska prowokacja!

 

 

Na ekrany kin wszedł „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie”, w którym rzecz dzieje się przed wydarzeniami „Nowej Nadziei”. Ten film to takie mrugnięcie okiem do widza. Jednak jak zagłębimy się w temat bardziej, to okazuje się że film montował Disney z jakąś naprędce zebraną ekipą.

Tak się składa, że chodziłem z najstarszym synem do kina, ba syn, podobnie jak ja, na kinie wyrósł. Jemu zostało, mnie raczej odeszło. Owszem, zawsze z miłą chęcią skoczę do kina z najmłodszym synem, kiedy przyjedzie do mnie na kilka dni w odwiedziny. Starszy kultywuje naszą tradycję włócząc się po salach kinowych z moją wnuczką. Przyznam, że jeszcze nie zapytałem synów o ich opinię na temat najnowszej części sagi filmowej Gwiezdnych Wojen.

Ale nie o filmie tutaj chciałem tylko o rzeczy bardziej błahej, czyli o montowaniu na chybcika składu rządu Beaty Szydło.  

Proces oczyszczania peerelowskiej machiny tak naprawdę nigdy nie miał miejsca, to co zrobił „Bolek” w trakcie „Nocnej zmiany” to było zagwarantowanie zawartych ustaleń w Magdalence. I nic więcej.

Gdybym pokusił się o ryzykowne zdjęcie maski z głowy naszegoLorda Wadera i tym samym ujawnienie kim jest on sam, a kim nasz Imperator Palpatine, to musiałbym być czujny niczym ta ważka; inaczej, co jest więcej niż pewne, podzieliłbym rolę karpia jeszcze na święta Bożego Narodzenia. Ja wiem, że dobry karp to karp na zimno w galarecie, a jeszcze lepszy na gorąco prosto z patelni…

Choć nie żyję na księżycu Jedha, ani nawet na księżycu Ziemi i choć nie potrafię posługiwać się Mocą, to uważam, podobnie jak Chirrut Îmwe, że potrafi ona (Moc) przenikać wszystko co żywe. I nie za sprawą Ojca, Boga Wszechmogącego, tylko za sprawą naszego Imperatora i jego mrocznych rycerzy z planty Esbe.

Nie chcę tutaj wymieniać z imienia i nazwiska wszystkich tych, których „moc” nawiedziła i zaprowadziła w piątkowe popołudnie na taboret, a potem delikatnie popchnęła w stronę, z której powrotu już nie ma, albo nad rzekę, czy wprost pod koła ciężarówki z piachem. To zajęcie – paranie się statystką – dla ludzi parających się w dziale „samobójstw”.  

Tu i ówdzie czytam, żeby dziś (18 grudnia 2016) zebrać się w Warszawie i pokazać KOD-ownikom i tzw, opozycji mającej wsparcie w Ciemnej Stronie Mocy. Głupota do potęgi drugiej i.. jawna prowokacja do entej.

Napiszę wprost – adresuję to kilku moich znajomych i ich znajomych – to jawna żydowska prowokacja!
Im, Kodownikom tylko tego potrzeba, potrzebują iskry, aby zainicjować wybuch jakiego jeszcze w Polsce nie było. Ci prowokatorzy, rzekomo wywodzący się z PiS – u, dobrze wiedzą, że taka potyczka będzie jednoznaczna z wprowadzeniem w życie Ustawy 1066. Im o to chodzi.

Teraz nie pora i miejsce na „gry uliczne”. Wpierw trzeba nauczyć się liczyć, potem czytać ze zrozumieniem, a dopiero potem wziąć za naukę gry w szachy, kiedy już uda się dobrze opanować tę królewską grę, to okaże się, że istnieją inne rozwiązania niźli naparzanie się na ulicach, na tego typu rozwiązanie jest przynajmniej o dziesięć la za późno. Po pierwsze – jesteśmy za słabi siłowo i liczebnie. Po drugie, nie mamy żadnej wprawy, a po trzecie liczenie, że na nas temat rozwiążą „kibole” jest naiwnością. I jeszcze jedno. Rząd, ten czy inny, w razie konieczności spierdoli za granicę szybciej niż może się wam to wydawać. Nawet nam kartki z podróży nie przyślą, a jeśli już to ilu z was zna hebrajski?

KOMENTARZE

 • Kartki po hebrajsku
  KOD potrzebuje iskry, PiS tę iskrę dostarcza, a Polacy mają za nich oberwać.
  Choć jestem zwolenniczką nie oglądania telewizji, teraz zalecam wszystkim rodakom, aby pod żadnym pozorem nie ruszali się z kanapy i obserwowali występy żydostwa wyłącznie na ekranie telewizorów. Święta idą i mróz na dworzu, niech KODowcy i PiSowcy sami odmrażają sobie tyłki o ich demokrację, a Polacy niech spędzą Boże Narodzenie w spokoju w gronie rodzinnym.
 • @Lotna 10:34:09
  I niech ten głos rozsądku będzie najlepszym prezentem pod choinkę dla na wszystkich.

  Kłaniam się :)
 • Nie media, tylko Naród jest czwartą władzą.
  .
  Teraz nie pora i miejsce na „gry uliczne”. Wpierw trzeba nauczyć się liczyć, potem czytać ze zrozumieniem, a dopiero potem wziąć za naukę gry w szachy, kiedy już uda się dobrze opanować tę królewską grę, to okaże się, że istnieją inne rozwiązania niźli naparzanie się na ulicach, na tego typu rozwiązanie jest przynajmniej o dziesięć la za późno. Po pierwsze – jesteśmy za słabi siłowo i liczebnie. Po drugie, nie mamy żadnej wprawy, a po trzecie liczenie, że na nas temat rozwiążą „kibole” jest naiwnością.

  Szacunek dla prawdziwej równowagi demokracji, koniecznie zapisany w konstytucji może uratować Polskę.
 • @goodness 10:39:58
  Tym bardziej media w obecnym kształcie. Etyka już dawno poszła się ... na spacer. Pamiętam czasy, kiedy ten fach miał większy szacunek i zaufanie społeczne. Dziś, szkoda gadać.

  Zastanawiam się czy jest jeszcze dobra wola dokonania właściwego zapisu w konstytucji aby zachować to co najważniejsze dla obywateli?
 • @Wiktor Smol 11:22:49
  Polacy do ok. 1000 lat są w niewoli systemu dziesiętnego. Więc, czy dobra wola dokonania właściwego zapisu w konstytucji, aby zachować to co najważniejsze dla obywateli, czyli wolność?

  Trudno na takie pytanie odpowiedzieć, skoro kłamstwo powtarzane 1000 razy stało się prawdą.

  Ludzie z powodu lenistwa i "łatwego liczenia dziesiątkami", pozwalają się liczyć w wyborach jak kartofle, lub przedmioty.

  Bliski skok kwantowy w edukacji nauki, pomoże wolnej woli dokonania właściwego zapisu w konstytucji, aby zachować to co najważniejsze dla obywateli.
 • @goodness 11:45:59
  no i na to liczę.
 • Super tekst...
  uwielbiam tematykę "starłorsów:":))

  "Rząd, ten czy inny, w razie konieczności spierdoli za granicę szybciej niż może się wam to wydawać. "

  ...i to jest sedno...jak pani premiera Szydłowiec gadała, że Brytole są najlepszymi przyjacielami człowieka...ups Polaka...to chyba może się kroić tylko "rząd na uchodźctwie"...

  pozdrawiam z 5-teczką
 • i jeszcze w tematyce:))
  polecam

  https://www.youtube.com/watch?v=XrN9yyevhFQ
 • @trybeus 13:21:28
  Poniżej dwunastkowego systemu słonecznego w systemie dziesiętnym, wszystkie koty są czarne:)
  http://i1.ryjbuk.pl/8f6f20eb3e5e213680905e40bddada68cbf280fc/oczy-kota-gif
 • @Wiktor Smol
  Konfrontacja wydaje się - i tak będzie.
  Opozycja totalna zapowiada dalszą obstrukcję i chuliganerię coraz totalniejszą. Rząd nie chce ich aresztować, bo byłby koniec demokracji w Polsce, tyrania i terror, więc wysyła swoje zaplecze polityczne, żeby się przeciwstawić.
  Jeśli obie strony w to grają na serio, to wiosna, lato, może być muminków..
 • @Torin 05:01:23
  Musiałbym pokusić się i odszukać swój tekst/teksty sprzed kilku lat, kiedy to swój festiwal "demokracji" obserwowaliśmy na ukraińskim Majdanie i przewidywałem tego typu rozwiązanie u nas. Tyle tylko, że u nas, jeśli dojdzie, a dojdzie, będzie kilka razy gorzej.

  Może się okazać, że te wydarzenia, które zostały rozpisane zatrzymają w połowie drogi Jankesów podążających do Polski. I kto wie, czy nie o to chodzi Imperatorowi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY