Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Musimy pamiętać, że dla Muzułmanów jesteśmy, i zawsze będziemy, tylko niewiernymi psami. Takimi też zapewne jesteśmy dla mera Londynu, który oficjalnie bez certolenia głosi, że Europa musi przyzwyczaić się do zamachów terrorystycznych.

Jeszcze nie tak zupełnie dawno, jeszcze pamięć dobrze „trzyma” obrazy, kiedy to w kościołach niekatolickich były magazyny i wielkie sklepy meblowe. Ot choćby w takich Pszczółkach przy krajowej jedynce gdzieś w połowie odcinka Pruszcz Gdański – Tczew na trasie Gdańsk – Katowice.

Wojna islamistów z niemalże całą resztą trwa w najlepsze. Nie znam mera Londynu i przyznam szczerze, znać nie chcę. Jak dla mnie to jego pierwszego wsadziłbym na ponton i odesłał w drogę skąd wywodzą się jego przodkowie.
Ktoś zapewne zapyta naiwnie: dlaczego? Odpowiem takiemu/takim: otóż dla tej zdegenerowanej bandyckiej części świata taki mer Londynu i wielu jemu podobnych, jak w Skandynawii, jest niczym „Bolek” z Matką Boską w klapie marynarki. Jest wyzwaniem, podprogowo dążą do zmiany sytuacji i chcą, aby takich merów i jemu podobnych w całej Europie było tylu ilu oni zechcą. Dla osiągnięcia swojego celu będą nam kłamać w żywe oczy, a za plecami czynić swoje; stanowią jawną prowokację.

Aby przerwać falę zamachów terrorystycznych w Europie, w trybie pilnym zamknąłbym wszystkie meczety w tej cywilizowanej części świata, w tej niecywilizowanej (Francja, Belgia, Niemcy) zburzyłbym je pokazując  ten fakt jako akt desperacji w ramach tzw. odpowiedzi na akty terroru na wszystkich dostępnych platformach nadawczych.

Jednak zanim wprowadziłbym takie rozwiązanie wpierw należałoby zamknąć w pilnie strzeżonych zakładach psychiatrycznych takie indywidua jak Merkel, Schultz i z setkę im podobnych.
W Polsce, prewencyjnie to samo należałoby uczynić z tymi osobnikami, którzy cierpią na syndrom choroby zdefiniowanej jako antypolonizm z tym od Matki Boskiej w klapie marynarki włącznie i jeszcze z trzy setki innych takich a’ la Majmurków, Szczerbów, Szczuk, Senyszyn i im podobnych.

Lewactwo wykształcone w Polsce – nie mam na myśli broń boże wykształcenia – ukształtowało się za sprawą nieodżałowanej dla całkiem sporej rzeszy spadkobierców po lewackich mamkach – PRL i PZPR. Dziś ich potomkowie działający pod fałszywa flagą obrony tego i tamtego promują, i to całkiem już oficjalnie ruch gejów i lesbijek, którzy mają zamiar – tak przynajmniej deklarują – przejąć funkcje dotąd przypisane za sprawą biologii ojcom i matkom.
Pozostali (lewacy) głosząc hasła libertyńskie w myśl zasady „hulaj dusza piekła nie ma” lub uprawiając tzw. owsiakologię namawiając, zwłaszcza młodzież do : „róbta co chceta” dokonują niszczenia wartości z wyrywaniem korzeni i fałszowaniem historii.

Takim elementem bolszewicko-chazarskiej metody niszczenia świadomości jest dziś Smoleńsk. Ale to znacząco szerszy temat choć, muszę przyznać, mający swoiste klamry spinające z tym co dziś się dzieje w starej Europie zdominowanej na Zachodzie przez współczesne lewactwo uważające się za nowoczesne społeczeństwo przyszłości. Dziękuję za taką przyszłość.

Czynią to coraz bardziej zuchwale wyłamując drzwiczki tabernakulum łomem przyozdobionym w fallusy rodem z „dramatu” niejakiego Palikota i całej rzeszy innych znacznie bardziej niebezpiecznych typów wywodzących się ze znanych rodów, które wcześniej finansowały III Rzeszę…

Trzeba w tym miejscu przyznać, że niemały wkład w tym dziele niszczenia tradycji łacińskiej mają sami purpuraci prowadzący za złotą kurtyną spiżowej Bramy nie tylko dom schadzek, w którym uciech szukają z wybrankami serca; promują swoje gejowskie lobby, a pod ozdobny dywan zamiatane są tematy pedofilii i innych przewin, za które odpuszczenia szukać można tylko w piekle.
Oni w pierwszej kolejności powinni dać się wykastrować fizycznie lub chemicznie – zależy który sposób bardziej skuteczny – i ten fakt powinien zostać publicznie ogłoszony z jedyną słuszną decyzją o usunięciu z Kościoła i pozbawieniu wszystkiego, czego się dorobili maskując swe niecne czyny sutanną.

Musimy pamiętać, że dla Muzułmanów jesteśmy, i zawsze będziemy, tylko niewiernymi psami. Takimi też zapewne jesteśmy dla mera Londynu, który oficjalnie bez certolenia głosi, że Europa musi przyzwyczaić się do zamachów terrorystycznych.

Na chwilę o tym fakcie zapomnieli reprezentanci i przedstawiciele wszelkiej maści lewactwa. Wydaje im się, że jeśli reprezentują swoje gejowskie i lesbijskie „wartości” to pozostają poza sferą zainteresowania islamskich terrorystów.

Otóż są w błędzie. I jeśli dojdzie do szerszej „wymiany poglądów”, czytaj – zamachów, to oni pierwsi pójdą pod islamski nóż.
Kozy zostaną, lewactwo zdefiniowane pod egidą LGBT, itp. pójdzie na pierwszy ogień; potem przyjdzie czas na nas, ale my mamy pewne doświadczenia i wiemy, że jedyną ostoją w chwili ostatecznej jest Kościół.

Gdzie skryją się ci, którzy jawnie i otwarcie dziś na niego plują? Przyznam, że nie interesuje mnie to wcale. Jeśli się da, to mogą wszyscy się udać na pielgrzymkę pieszą do Słupska.

 

//blog.wirtualnemedia.pl/?p=58716

 

KOMENTARZE

 • Wyślij go na cmentarz.
  "W naszej Księdze, Koranie, nie ma niczego, co nauczałoby spokojnie cierpieć. Nasza religia każe nam być inteligentnymi. Bądź spokojny, uprzejmy, przestrzegaj praw, szanuj wszystkich. Ale jeśli ktoś położy na tobie rękę, wyślij go na cmentarz.
  To jest dobra religia."
  Malcolm X


  "Ameryka musi zrozumieć Islam, ponieważ jest to jedyna religia, która usuwa ze społeczeństwa problem rasowy."
  Malcolm X
 • @Husky 15:13:44
  :))) http://www.antyislam.pl/upload/images/medium/2017/04/drodzy_imigranci_witamy_w_bulgarii_2017-04-26_09-02-21.jpg
 • @Repsol 15:17:59
  "Budujmy mosty nie mury" nabrało nowego znaczenia
 • Islam to tylko narzędzie!
  Dzisiejsza inwazja islamu w niczym nie przypomina jego ekspansji z czasów średniowiecza, czy też z okresu imperium otomańskiego. Wtedy za islamem szła potęga militarna i gospodarcza, która autentycznie zagrażała chrześcijańskiej Europie. A obecnie? To co się dzieje, jest za zgodą, a wręcz na życzenie elit Zachodu i do tego za jego pieniądze. Nikt mi nie powie, że którykolwiek kraj muzułmański jest wstanie wywrzeć taką presję militarną, czy gospodarczą, że zachodnie elity rządzące musiały ulec. Więc dlaczego to robią? Oto jest pytanie.
 • Zdelegalizować lewacką agenturę w Polsce PO N SLD PSL !!!
  żydów z partii PO SLD N PSL zamykać w zakładach dla Obłąkanych lub Oskarżyć o bandytyzm i wsadzać do więzienia !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !!! islam i lewactwo to gangrena świata !
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149658660116180599979.jpg Jarosław Kaczyński o zamachu w Londynie. Jeszcze nikt tak tego nie nazwał. Jest prowadzona przeciwko Europie wojna i na to trzeba odpowiedzieć właściwymi metodami: politycznymi, ale jeśli będzie trzeba, także innymi – powiedział Jarosław Kaczyński, odnosząc się do sobotniego zamachu terrorystycznego w Londynie. Jak dodał, Polska powinna strzec tego spokoju, który ma. Albo Europa, tutaj zacytuję panią premier, wstanie z kolan i zacznie na poważnie rozważać przeciwdziałanie, ale to oznacza odrzucenie przede wszystkim poprawności politycznej, albo tego rodzaju wydarzenia będą się powtarzać i sposób życia Europejczyków będzie się zmieniał w najgorszą możliwą stronę, w najgorszym możliwym kierunku – powiedział prezes PiS, poproszony o komentarz do zamachu terrorystycznego w Londynie. Unia Europejska ma tutaj mniej do powiedzenia, ja raczej myślę o państwach Unii Europejskiej odpowiedział Kaczyński, pytany przez dziennikarzy, jak w tej sytuacji powinna się zachować UE.
  Te państwa powinny po prostu rozpoznać zagrożenie. Bo ono tkwi wewnątrz Europy, ale są też zagrożenia zewnętrzne. Trzeba rozpocząć z nimi walkę i to twardą walkę. Jest prowadzona przeciwko Europie wojna i na to trzeba odpowiedzieć właściwymi metodami: politycznymi, ale jeśli będzie trzeba, także innymi podkreślił prezes PiS, dodając, że Polska powinna przede wszystkim strzec tego spokoju, który ma. Nie zgadzać się na narzucanie nam czegokolwiek i oczywiście wzmacniać siły, które nas w tej sprawie ubezpieczają. Mamy przecież takie siły. One nie są tak bardzo rozbudowane jak gdzie indziej, bo u nas na szczęście takich wydarzeń nie było powiedział Kaczyński, dodając, że musimy się z nimi jednak liczyć.

  Im będziemy silniejsi, tym będzie lepiej. Musimy rozbudowywać nasze siły zbrojne. Musimy pamiętać, że to jest nowy rodzaj wojny, ale to jest wojna powiedział Kaczyński. Londyńska policja metropolitalna poinformowała w niedzielę po południu o zatrzymaniu dwunastu osób powiązanych z sobotnim zamachem terrorystycznym na moście London Bridge i targu Borough Market. Zginęło w nim co najmniej siedem osób, a 48 zostało rannych. Ps..[1/5] Mniej łez, więcej gniewu tł. 25-5-2017 :
  https://townhall.com/columnist...
  “ MNIEJ ŁEZ, MNIEJ KŁAMSTW, WIĘCEJ SPRAWIEDLIWEGO GNIEWU
  Dosyć zmieniania zdjęcia Facebooka na banderę abattoir du jour (rzezi dnia), dość czuwania przy świetle świec, i dość silnych etykietek. Dość próśb o jedność i udawania, że się nie rozumie. Nie jesteśmy zjednoczeni i wszyscy to rozumiemy, nawet jeśli odmówimy przyznania się do tego, że z powodu dziwacznego samobójczego paktu do którego zachodnia kultura postanowiła dołączyć, nikt na to nie zwrócił uwagi. Żałoba nie pomaga. Przytulanie się nie pomaga. Tchórzostwo maskarady jako oświeconej pasywności wobec wrogów nie działa. Wystarczy o to zapytać małe dziewczynki rozszarpane na strzępy w Manchesterze. Powiedzcie to. Powiedzcie to, cholera. Jak nie, to ja to powiem za tych z was, którzy są zbyt nieuczciwi i za słabi, by to powiedzieć.
  RADYKALNI ISLAMSCY TERRORYŚCI
  To jest nasz wróg. Nasz wróg, a nie grupa pogubionych potencjalnych kumpli, którzy by nas kochali, gdyby tylko wiedzieli, jak nam przykro z powodu jakiegokolwiek grzechu, który popełniliśmy, lub popełnili Krzyżowcy 800 lat temu, gdy mężczyźni Zachodu byli rzeczywiście mężczyznami, a nie skomlącymi męskimi lalkami Ken, którzy pretendują do bycia naszymi najlepszymi i najinteligentniejszymi elitami. Istnieje tylko jedna właściwa reakcja w stosunku do tego typu ludzi, którzy zakładają bombowe kamizelki lub plecaki czekając na uśmiechnięte nastolatki aż się zbliżą, by zdetonować bombę, która poodrywa im kończyny i powyrywa na zewnątrz wnętrzności. Jedyną właściwą reakcją jest sprawiedliwa wściekłość, która obróci się w nieubłaganą determinację do zemsty nad terrorystami i to tak gruntownej, i tak obszernej, że za tysiąc lat niewielu ich ocalałych potomków ośmieli się przerażać swoje dzieci opowieściami o zemście dokonanej przez mścicieli z Zachodu. I wtedy nasi wrogowie będą nas się bać. Dzisiaj nie boją się. Oni z nas się śmieją. I powinni, ponieważ jesteśmy radykalni. Śmieją się z nas, ponieważ mają nas za głupców, którzy myślą, że jeszcze trochę więcej uległości, jeszcze troszkę więcej samozaparcia, i nasi wrogowie uznają nas za przyjaciół. Śmieją się z nas za bycie głupcami, których odpowiedzią za rozlaną krew są kwiaty, kartki z kondolencjami i tweet’y. Śmieją się z nas, bo nie mamy ułamka wiary w samych siebie takiej, jaką mają w siebie terroryści. Oni są gotowi rozerwać się na kawałki za to, w co wierzą. My nawet nie mamy woli by bronić siebie w tej walce. Taaa, Zachód teoretycznie jest w stanie wojny z nimi gdzieś daleko, albo raczej, my zabawiamy się w wojnę, w której uczestniczy trochę żołnierzy i jakichś kilka bomb. Jest to niedroga wojna, a ta kampania może ostatecznie zniszczyć kalifat ISIS, tak, że ten jeden pryszcz islamskiego radykalizmu zostanie usunięty, ale to nie będzie zwycięstwo. Pojawią się nowe, w Jemenie, w Somalii lub w Afganistanie, gdzie przez ponad 15 lat marnowaliśmy czas, a ci pełzający miłośnicy pedofilii wciąż panują nad większością ziem. Wybraliśmy taki rodzaj wojny, aby przez chwilę trzymać ich w spokoju. Ale jest coraz gorzej. Zaprosiliśmy ich do naszych własnych krajów, niechętnie, poświęcając to kim jesteśmy, aby oni mogli pozostać takimi, jakimi zawsze byli, za nasze pieniądze. Czy przesiewamy imigrantów, aby upewnić się, że przestrzegać będą naszych wartości i naszych przekonań, czy też czujemy, że nie mamy prawa decydować, kto przybywa do naszego kraju i tylko wzruszamy ramionami ? Wzruszamy ramionami. Widzimy to raz po raz, jak nasi ludzie zostają uśmiercani i po prostu działamy tak, jakby to było nieuniknione. Te masowe morderstwa na naszej ziemi są czymś, do czego musimy się przyzwyczaić. Dlaczego ? Wiemy, kim oni są, i wiemy, czego chcą. Ale grupa samobójców, która jest naszą elitą raczej udowodni swoją cnotę swojemu zniewieścieniu, umieszczając dziwny wielokulturowy fetysz ponad życiem naszych dzieci. Wybieramy prezydenta, który chce spowolnić napływ uchodźców, abyśmy mieli do diabła szanse dowiedzieć się, kim oni są, a nasza elita spieszy do lekkomyślnych sądów, które produkują świętoszkowate prawne uzasadnienia bez roztropności po to, aby nasi ludzie byli bezbronni. Dlaczego ? Nasze elity ze swoim fetyszem multi-kulti mogą czuć się zadowolone z siebie. Nasze życie to niewielka cena za ich kołtuństwo. Kiedy coś jest naprawdę niedopuszczalne, możesz powiedzieć, ponieważ nie zaakceptujemy tego. Ale akceptujemy terror. Nie zrobimy tego, co trzeba, aby wygrać. Rozwiązanie jest oczywiste. Jest tam gdzie jest, i wszyscy to wiemy, ale nasza elita jest w dużej mierze skłonna pozwolić, aby nasi ludzie umierali, niż przyznać prawdę, której nikt z elit nie śmiał wypowiedzieć. Odpowiedź nie jest fałszywą solidarnością i memami z medialnych portali społecznościowych, i poświęcając kilka małych dziewczynek tu i ówdzie możemy uniknąć kłamstw, które pozwoliły nas wykastrować. Odpowiedzią jest zniszczenie wroga w strefach wojny dokładnie i całkowicie. Trzeba chwycić za broń i zmiażdżyć naszych wrogów, a nie podlewać wody w tym morzu krwi. Odpowiedzią jest nie tolerowanie dżihadu w domu, co znaczy, że nie wolno go tolerować. Oznacza to wykluczenie z radykalnych wylęgarni zła ludzi, którzy nas nie potrafią przekonać - zauważcie, gdzie leży ciężar dowodu ? - że w pełni doceniają nasze wartości i tradycje. Oznacza to uwięzienie lub wypędzenie tych, którzy przemykają się w nasze granic i zabawiają się z tymi bękartami i ich żałosną ideologią. Dla tych, którzy nie są obywatelami i są tu na naszej ziemi w wyniku naszej łaski, wszelkie objawy raka dżihadyzmu muszą natychmiast spotkać oddziały silnych agentów ICE, które załadują śmieci do kosza na pokład następnego 767 i odstawią je do miejsca ich pochodzenia. Oznacza to, że musimy przestać udawać, że zaakceptujemy złe przejawy radykalnego islamu, z którymi demonstracyjnie się obnoszą. Kobiety zmuszane do noszenia ubrań całkowicie zasłaniających ciało to nie jakaś piękna ekspresja feminizmu, jak to twierdzą zamożne liberalne białe kobiety, kiedy nie obwiniają Trumpa, że żaden mężczyzna ich nie kocha. One są emblematami nienawiści. Szaria to chory i prymitywny system totalitarny, dla którego nie ma miejsca w Ameryce - i musimy to powiedzieć. Okaleczanie żeńskich narządów płciowych jest po prostu obrzydliwością, a my nie powinniśmy już tego ignorować, aby atakować mniej ważne, głupie cele, takie jak "przeklinanie" i "phallocentryzm". Zacznijcie być źli. Dlatego, ponieważ mamy prawo być źli. Ponieważ złość to pierwszy kluczowy krok do walki. Bo jeśli widzimy, że ponad dwadzieścia małych dzieci rozerwali na strzępy, a nie jesteśmy źli, to może zasługujemy na życie jako niewolnicy tych dzikusów z VII wieku. “ Kurt Schlichter jest felietonistą konserwatywnego portalu Townhall.com, został osobiście zarekrutowany do współpracy przez nieżyjącego już Andrew Breitbarta, po którym kierownictwo portalu Breitbart.com przejął Steve Bannon, obecnie jeden z doradców prezydenta USA, pana Donalda Trumpa. Pan Schlichter jest emerytowanym pułkownikiem USA Army I partnerem w doradczej kancelarii prawniczej w Los Angeles.
 • @Jabo 17:55:44
  Pisze mi syn mieszkający w Warszawie: Dziesiątki, jak nie setki młodych arabów widuję codziennie jadąc do pracy w Warszawie, rozmawiają po arabsku, nie znają polskiego. Miesiąc temu notorycznie widywałem w centrum grupkę 5-6 czarnych z zasłoniętymi szalikiem twarzami (tylko oczy wystawały), chodzili po chodnikach. Ktoś kłamie, że do Polski nie przyjmujemy uchodźców.
 • @Repsol 15:17:59
  Czy coś łączy sprawę Magdy Żuk z osobami Waldemara Pawlaka, Ewy Wachowicz i rosyjskich milionerów zarządzających Hurghadą? Tylko pytam!
 • @Repsol 15:17:59
  Za każdym następnym atakiem stoi międzynarodowa, globalna mafia żydokomunistyczna dlatego nie ma i nie będzie kontrataku. Obecnie następuje proces zastraszania społeczeństwa zachodu. Tusk i Merkel przesyłają Anglikom wyrazy współczucia. To jest szczyt cynizmu i hipokryzji !!! Merkel sprowadziła to dziadostwo, a Tusk, jej wierny pies chce karać za odmowę przyjmowania tych zwyrodnialców i bandytów. Żadnych korytarzy!!! To jest jak rak!!! Panie Premierze Kaczyński proszę nie dopuścić do tego,aby powstawały jakiekolwiek krypto korytarze islamskie do Polski!!! ŻADNEGO MUZUŁMANINA NA POLSKIEJ ZIEMI poza polskimi Tatarami którzy walczyli z nami i za naszą Ojczyznę od wielu wielu już wieków!!! Poza tym żadnych muzułmanów więcej w Polsce. Trzeba koniecznie jak najszybciej pozamykać wszystkie meczety jakie powstały przez nieuwagę w Polsce.I uważajmy bo jak pokazuje dokument pana Gadowskiego pod tytułem "Cała prawda o Islamie i muzułmanach w Polsce"( https://www.youtube.com/watch?...) trwa nieustający napór muslimów także na nasz kraj. Trzeba być czujnym i jak najszybciej oczyścić nasz teren z tego wątpliwej jakości ubogacenia.Poza tym w całej Polski już pojawiają się sygnały, że tego bezowego ubogacenia chodzi beztrosko coraz więcej po naszej polskiej ziemi.MUSIMY BYĆ CZUJNI !!! Pamiętajmy,że niestety, ale mamy cały czas granice Polski otwarte i każdy kto tylko ma na to ochotę może do naszego kraju wjechać i sobie zrobić rozróbę kiedy tylko będzie miał na to ochotę. Ponadto Polska powinna wprowadzić nasze wewnętrzne uregulowania prawne,które pozwolą nam bronić naszej kultury i naszych zasad nie dopuszczając i nie przyjmując muzułmańskiego wroga do naszej społeczności.Trzeba tez wziąć pod uwagę to że muzułmanie są bardzo przebiegli i robiąc dobrą minę do złej gry potrafią tak udawać niewiniątka i tak grac i podbierać nas wszystkich na emocje,aby tylko wykorzystać to do własnej polityki osiedlania, zasiedlania i podbijania przez nich kolejnych terenów.To jest ideologia która jest zabójcza dla każdego kto ulegnie złudzeniu, że z islamem można żyć razem na jednym terenie nie podporządkowując się ich chorym średniowiecznym zasadom!!! Nie ma na świecie takiego miejsca żeby muzułmanie nie narzucali innym swoich wątpliwej jakości racji. Wszędzie tam gdzie się pojawia islam to wcześniej czy później zawsze pojawiają się mordy , przemoc i narzucanie tego czego oni i tylko oni chcą a dotychczasowych mieszkańców albo mordują, albo z nich robią swoich niewolników !!! To jest jak rak złośliwy którego nie da się uleczyć konwencjonalnymi metodami , tu trzeba drastycznych i niepopularnych działań ale tylko tak da się z tym walczyć i przywrócić normalność w Europie!!! Ciekawe gdzie jest totalna opozycja, niech się wypowie na ten temat. Niech otworzą te swoje mściwe mordy i naplują na ofiary zamachów w Anglii. Niech naplują na Polaków i Polskę , bo to jest ich ulubiony styl prowadzenia polityki. Teraz na poczatek nalezy zrobic i potem kontynuować 4 rzeczy:
  1. Zacząć wyburzać wszystkie meczety w Europie w tym i w Warszawie z ich zamkniętym osiedlem sfinansowanym przez Katar i Arabię Saudyjską!!
  2. Obniżyć świadczenia i zasiłki dla muzułmanów do ZERA! Czyli nie pracujesz to nie jesz mieszkasz na ulicy, jak zrobił to Orban cyganom, czy stosują to u siebie Rosjanie..
  3. Rozpocząć deportacje od najbardziej aktywnych imamów i aktywistów muzułmańskich, a potem wedle zasady: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.....czyli deportacje "jak leci" bez większego sprawdzania....a potem tylko "przykręcać śrubę"....i sytuacja szybko wróci do normalności. 4. Zawracać lub zatapiać łodzie z nachodźcami już przy wybrzeżu Libii. No i:
  ZERO TOLERANCJI DLA MORDERCÓW I WYZNAWCÓW MUZUŁMAŃSKICH-LIKWIDOWAĆ BEZ SĄDU NA MIEJSCU!!!
 • @Repsol 15:17:59
  "Musimy pamiętać, że to jest nowy rodzaj wojny, ale to jest wojna"
  - dobrze się orientujemy,że to wojna, prowadzona w sposób nachodźczy, więc tu trzeba uzbroić społeczeństwo ( UE postąpiła wręcz przeciwnie). Jak widać z załączonych przykładów, siły policyjne są bezradne, tylko przyjeżdżają posprzątać i zasunąć worki z ciałami.
  Jak chcemy Polskę uchronić od takich tragedii to już od dziś rzad powinien zacząć działać.
  Trzeba w Polsce, zakazać manifestowania wiary muzułmańskiej, jako głoszącej i niosącej śmierć innemu człowiekowi. Zamknąć meczety, nawet te Tatarskie, jeżeli opanowali je imamowie arabscy, wszystkie bez wyjątku. Nachodźców z istniejących już w Polsce obozów deportować. Pomoc socjalna skierowana tylko do obywateli POLSKICH, narodowości POLSKIEJ. Zająć się wreszcie poważnie, problemem repatriacji Polaków, wegetujących poza wschodnimi granicami Polski. Sprzedajnych zwolenników przyjmowania dziczy afro azjatyckiej, internować z purpuratami i klerem włącznie. Rząd ma dbać o bezpieczeństwo granic Polski i o bezpieczeństwo egzystencjalne POLAKÓW, a nie jakiejś bandy cwaniaków, spadającej jak szarańcza na kraj .Pustosząca kraj gospodarczo i wprowadzająca siłą i terrorem swoje prawa. Rząd niech przestanie gadać a zacznie konkretnie działać.
  Przywrócić obywatelom POLSKIM, narodowości POLSKIEJ
  prawo do posiadania broni i znowelizować ustawę o obronie koniecznej. Przemówienia choć je doceniam na okoliczność ( ble, ble, ble) z których nic nie wynika, już zaczynają mnie, delikatnie mówiąc, normalnie wkurwiać. Czeczeni w Górze Kalwarii terroryzują mieszkańców, dzieci w szkole od 6 lat i nie dostają pomocy od miejscowych kacyków, bo na tym zarabiają. Caritas płaci księżom 800 euro od imigranta a rząd jeszcze do tego obiecuje korytarze humanitarne. Polska nie jest i nie będzie bezpieczna. W Polsce doprowadzono niestety do takiego stanu, że wiele tematów i problemów nie staje się przedmiotem publicznej debaty. To bardzo niedobry znak. Wielu Polaków nie zdaje sobie nawet sprawy z istnienia pewnych zagrożeń. Tak jest i z kwestią masonerii. Ten problem wciąż za słabo funkcjonuje w polskiej świadomości zbiorowej. Z drugiej strony, nie udało się w Polsce wykorzenić myślenia katolickiego i polskiego. Stosunek do masonerii, fakt, że ukrywa się ona przed oczami społeczeństwa, świadczy o tym dobitnie. Czy masoneria poniosła jeszcze jakieś inne klęski w Polsce? Tak. Największą jej klęską jest istnienie Radia Maryja, "Naszego Dziennika", telewizji TRWAM. Jeden z prominentnych masonów napisał, że dopóki będą w polskim Kościele takie "jastrzębie", jak ojciec Tadeusz Rydzyk, ks. Międlar, ks. Zieliński, biskup Jędraszewski etc.. masoneria będzie miała związane ręce.
 • @Husky 15:42:01
  Podano przerażające szczegóły zamachu w Londynie. Stan wielu rannych krytyczny! Brytyjska służba zdrowia poinformowała, że 21 z 48 osób rannych w sobotnim zamachu terrorystycznym w Londynie jest w stanie krytycznym. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych cały czas sprawdza, czy w ataku w Londynie zostali poszkodowani nasi rodacy. Wszyscy trzej napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. Miejsce zdarzenia wciąż pozostaje odgrodzone kordonem bezpieczeństwa. Dziś londyńska policja aresztowała co najmniej dwanaście osób, które mają związki z zamachowcami. Trwają naloty na kolejne miejsca we wschodnim Londynie, m.in. w dzielnicach Barking i East Ham. Polskie MSZ oraz ambasada RP w Londynie pozostają w kontakcie z osobami zaniepokojonymi losem bliskich po zamachu w Londynie. Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane we współpracy z władzami brytyjskimi – zapewniło ministerstwo na Twitterze. Ps...Tak się zastanawiam czy naród, który na burmistrza wybrał sobie ciapatego, zasługuje na współczucie. Wszak chcącemu nie dzieje się krzywda. Ile razy Cepy Brukselskie razem z Makrelą, Donkiem Tereską May będą powtarzać, że Islam to religia pokoju a ramadan to festiwal pokoju???? Niech tę religię pokoju razem z ramadanem trzymają jak najdalej od Polski!!! Ratunek dla konającego zachodu czy jest??? Nie dawanie praw obywatelskich nowym muzolskim imigrantom a jeśli możliwe odebranie praw obywatelskich tym muzolom które je nabyły. Może ale tylko może coś to da. Każdy Europejczyk powinien mieć swobodę wypowiedzi o Islamie co myśli bo obecnie użycie tego słowa we Francji, Niemczech, Szwecji a także i już w Polsce i tak dalej związane jest z karami i sądami dla białych tubylców!!! Tylko zdrowy ksenofobizm może nas uratować przed islamskimi "festiwalami pokoju"(czyt. ramadanami). Na szczęście większość Polaków jest ksenofobicznie zaszczepiona na lewacki obłęd i żadne zachodnie oszołomy brukselskie tego nie zmienią. Jestem dumny z ksenofobii i dlatego czuje się bezpiecznie w ksenofobicznej Polsce!!!! Wolę naszą ksenofobię niż zachodnie dawanie dupy -Muzolom.
 • @ele 18:14:16
  Syjonizm i katolicyzm to dwie kłody u nóg Narodu Polskiego.
  Co ciekawe obie kłody mają żydowskie korzenie.
  Obie są obce kulturze Słowiańskiej i obie zostały siłą i podstępem narzucone Polakom.
 • To samo, co mer Londynu powiedział Szczerski.
  Nie wiem czy miał na myśli nas jako Polaków, czy jako obywateli UE w ogólności. Red. Gadowski twierdzi, że powinniśmy obawiać się ataków w Polsce, bo Zachód już sie przyzwyczaił, a im zależy na wywołaniu strachu.
  Muzułmański Związek Religijny w Polsce jest finansowany przez Arabię Saudyjską, imam Centrum Kultury Islamu Nazar Charif z Syrii jest wahabitą. W programie Terlikowskiego z tvrepublika na zarzut, że islam nakazuje walkę z niewiernymi odpalił, że Jezus Chrystus też wzywał do walki -nie przyniosłem wam pokoju, tylko miecz. Oni Jezusa uznają jako proroka i według owego imama Jezus to mówił po 40 roku życia, czyli po koranicznemu póżniej i to jest wiążące. Tak więc jak ktoś ględzi o islamie jako religii pokoju, powinien stuknąć się w łeb. A tutaj :austriacki sąd skazał swoich obywateli na 10 lat więzienia za to, że pokazywali dzieciom, 7-latkowi kazali uczestniczyć, w obcinaniu głów jeńcom: http://prawy.pl/51860-para-austriackich-obywateli-skazana-za-zmuszanie-dzieci-do-udzialu-w-obcinaniu-glow-jencom/http://prawy.pl/51860-para-austriackich-obywateli-skazana-za-zmuszanie-dzieci-do-udzialu-w-obcinaniu-glow-jencom/
  Oni już od dzieciństwa są obojętni na okrucieństwo.
  Nasi dotychczas umiarkowani tatarzy (albo niedouczeni) są wysyłani do Arabii Saudyjskiej na dokształt. Pisze o tym St. Krajski w ostatniej książce -Masoneria polska 2017.
 • @ireneusz 21:25:16
  Ty lewacki śmieciu w ogóle go nie masz, masz pustostan pod czerepem, który służy ci tylko by ci do niego deszcz nie napadał lub ktoś mądry nie naszczał lub nasrał. To Kaczyński także nawołuje do zbrodni, że trzeba będzie zastosować inne metody? Ty i tobie podobni lewacy zatracili już instynkt samozachowawczy, wam pierwszym kozojebcy łby utną, wtedy oczy wam się otworzą, po śmierci gdy łeb będzie leżał obok.
 • @ireneusz 21:25:16
  I po co robic z siebie idiote?
  Bez odbioru.
 • @morgan 21:52:45
  Tej pani islamiści podcięli wczoraj w Londynie gardło.
  Czekamy wciąż na oficjalny komunikat naszych czołowych feministek na temat Islamu.

  https://pbs.twimg.com/media/DBfJwFxWsAA7JLI.jpg
 • @Husky 22:03:21
  Realizacja "Państwa" Platona ciąg dalszy. Przywódcy Europy coraz silniej zakładają kaganiec na społeczeństwa, ograniczają swobody obywatelskie (Francja stan wyjątkowy od miesięcy, UK podobnie). Jednocześnie islamiści mordują realizując plan. Obejrzyjcie stary już - ale aktualny materiał na YT - dr Krajskiego "islam a masoneria". Pozwala szerzej zrozumieć i widzieć problem.
 • @ All
  Świat jest inny - odc.23: Terroryzm urojony:

  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  Miłego oglądania.
 • @Husky 22:03:21
  Czy przypadkiem te "noże" to nie były maczety, ulubiona broń islamskich bandytów które noszą wg ich ukochanego bożka bandyty Allaha i Koranu, tylko znowu poprawność polityczna nie pozwala tego nazywać po imieniu? Czy tego chcemy w Polsce? Król Jan Sobieski III przewraca się w grobie, nie po to rozgromił we wrześniu 1683 roku pod Wiedniem swoją husarią islamistów aby teraz zabijani byli Polacy, resztę głupców Europy jak chcą mieć te swoje durne łby odcinane nas nie obchodzi. Teraz niemiecka suka nazistowska stara raszpla ze Stasi szkolona przez KGB Makrela która w młodości naga biegała po plaży i każdemu kto chciał dawała dupy za darmo, naraża nas Polaków na wojnę z islamem znowu? Zgiń, przepadnij maro nieczysta razem ze swoim ryżym kominiarzem przydupasem TW Oscarem, NIE pozwolimy u nas w Polsce na islam szalonej wariatce! A wczoraj Nycz, pierwszy lewak episkopatu,dalej lansował swoje lewackie idee o uchodźcach. Zaprosił nawet arcybiskupa Lampedusy. Watykan strasznie naciska rząd poprzez nuncjusza. Te kanalie w Brukseli chodzą obstawione wojskiem i służbami specjalnymi, mieszkają w strzeżonych fortecach, a nas zwykłych Obywateli mają bandyci z Afryki zabijać? Nie doczekanie wasze zdrajcy o przeżartych do szpiku lewackich mózgach, w Polsce islamu nie będzie, a ci którzy tu już są zaczną rozrabiać, wyjadą z Polski na kopniakach. Nie po to nasi przodkowie przelewali krew w obronie Polski aby teraz zdziczałe lewactwo niemieckie nazistowskie ponownie ściągało islam i szantażowało Polaków, won parszywe gnoje od Polaków, niech was mordują, nam to zwisa, ale nas mordować nie będą. NIE pozwolimy zbrodniarzom z Brukseli którzy rozpętują znowu wojnę z islamem na to, wbijcie to sobie do tych swoich durnych lewackich łbów! Zauważyliście, że wczoraj u Nycza nie było wielu purpuratów i nikogo z rządu(znaczącego)? Czerwony bolszewicki kundel pijus kumpel TW Litwina od kieliszka ma tyle do gadania co świnia przy korycie, to samo ten drugi przechrzta chazarski Pieronek, my ich olewamy, ich miejsce jest przy boku szwabki szalonej Makreli, niech tam jadą i ściągają sobie islam jak im tak pilno do grobu, w Polsce na to nie pozwolimy. Parszywe klechy lewackie nie będą Polakom narzucać swoje woli, won od nas bydlaki! TW Litwin judzi i szczuje na Polaków? Niedługo sam wróci do swoich rodaków na mongolskich stepach wykopany na szpicu z Polski, a Ruska Buda zostanie zrównana z ziemią, tak samo jak wszystkie meczety w Polsce.
  Prawdziwą wolność krzyżami się mierzy. Jesteśmy przygotowani do obrony Ojczyzny, Bóg Honor Ojczyzna! Czekamy tylko na sygnał.
  Zdziczałe bandyckie lewactwo w Polsce nie będzie POkazywało swoich pazurów. Won od Polaków na mongolskie stepy skąd pochodzą.
  Korytarze niech kopią do azjatyckich stepów dla siebie bo będą nimi uciekać z Polski tak szybko, że POgubią nogi.
 • @Jasiek 03:44:15
  Ciekawe, czy już wszyscy mężczyźni w zachodniej części eurokołchozu to lewackie cioty, czy też wezmą w końcu swoje noże we własne ręce? Wojna z "islamem" na terenie Europy zostanie zakończona w trybie natychmiastowym... kiedy wszystkie (dosłownie wszystkie) rodziny, czyli mężczyźni, kobiety, dzieci pochodzenia muzułmańskiego osiedlone przez ostatnie trzy pokolenia na terenie Europy,... zostaną w natychmiastowy, niekwestionowany i fizyczny sposób deportowane do krajów, z których przekupione i skorumpowane organizacje międzynarodowe, przy udziale ostatnio EU a wcześniej poszczególnych europejskich państwowych władz lokalnych, sprowadziły czy sprowadzały sfanatyzowanych muzułmanów na terytorium Europy...
  Niezwykle łatwym jest ustalenie przez europejskie administracje państwowe, poszczególnych państw europejskich, do jakich krajów agresywni, fanatyczni muzułmanie powinni być deportowani z terenu Europy... i jest to tak łatwy proces dla administracji państwowej poszczególnych państw europejskich jak łatwe jest natychmiastowe zakończenie wojny "islamskiej" skierowanej przeciwko białym Europejczykom...bez dyskusyjnym jest spełnienie podstawowego warunku,... czyli osadzenia w więzieniach wraz z obecnym zarządem w EU,... pozbawiając ich władzy administracyjnej w państwach europejskich,... członków rządów państw europejskich kooperujących z przekupionymi i skorumpowanymi organizacjami międzynarodowymi przy udziale ostatnio EU wraz z sowieckim niekwestionowanym kryminalistą volksdeutschem Donaldem Tuskiem na czele...Należy jednocześnie pamiętać... że powodami tej całej zagmatwanej antyeuropejskiej zakamuflowanej struktury wojennej skierowanej przeciw białym Europejczykom... są umieszczeni PRZEKRĘTEM WYBORCZYM członkowie tych właśnie przekupionych i skorumpowanych organizacji międzynarodowych w poszczególnych państwach europejskich,... zainteresowanych sprowadzaniem muzułmańskich terrorystów do Europy...Tych oszustów wyborczych wmontowanych w poszczególne rządy europejskich państw i zarazem opłaconych zwolenników "islamistów" w Europie,.. należy zidentyfikować,... i w sposób niezwykle zdecydowany natychmiast wyeliminować z życia publicznego poszczególnych państw Europy zachodniej... a wtedy dopiero będziemy mięli też, koniec tej wojny,... czyli prymitywnej, bestialskiej aktywności terrorystów muzułmańskich nazywanych islamistami, do których owi muzułmańscy terroryści niestety nie należą...Kiedy? Niestety skorumpowane elity lewackie które opanowały media i rządy większości krajów Europy Zachodniej będą się broniły zajadle przed proponowanym wyżej i logicznym rozwiązaniem bo muzułmanie są ich wyborcami i obrońcami.
 • @Jasiek 03:44:15
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/04/825/360/d44d906751a64d6aa25a5d350b489f52.png Żydorumuński pedał Rabiej dał głos. Rabiej przedstawił "złotą" receptę na problem imigrantów: "Musimy się przyzwyczaić do życia w stanie stałego zagrożenia terrorystycznego"..Kandydat Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, Paweł Rabiej, całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością. Według niego mamy „przyzwyczaić się do życia w stanie zagrożenia terrorystycznego”. Państwo islamskie walczy z Europą i tworzy atmosferę strachu. Nie można łączyć polityki migracyjnej z tymi zdarzeniami. Musimy się przyzwyczaić do życia w Europie w stanie stałego zagrożenia terrorystycznego powiedział poseł Paweł Rabiej w Radiu ZET. Warto przy tej okazji przypomnieć stanowisko Nowoczesnej wobec relokacji imigrantów. Otóż partia ta jest za tym, aby przyjąć do Polski 7 tys. imigrantów, do czego zobowiązał się rząd Ewy Kopacz. Kilka dni temu mówił o tym szef Nowoczesnej Ryszard Petru. Chcę, aby to zostało jasno powiedzenie, powtórzę to: Polacy i Polska powinna się zachować przyzwoicie. Mówię o uchodźcach, którzy uciekają przed wojną, głodem, w strachu, a nie o emigrantach ekonomicznych wyjaśnił. Po słowach posła Rabieja widać, że Nowoczesna zamiast stawiać na pierwszym miejscu bezpieczeństwo Polaków, woli dbać o poprawność polityczną i zabiegać o „poklepywanie po plecach” przez unijnych biurokratów… Ps..Ma twarz szatana! No co tam żydorumuński pedale Rabiej ? Marzysz o wsadzie od beżowego? Polskie pedały już ci nie wystarczają? Chcesz być ich kozą? Ręce opadają i takie coś nas Polaków reprezentuje.
 • DO @Oscar 20:36:06
  Prawda !
 • @kula Lis 67 08:57:05
  Najpierw zastrzeżenie po Neapolu:

  Żartowniś, który nieopatrznym żartem doprowadza do kilkusettysięcznej rzeszy rannych (z tego trzy osoby stratowane, w stanie ciężkim) jest nie mniej groźny od terrorysty i powinien być sądzony jak za SPROWADZENIE ZAGROŻENIA MASOWEGO DLA ŻYCIA I ZDROWIA (nie za usiłowanie, ale za sprowadzenie. Być może nieumyślne, nie wiem). ale ktoś taki nie może wymigać się tym, że to był niesmaczny żart.

  Potem - przypomnienie zasady równości broni - na zamach z nożem w ręku istnieją trzy odpowiedzi:

  - nóż sprężynowy w ręce każdego dorosłego mężczyzny-Europejczyka i każdej kobiety, która też się poczuwa do odwagi.
  - pistolet (wyszkolony strzelec zdąży wystrzelić, nim spadnie na nas cios), oczywiście ze wszystkimi obostrzeniami w dostępie do broni, by nie było tak, że wskutek uwolnienia handlu bronią ilość kradzieży pistoletów spowoduje dozbrojenie terrorystów.
  - prewencja.

  Do zadań MSW należą działania 1 i 2.

  Będąc premierem nie miałbym najmniejszych, ale to najmniejszych skrupułów moralnych przed ponownym wprowadzeniem kontroli celno-paszportowych i wizowych na wszystkich naszych granicach.

  Karkonosze, Beskidy i Tatry jesteśmy w stanie przy pomocy obrony terytorialnej bronić. Bug, Nysa i Odra to naturalne granice. Reszta to kwestia priorytetów.

  Bałtykiem nikt się do nas nie dostaje (przynajmniej na razie nie próbuje, a jeśli tak, to plaże także łatwo monitorować).

  Dwa nagie miecze czekają na zagospodarowanie.
  Bezpieczeństwo priorytetem.

  A potem trzeba Polakom uświadomić, ile osób ginie w zamachach w takich Niemczech (góra kilkadziesiąt, no może kilkaset w najczarniejszym scenariuszu), a ile w wypadkach drogowych co roku (w Polsce ok. 3000).
 • @Jasiek 03:44:15
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/04/825/360/b1b437a4feff43eab01a1f2fb3a53593.png Miriam Shaded po atakach w Londynie: "Im mniej muzułmanów w Polsce, tym bardziej bezpiecznie możemy się czuć"....Mamy otwarte granice i coraz więcej muzułmanów napływa do Polski. Niestety, strefa Schengen jest otwarta dla wszystkich imigrantów i uchodźców. Powinniśmy zamknąć granice Polski i ograniczyć uczestnictwo w strefie Schengen do obywateli Unii Europejskiej mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera. wPolityce.pl: W Londynie doszło do kolejnego zamachu terrorystycznego. Co państwa europejskie mogą zrobić, żeby chronić się przed atakami terrorystycznymi dokonywanymi przez islamistów?

  Miriam Shaded: Mamy przepisy prawa, które powinniśmy zastosować i wyeliminować ideologie, która szerzy nienawiść, która kształtuje ludzi od dziecka, żeby nienawidzili Europejczyków, nienawidzili niewiernych i wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni. Powinno się zakazać nauczania i propagowania islamu. Teksty islamskie mówią wprost, że należy atakować niewiernych. Konsekwencje tego widzimy w zamachach terrorystycznych.

  Czy państwom zachodnim starczy konsekwencji, żeby wprowadzić te przepisy w życie? Obecnie nie widać u nich woli walki z islamskim terroryzmem.

  Myślę, że cierpliwość obywateli Unii Europejskiej się kończy. Wraz z kolejnymi zamachami ich cierpliwość będzie się jeszcze bardziej zmniejszać. Jeżeli jakikolwiek polityk będzie chciał zachować swoją funkcję, powinien zacząć słuchać swoich obywateli. A jeżeli tak się nie stanie, będzie dochodziło do masowych protestów. Czy Polska może czuć się bezpiecznie? Czy nie grożą nam ataki islamskich dżihadystów? Relatywnie tak. Im mniej muzułmanów w Polsce, tym bardziej bezpiecznie możemy się czuć. Ale mamy otwarte granice i coraz więcej muzułmanów napływa do Polski. Niestety, strefa Schengen jest otwarta dla wszystkich imigrantów i uchodźców. Powinniśmy zamknąć granice Polski i ograniczyć uczestnictwo w strefie Schengen do obywateli Unii Europejskiej.
  Chyba warto, żeby państwa europejskie zajęły się finansowaniem islamistów w Europie?

  Oczywiście, to kolejna bardzo ważna sprawa, którymi powinny się zająć po wprowadzeniu w życie przepisów zwalczających działania ekstremistów. Także Polska powinna zakazać finansowania wszelkich organizacji, które starają się wpłynąć przemocą na politykę państwa polskiego. W Europie działają organizacje finansowane przez Sorosa, Arabię Saudyjską i inne kraje arabskie. Chciałabym zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Uważam, że islamskie nauczanie religijne w Polsce powinno być kontrolowane. Teksty religijne powinny zostać zbadane i jeżeli jest taka konieczność zrestrukturyzowane, inaczej sformułowane albo całkowicie zakazane. Powinien być powołany do tego specjalny organ, który będzie oceniał na ile dany tekst religijny nawołuje do nienawiści, do przestępstw i mordów. Islamskie teksty religijne nawołują do przestępstw i nie powinny być propagowane w Polsce. https://twitter.com/miriam_shaded/status/816861407375491072/photo/1
  Ps..Dzielna dziewczyna .!Ma rację ! Wielki szacunek dla pani Miriam. Piękna i mądra kobieta, wie co mówi. Miriam ma więcej odwagi niż nie jeden mężczyzna w Polsce. Za takie słowa jest na celowniku islamistów, a mimo tego nie pęka. A wasz szef chce ich przyjmować. Uważajcie na Kukiza to fałszywa moneta "długie ramię Dukaczewskiego". A warszawka lubi multikulti se wybrali koszerne władze miasta to tak mają.... warszawka lubi islamistów, lubi i głosowała na partie proislamskie. Warszawka nie ma nic przeciw meczetom. W Warszawie, na ulicach beżowych jest już bardzo dużo i ciągle przybywa. Premier już nie ma co się opierać przed przyjmowaniem imigrantów, bo tysiące już są w Warszawie. Wyobraźcie sobie co może się stać gdy Niemcy masowo zaczną wydawać paszporty nachodźcom, a ci zaczną najeżdżać Polskę już jako obywatele Niemiec, legalnie. Jak myślicie ile setek tysięcy męczenników europejskich zginie z rąk biednych nachodźców muzułmańskich zaproszonych przez lewactwo z UE, Merkel, żydolewaka i przechrztę Franciszka, Bbiskupów, Caritas. Lekarze w Polsce zadziwili by jak przyszłoby im było ratować dziewczynki poddane barbarzyńskiemu obrzezaniu te praktyki stosowane są wśród muzułmanów w Anglii, Francji, Szwecji w UE strefach no-go.
  https://reporters.pl/3905/slowacja-zdelegalizowala-islam-zadnych-meczetow-ani-publicznych-modlow/ Przykład już Mamy. A tymczasem przyjezdni muzułmanie chcą wprowadzenia w Polsce szariatu http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7733#.WTPWCuuLTIU
 • @Jasiek 03:44:15
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/04/825/360/1588f6a133bc4466bf3b1a5ba8829121.png Stanowcze słowa szefa brytyjskiego MSZ: „Dość! Wasz czas się skończył i kończą się pokłady naszej tolerancji”.....Brytyjski minister spraw zagranicznych Boris Johnson skomentował w niedzielę zamach terrorystyczny w Londynie, pisząc na Facebooku, że Brytyjczycy nie pozwolą zakłócić sobie życia ani demokracji. „Dość! Kończą się pokłady naszej tolerancji” – podkreślił. Po raz kolejny terroryści zaatakowali najlepsze miasto na świecie, Londyn. Chcą nas wystraszyć, podzielić nasze społeczeństwo i zmienić nasz sposób życia. Nie wolno nam się poddać - i nie poddamy się napisał Johnson, który w latach 2005-2015 był burmistrzem Londynu. Jak dodał, w ostatnich godzinach otrzymywał kondolencje od władz innych państw, a także wysyłał swoje dla państw, których obywatele ucierpieli w sobotnim zamachu. Te zagraniczne rządy wtórowały naszym podziękowaniom za wyjątkową reakcję policji i służb ratunkowych zaznaczył. Szef brytyjskiej dyplomacji zwrócił się także bezpośrednio do osób, które „sympatyzują z tymi zabójcami, zachęcają ich, oferują przystań, pomagają lub podżegają”. Dość! Wasz czas się skończył i kończą się pokłady naszej tolerancji. Nie pozwolimy wam zakłócić naszego życia ani naszej demokracji podkreślił. Johnson argumentował, że „w tygodniu wyborów parlamentarnych milionom ludzi potrzebne jest usłyszenie argumentów po obu stronach (podziału politycznego)”.
  Terroryści nie mogą im zabrać ich fundamentalnych praw zaznaczył, odrzucając tym samym spekulacje, że sobotni zamach może wpłynąć na zaplanowane na czwartek głosowanie. Miliony Londyńczyków będą dzisiaj po prostu żyły swoim życiem: pójdą do pubów, muzeów, parków, na przedstawienia (…) - to będzie najlepsza możliwa odpowiedź podkreślił. Ps...Gadaj zdrów, a burmistrz Londynu to myszka miki? Pokłady waszej tolerancji sięgają dna głupoty, a głupota jest bezdenna panie Johnson. Idź wytatuować sobie pszczółkę na czole. Cyt: "kończą się pokłady naszej tolerancji” czyli jeszcze jej nie wyczerpali do końca i dalej będą rysować kredkami?! Czyżby zabrakło kredek? Skoro jest taki stanowczy, to chyba wprowadzi karę śmierci za obrazę Allaha. Czyżby koniec tatuaży z pszczółką czas na kaktusa, albo może lepiej motylka żeby ich tak śmiertelnie nie wystraszyć, przecież to nie po chrześcijańsku! Kredy wam panie Johnson doślemy i atramentu do tatuaż, fachowcy też dopiszą, salony tatuażu czekają w Polsce może obniżymy ceny lotów do Polski w ramach pomocy europejskiej ale wydaje mi się, że to im nie pomoże.
 • Prezydent USA Donald Trump nazwał sobotni zamach w Londynie „diabelską rzezią",
  która „musi się skończyć i której będzie położony kres". Ps..Jakie piękne słówka: jesteśmy z wami!!! Ale wzruszające. Te farmazony pisane na Twitterze niczym się nie różnią od tego co paplają inni przywódcy europejscy po każdym zamachu łącznie z ryżym Tuskiem. Niestety trzeba powiedzieć prawdę Trump udaje tym razem stanowczego błazna bo ta zagrywka jest tylko jego szopką. Niedawno wizytował w Arabii Saudyjskiej gdzie zakontraktowano dostawę uzbrojenia na około 150 mld dolców. Pytanie kogo i czego boi się AS? a to właśnie ten kraj jak i inne :Katar są sponsorami terroryzmu wahabickiego i salafickiego.I to ich powinien był Trump skrytykować i nie pozwolić na kontrakty z Saudami.Tymczasem Trump powiedział, że to Iran jest głównym finansistą terroryzmu!!(sic). To absurd. Gdyby Trump chciał coś zrobić to naciskałby na kraje arabskie (szejkowie) by te zakręciły kurek z przelewami dla dzihadystów, zaproponowałby na szczycie NATO by wojska sojuszu blokowały docieranie najeźdzców do Europy (Morze Śródziemne, granica z Turcją). Bo tak naprawdę problemem nie są bojownicy ISIS tylko islamscy "goście" .Bo nadejdzie dzień w którym wszyscy "umiarkowani, pokojowo nastawieni" muzułmanie wezmą noże i maczety i na jeden sygnał zaczną wyrzynać Europejczyków. Zamachy dokonywane przez sympatyków czy bojowników ISIS są tylko jak na razie "zabawą" jeszcze w miarę "delikatną". To co czeka Europę to będzie dopiero masakra.I nikt nie mówi o tym.Nikt nie powie wprost:to żydomasoni realizują plan zagłady Europy , politycy UE są marionetkami które po każdym zamachu wyleją steki słów "oburzenia" a potem dalej realizują z zimnym wyrachowaniem tenże plan-ściąganie muzułmanów.I USA jest niestety winne tej całej sytuacji-poprzez zdestabilizowanie Bliskiego Wschodu (Irak,Libia,Syria). Bo wojna tam miała być tylko przykrywką dla rzeczywistego planu jakim jest obecny najazd muzułmanów. To Europa cierpi i krwawi a Amerykance zjadają burgery.
 • @Autor
  Tylko radykalne sposoby mogą powstrzymać ten zdziczały radykalizm muzułmański.
  Przypomnę,ze ci samobójcy i mordercy robią to w imię jakiegoś allacha i w nagrodę mają obiecane piękne hurysy.Więc trzeba ich uświadomić,ze zamiast pięknych hurysek po śmierci będą na nich oczekiwać tłuste lochy i maciory.
  Stosując opryski w miastach przeciw robactwu należy do oprysków dodawać świńskiej krwi a pogrzeby tych bydlaków wysadzających się w powietrze lub mordujących niewinnych ludzi urządzać w trumienkach ze świńskiej skóry lub ze świńskim łbem w środku.I trąbić o tym w mediach dzień i noc.
  Jestem pewien ,że żaden bydlak nie wejdzie do spryskanego miasta i nie wysadzi się mając świadomość współżycia z maciorami.
 • @maharaja 10:18:40
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/warsaw.PNG Polskie służby ostrzegają: Zagrożenie terrorystyczne w Polsce WZRASTA! Polskie służby już od kilku tygodni zachowują wzmożoną czujność. Polska już wkrótce będzie bowiem łakomym kąskiem dla islamskich ekstremistów, którzy w ostatnich latach coraz regularniej sieją terror w Europie. Paryż, Nicea, Bruksela, Berlin, Londyn, Manchester – to tylko niektóre miejsca, które spłynęły krwią w ostatnich miesiącach. Teraz terroryści, którym zależy głównie na rozgłosie, za cel mogą obrać sobie Polskę. Choć w naszym kraju muzułmanów z najnowszej fali praktycznie nie ma, to otwarte granice robią swoje. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą dla terrorystów świetną okazją, by po raz kolejny na kilka dni zagrzać miejsce na pierwszych stronach gazet i w głównych wydaniach wiadomości na całym świecie. Euro U-21 nie będzie rzecz jasna tak wielką imprezą jak właściwe Mistrzostwa Europy, ale i tak do naszego kraju zjadą dziesiątki tysięcy kibiców z całej Europy. Nie ulega również wątpliwości, że ulice i stadiony będą pełne fanów piłkarskich. Pierwszy mecz polskiego Euro rozpocznie się 16 czerwca br., ostatni – 2 tygodnie później, 30 czerwca. Oprócz naszej reprezentacji zagrają: Czechy, Włochy, Macedonia, Portugalia, Dania, Szwecja, Niemcy, Słowacja, Anglia, Serbia i Hiszpania. UEFA wybrała 6 miast jako gospodarzy turnieju w 2017: Bydgoszcz, Gdynię, Kielce, Kraków, Lublin oraz Tychy. Jak przekonuje m.in. były dowódca GROM-u gen. Roman Polko, trzeba się przygotować na to, że terroryście będą próbować zaatakować nasz kraj. “Będzie to dla nas ogromny test” – zaznacza. Warto przypomnieć, że terroryści już wkroczyli do sportu. W kwietniu bieżącego roku pod Dortmundem doszło do eksplozji, która okazała się być atakiem na autokar wiozący piłkarzy Borussii – jednego z czołowych klubów piłkarskich w Niemczech. Wówczas na szczęście nikt nie stracił życia, ale potwierdzono, że gdyby nie wzmacniane szyby pojazdu, to doszłoby do ogromnej tragedii.
  wRealu24.pl
 • @matterhorn 11:38:06
  Sanhedryn z Israel i banksterzy doprowadzą w ten sposób czy chcemy czy nie do powstania światowego rządu, jednej waluty i jednej władzy! Już podobno 72% z 4 tysięcy wybranych losowo ankietowanych wypowiedziało się za!
 • @maharaja 10:18:40
  Najlepszy komentarz wygłosiła pani premier May: trzeba wzmóc kontrolę internetu! I to wszystko...
 • @matterhorn 11:38:06
  Szefowa londyńskiej policji, Cressidy Dick twierdzi, że dotychczasowe zamachy przeprowadzone w UK, w tym w Londynie nie mają powiązań z działaniami z zewnątrz (z państwem ISIS), ale są kwestią wewnętrzną Anglii. Nieźle jak na przedstawicielkę służb, które mają zapewnić obywatelom bezpieczeństwo... zresztą pewnie nie mogła powiedzieć niczego innego, skoro merem Londynu i jej bezpośrednim przełożonym jest pakistański muzułmanin, Sadiq Khan. I tak oto Europa na własne życzenie znalazła się na równi pochyłej, prowadzącej do samozagłady, wręcz nie do uwierzenia! Myślę, że Europa dałaby sobie radę z terroryzmem, ale z pewnością nie da sobie rady z tą wędrówką ludów. Terroryzm wszelkiej maści (wewnętrzny czy zewnętrzny) doskonale kryje się w wielobarwnym tłumie emigrantów.
  Uwaga jest taka, że nie Europa na własne życzenie ale UE na życzenie Frau Merkel. Pytanie jest o rzeczywiste motywy tej całej hucpy, czyli kto rozkazuje (i po co) pani Merkelowej. Prowodyrami są zidiociali miliarderzy dzierżący w swych brudnych łapach globalny przemysł (chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy inne)no i oczywiście bankierzy...
 • @Husky 15:42:01 żadnych emigrantów polsce mówi Szydło, posłowie PiS...
  A nikt nie mówi o tych którzy już tu są ? Bo przecież nie jest żadną tajemnicą że duża ilość tych rzekomo uchodźców, chcąc zmniejszyć koszty swego utrzymania, przyjeżdża do Polski i tu wynajmuje całe mieszkania i w takim mieszkaniu, zamieszkują w kilku a żyją z zasiłku pobieranego w Niemczech i innych krajach. Tak jak to wcześniej robili polscy cyganie, którzy nigdzie nie pracując żyli i żyją u nas jak panowie. Czy naprawdę nie ma żadnych przepisów czy kontroli policji aby przeciwdziałać takiemu procederowi ? Przecież gdy tacy (...) nawet nie będąc tu zameldowani mogą bardziej przysłużyć się do dokonywania zamachów w takim chrześcijańskim kraju jak Polska, czy tak trudno to sobie uświadomić ? Czy naprawdę musi i u nas polać się rzeka krwi aby policja i inne służby emigracyjne wzięły się do sprawdzania takich dzikich lokatorów ? Czy jak oni twierdzą są tu jedynie przejazdem lub wycieczkowo na jeden dzień, choć dobrze wiemy, że to blaga ? Akurat, Waszczykowski mówił o korytarzach humanitarnych, a od tego się zaczyna, później już pójdzie. A zamknięte osiedle z wewnętrznym meczetem to dla kogo? Czy to w przyszłości nie będzie zalążek do strefy no-go?
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @matterhorn 11:38:06
  To jest jakieś rozwiązanie tyle, że wpierw trzeba uporać z "naszymi" decydentami, którzy pod stołem od KOGOŚ wzięli szmal, aby ten "biznes" się kręcił.
  Co ciekawe, jak dotąd nikomu z władzy ani jej okolic nawet włos z głowy nie spadł. Wymowne, prawda?
  Ukłony
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Lista dzieł muslims - z Australii… [----] politycy zachodni starają się bardzo aby nie podpaść jako krytycy Koranu. Chyba oni nawet Koranu nie czytali. Ja czytałem tylko 5 rozdziałów ale mi to wystarczyło aby stwierdzić, że to choroba niebezpieczna i zaraźliwa (tak jak ebola). Trump chciał ich wziąć do kwarantanny, ale mu nie dali.

  Serwus, Janusz
  Are our media confused?
  Are our politicians confused?
  Let us see. Do I understand this thing correctly?
  The Shoe Bomber was a Muslim
  The Beltway Snipers were Muslims
  The Fort Hood Shooter was a Muslim
  The underwear Bomber was a Muslim
  The U.S.S. Cole Bombers were Muslims
  The Madrid Train Bombers were Muslims
  The Bafi Nightclub Bombers were Muslims
  The London Subway Bombers were Muslims
  The Moscow Theater Attackers were Muslims
  The Boston Marathon Bombers were Muslims
  The Pan-Am flight #93 Bombers were Muslims
  The Air France Entebbe Hijackers were Muslims
  The Iranian Embassy Takeover, was by Muslims
  The Beirut U.S. Embassy bombers were Muslims
  The Libyan U.S. Embassy Attack was by Muslims
  The Buenos Aires Suicide Bombers were Muslims
  The Israeli Olympic Team Attackers were Muslims
  The Kenyan U.S, Embassy Bombers were Muslims
  The Saudi, Khobar Towers Bombers were Muslims
  The Beirut Marine Barracks bombers were Muslims
  The Beslan Russian School Attackers were Muslims
  The first World Trade Center Bombers were Muslims
  The Bombay & Mumbai India Attackers were Muslims
  The Achille Lauro Cruise Ship Hijackers were Muslims
  The September 11th 2001 Airline Hijackers were Muslims
  Buddhists living with Hindus = No Problem
  Hindus living with Christians = No Problem
  Hindus living with Jews = No Problem
  Christians living with Shintos = No Problem
  Shintos living with Confucians = No Problem
  Confucians living with Baha'is = No Problem
  Baha'is living with Jews = No Problem
  Jews living with Atheists = No Problem
  Atheists living with Buddhists = No Problem
  Buddhists living with Sikhs = No Problem
  Sikhs living with Hindus = No Problem
  Hindus living with Baha'is = No Problem
  Baha'is living with Christians = No Problem
  Christians living with Jews = No Problem [indeed? md]
  Jews living with Buddhists = No Problem
  Buddhists living with Shintos = No Problem
  Shintos living with Atheists = No Problem
  Atheists living with Confucians = No Problem
  Confucians living with Hindus = No Problem
  ====================================
  Muslims living with Hindus = Problem
  Muslims living with Buddhists = Problem
  Muslims living with Christians = Problem
  Muslims living with Jews = Problem
  Muslims living with Sikhs = Problem
  Muslims living with Baha'is = Problem
  Muslims living with Shintos = Problem
  Muslims living with Atheists = Problem
  MUSLIMS LIVING WITH MUSLIMS = BIG PROBLEM
  They're not happy in Gaza
  They're not happy in Egypt
  They're not happy in Libya
  They're not happy in Morocco
  They're not happy in Iran
  They're not happy in Iraq
  They're not happy in Yemen
  They're not happy in Afghanistan
  They're not happy in Pakistan
  They're not happy in Syria
  They're not happy in Lebanon
  They're not happy in Nigeria
  They're not happy in Kenya
  They're not happy in Sudan
  SO, WHERE ARE THEY HAPPY?
  They're happy in Australia
  They're happy in England
  They're happy in Belgium
  They're happy in France
  They're happy in Italy
  They're happy in Germany
  They're happy in Sweden
  They're happy in the USA & Canada
  They're happy in Norway & India
  THEY WANT TO CHANGE THE COUNTRIES THEY ARE HAPPY IN, TO BE LIKE THE COUNTRIES THEY CAME FROM, WHERE THEY WERE NOT HAPPY !
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20385&Itemid=47
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Wpisał: Brytyjskie służby "bezpieczeństwa"
  05.06.2017.
  Zamachowiec z Londynu był w telewizji Channel 4. Policja go znała.
  Jan Muller 5.06.17 https://www.o2.pl/artykul/zamachowiec-z-londynu-byl-w-telewizji-policja-go-znala-6130303846749825a
  Jeden z trzech nożowników z Londynu, 27-letni islamista, wystąpił w filmie dokumentalnym Channel 4 "Dżihadysta z sąsiedztwa". Policja od dawna miała go na celowniku. Brytyjskie służby bezpieczeństwa mają kłopot. Jeden z mężczyzn zabitych po ataku na przechodniów w Londynie przedostał się przez ich sito weryfikacyjne już wiele miesięcy temu. Ekstremista znany jako "Abz" nie tylko wystąpił w filmie dokumentalnym o podobnych mu radykałach, ale był znany jako osoba groźna, próbująca "nawracać" dzieci na skrajny islam. Urodzony w Watford 27-latek, którego nazwiska policja nie chce zdradzić, został "wystawiony" policji przez własną sąsiadkę. Dzwoniąca na specjalną infolinię kobieta wskazała go jako potencjalne zagrożenie, islamistę zradykalizowanego "przez filmy na YouTube" - donosi "Daily Mail".
  O tym, że mundurowi mieli go już w rękach, media dowiedziały się przypadkiem. Fotoreporter zrobił zdjęcie pliku dokumentów w rękach detektywa prowadzącego śledztwo po zamachu w Londynie. Odręczna notatka w zeszycie potwierdzała, że "Abz" był wcześniej przesłuchiwany. Poniżej [w oryginale md] cały film dokumentalny "Dżihadysta z sąsiedztwa". Interesujący fragment z udziałem późniejszego zabójcy zaczyna się od 14 minuty. Bierze udział w sprzeczce z policją, potem w parku miejskim Regent's rozwija flagę ISIS. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20390&Itemid=47
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Wpisał: Janusz Korwin Mikke 05.06.2017.
  Plan polityczny wojny z terrorystami.
  Wszystkich "bojowników" ISIS trzeba bez litości zabijać. Tylko to zapewni nam szacunek Arabów. Gdy ktoś nie mści się za zabitych – godzien jest pogardy i nadaje się tylko na niewolnika.
  Janusz Korwin Mikke http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2016/03/30/plan-polityczny-wojny-z-terrorystami
  Powtarzam plan polityczny wojny z terrorystami:
  Należy PRZEDE WSZYSTKIM uznać „kalifat” władający Islamskim Państwem Syrii i Iraku. Strusia polityka udawania, że to państwo nie istnieje, to skandal. Pora na realizm.
  2. Państwa europejskie powinny natychmiast przywrócić karę śmierci za morderstwo. Nie można walczyć z wrogiem, którego nie wolno zabić.
  3. Jeśli „kalifat” przyznał się do ataku w Brukseli, Królestwo Belgii ma OBOWIĄZEK wypowiedzieć mu wojnę (oczywiście można wystosować jakieś 48 godzinne ultimatum – ale jest jasne, że „kalifat” to zlekceważy). NATO powinno ogłosić „kalifat” państwem zbrodniczym.
  4. Belgia powinna tam wysłać nie bombowce, lecz siły zbrojne, które będą zabijały bojowników ISIS.
  5. Zgodnie z art.5 Paktu NATO: „Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi, to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie jak i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego” - reszta Członków NATO powinna – w ich mateczniku – zaatakować ISIS. Przy posiadaniu absolutnej przewagi w powietrzu, zrzucenie 20.000 spadochroniarzy na ar-Raqqę powinno sparaliżować „kalifat”. W ślad za tym powinno pójść uderzenie sił lądowych.
  PS.: Współdziałanie USA NIE jest w tym konieczne!!!
  6.Cały „kalifat” dysponuje nie więcej, niż 100.000 armią. Państwa Europy bez trudności mogą zebrać 200.000 żołnierzy gotowych walczyć z „kalifatem”. Wszystkich „bojowników” ISIS trzeba bez litości zabijać. Tylko to zapewni nam szacunek Arabów. Gdy ktoś nie mści się za zabitych – godzien jest pogardy i nadaje się tylko na niewolnika.
  7. Jeśli NATO nie potrafi w ciągu tygodnia podjąć odpowiednich decyzyj – Polska powinna rozważyć wystąpienie z Paktu, który nie potrafi zapewnić ochrony w tak oczywistym przypadku.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20388&Itemid=47
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Polska nie jest już bezpieczna - kilka słów o radykalnym islamie w naszym kraju
  https://www.nwo.report/nwo/witold-gadowski-polska-juz-bezpieczna-slow-o-radykalnym-islamie-naszym-kraju.html
  Witold Gadowski: „Ogromne pieniądze i agenci z krajów islamskich, a także zamknięte osiedle muzułmańskie w stolicy Polski – czy na pewno nie powinniśmy się obawiać zagrożenia ze strony radykalnych wyznawców Allacha? – Polska przestała już być bezpieczna – uważa dziennikarz i publicysta, Witold Gadowski. W zeszły poniedziałek, w warszawskim meczecie przy ulicy Wiertniczej pojawili się funkcjonariusze policji oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Poszukiwali obywatela Komorów, posiadającego kartę stałego pobytu w naszym kraju. Abu-Bakar został rozpoznany przez żyjących na terenie Polski muzułmanów jako salafita. Służby dokonały przeszukań i prowadzą śledztwo w sprawie działalności domniemanego radykała. To, nawiasem mówiąc, nie jedyny islamista, którego śladów poszukują jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polaków. Jak powiedział Witold Gadowski, kolejnym jest Egipcjanin o imieniu Dżamal. Publicysta poinformował o ogromnych, nieksięgowanych kwotach – liczonych w euro i dolarach – które pojawiły się w środowiskach żyjących na terenie Polski muzułmanów. Pieniądze pochodzą z Turcji, Pakistanu i Arabii Saudyjskiej. Trafiają przede wszystkim do stolicy, ale także do innych miejsc. – Polski fiskus w ogóle o tym nie wie. Te pieniądze są przekazywane z ręki do ręki, z walizki do walizki, często dystrybuowane przez w ogóle nie zarejestrowane w polskim porządku prawnym podmioty wskazał Gadowski. W działającym na terenie Polski muzułmańskim związku religijnym trwa od dawna wojna pomiędzy kilkoma prezesami. Jeden z nich ma silne związki z Arabią Saudyjską. W tamtym kraju studiował i dostał się do elitarnego, wpływowego kręgu związanego z rodziną królewską. (…) Ten człowiek teraz wycina konkurencję – powiedział dziennikarz. Drugim źródłem, z którego do „polskich” wyznawców islamu trafiają pokaźne kwoty, są – według wiedzy Witolda Gadowskiego – tureckie służby specjalne oraz krąg obecnego prezydenta tego kraju. To konkurencyjna wobec Arabii Saudyjskiej gałąź propagowania islamu. W tej chwili ona święci swoje triumfy na Białorusi. Tam budowane są meczety za pieniądze tureckie, ale już niedługo ta, pasiona nimi umma będzie się rozrastała – ostrzegał publicysta. Trzecia spośród wspomnianych islamskich gałęzi, powiązana jest z Pakistanem i z tamtejszym dżamaatem. Przyjeżdżają tutaj tak zwane czwórki z dżamaatu. Zwykle dwóch ludzi to są „świątobliwi mężowie”, którzy oddają się medytacjom i modłom. Dwóch pozostałych to już zazwyczaj osobnicy związani z pakistańskimi służbami. Oni tutaj bardzo dobrze się mają powiedział Gadowski.
  Badacz islamu dodał, że w Warszawie za fundusze malezyjskie powstaje obecnie zamknięte osiedle, na którym będą mogli mieszkać tylko muzułmanie. Działać ma tam m.in. wewnętrzny meczet. Jeżeli myślą państwo, że w Polsce nie ma zagrożeń, że panujemy nad środowiskiem islamskim, to pragnę poinformować, że tak nie jest (…). Polska przestała już być bezpieczna. To, co mówiłem przed wieloma tygodniami: że broni nas tzw. ekonomia terroryzmu, że nie znajdziemy się na nagłówkach światowych agencji – dziś to już nie działa – podsumował publicysta. W jego przekonaniu, „nadchodzi moment znużenia zamachami w Londynie czy Paryżu”, zaś terroryści szukają nowych miejsc dla swojej działalności i spektakularnych ataków. Takim miejscem jest katolicka Polska – uważa Witold Gadowski.
  Źródło: www.witoldgadowski.pl
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Ciekawe dlaczego jude w Israelu nie chcą się zintegrować z Arabami? Przecież to jude Sorosz opłaca "integracje" i multikulti w Europie. Israel to bardzo poważne państwo. W Izraelu prawie każdy jude chodzi z naładowanym pistoletem i jak jakiś arab wpadnie na pomysł się zamachnąć, to jego egzekucja odbywa się na miejscu, a życzliwi żydzi biegną do rzeźnika po smalczyk i słoninkę wieprzową. Robi się mu ostatnie namaszczenie i wrzuca do kremowania, następnie odszukuje się jego rodzinę i buldożery rozbierają im dom.
  To by było na tyle. Tak pokazywali to w TV sat.
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Prosty wniosek: centrum islamskiego terroryzmu znajduje się w GB!
  Jeśli przyjąć, że znaczna część ISIS rezyduje w UK, to jest to rzeczywiście sprawa wewnętrzna. Oni nie są głupi.To są społeczności którym tzw demokracja odebrała przysłowiowe jaja, to mizeroty po lewackiej poprawności politycznej, oni nie są do niczego zdolni są wytresowani i wypłukani ze wszystkiego co wartościowe. Zachodni człowiek musi zginąć bo nie jest zdolny do obrony.Smutne to ale prawdziwe.
  Jest na to metoda:
  https://www.youtube.com/watch?...
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  Senatorzy z USA: "Biały Dom polecił uzbrajać ISIS", "Finansujemy sojuszników z ISIS"
  June ‎3, ‎2017, z_johnw@yahoo.com
  "ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii".
  Stany Zjednoczone utrzymują oficjalne kontakty oraz uzbrajają ISIS.
  Potwierdzają to senatorowie Stanów Zjednoczonych były kandydat na prezydenta USA, republikanin, a obecnie senator John McCain oraz Rand Paul. Na spotkaniu w Białym Domu, ponad 2 lata temu, zespół ds. bezpieczeństwa zasugerował uzbrajać ISIS powiedział senator Arizony John McCain. Jeszcze bardziej szokujące dla wielu słowa wypowiedział senator Rand Paul. Finansujemy ludzi sprzymierzonych z ISIS. ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii – mówi senator z Kentucky Rand Paul. Senator McCain nie widzi największego zagrożenia w dżihadystach, ale w Rosji, która zagraża Stanom Zjednoczonym w budowaniu monopolu na złoża znajdujące się na terenach Bliskiego Wschodu.
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/825/370/e190cd42ece24f2e995382c3eb5227ba.png Czeczeński terror w Lininie i Coniewie! Ludzie piszą petycję do szefa MSWiA: ”Boimy się o dzieci!” WIDEO....Trwa dramat mieszkańców miejscowości Coniew i Linin, gdzie mieści się ośrodek dla uchodźców z Czeczenii. Portal wPolityce.pl rozmawiał z przerażonymi i atakowanymi przez Czeczenów mieszkańcami. Jak ustaliliśmy, zamierzają oni przekazać szefowi MSWiA petycję w sprawie bandyckich wybryków uchodźców z Czeczenii. Mają dość bezkarności mieszkańców ośrodka w Lininie. W sieci pojawił się film dokumentalny o wybrykach Czeczenów, którzy terroryzują mieszkańców. https://youtu.be/L-qOcD0vTwY Ośrodek w Lininie istnieje od ponad dekady, ale mieszkańcy okolicznych miejscowości są na skraju wyczerpania nerwowego. Boją się przechodzić obok ośrodka, a w okolicy kręcą się całe grupy młodych Czeczenów, którzy z nudów lub dla tzw. „zabawy” zaczepiają przechodzące kobiety.

  Kiedyś przy ośrodku biegła ścieżka rowerowa, ale nikt już z niej nie korzysta. Grupki mężczyzn zaczepiają wszystkich, a najbardziej kobiety. Strach tam jeździć. Snują się po okolicy i z nudów stają się groźni.

  – mówi portalowi wPolityce.pl Danuta Rechnia, radna gminy Góra Kalwaria, która nie zgadza się na to, by kilkuset Czeczenów przejęło kontrolę nad całą okolicą.

  Z opowieści mieszkańców, wielu z Czeczenów, zachowuje się wyjątkowo agresywnie. W kwietniu doszło do ataku na miejscową szkołę z Coniewie. Z informacji rodziców wynika, że dwóch wyrostków z ośrodka pobiło ochroniarza szkoły, który wcześniej rozdzielał dwóch skłóconych nastolatków - Polaka i Czeczena.

  Nazwano to incydentem, ale to był bandycki napad na szkołę. Pobito człowieka na oczach dzieci i nauczyciela. W szkole była moja córka i żona.

  – relacjonuje nam Marcin Gwardys ze Stowarzyszenia Rodzin „Pamięć i Tożsamość”, który także drży o swoje dzieci i stał się inicjatorem oporu wobec zachowań Czeczenów na tym terenie.

  Trzeba powiedzieć dość temu co się dzieje. Ostatnio zaczepiane są kobiety, nawet te, które pojawiają się w okolicy z dziećmi. Nagabywane nie czują się komfortowo. Moja bratowa przechodziła z wózkiem i dzieckiem i była zaczepiana przez grupę Czeczenów jadących samochodem. Inna osoba narzekała, że jest nagabywana w sklepie. Kobiety były szarpane przez tych mężczyzn. Sprawa z napadem na szkołę przechyliła czarę goryczy. Złożymy w tym tygodniu petycję do ministra Błaszczaka. Policjanci, którzy przyjechali na interwencję w szkole, naszym zdaniem, nie zadziałali skutecznie. Skończyło się na pouczeniu i było po temacie. Napastnicy zostali na terenie szkoły!

  – opowiada.

  Cieszymy się, że przynajmniej lokalna władza nas wspiera i popiera naszą petycję.

  – podkreśla Gwardys. Ostatnio w internecie pojawił się szokujący film przygotowany przez „Media Narodowe” na nagraniu widać, jak grupka Czeczenów „załatwia” między sobą jakieś nieporozumienie. Brodaci mężczyźni rzucają się na siebie. Padają ciosy. Bijatyka ma gwałtowny przebieg. Autorzy filmu rozmawiają też z mieszkańcami okolicznych miejscowości, którzy nie kryją przerażenia. Mowa jest także o kradzieżach. Wszyscy ze zgrozą wspominają zajście w szkole.

  Miejmy nadziej, że sprawą gehenny mieszkańców miejscowości okalających ośrodek w Lininie zajmą się odpowiednie służby, szczególnie, że już rok temu protestowali już przeciwko wybrykom Czeczenów. Oby nie doszło do tragedii.

  WB Ps...10 lat już tam grasują?? I przez 10 lat nic nie zrobili?? Tylko natychmiastowa deportacja! Błaszczak niech nie będzie tchórzliwym ministrem co nie wie, co się dzieje w Coniewie. Tu trzeba konkretnych działań, a z opisu mieszkańców to mają horror, gdzie policja nie reaguje (boją się? mają zakazane?) właściwie wobec Czeczenów. Dobrze, że poruszono ten temat, ten film powinien być we wszystkich polskich TV, to by urealniło postawę entuzjastów przyjmowania islamskich tzw. uchodźców. Nie potrzeba Polsce takich gości. Zobaczymy czy w Polski rząd ma jaja czy to też takie francuziki i niemiaszki. Każdy imigrant, który dokona choćby najmniejszego wykroczenia: nawet przejście na czerwonym świetle, powinien być natychmiast deportowany! NATYCHMIAST! Nigdy nie dawać im obywatelstwa! Wypędzić ciapatych!!! Na co czeka rząd?? Też jak na zachodzie pełno frazesów a nasi lokalni islamiści robią co chcą i terroryzują ludzi ??? Wypuścić na granice i pogonić na 4 wiatry!!! Po co nam taka swołocz??? "Deportować ich ... ich wszystkich" mówi Ann Barnhardt i ma rację!!! https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE Co powinniśmy wiedzieć o islamie - Islam to religia szatana https://www.youtube.com/watch?v=vlCAp6GuHnE Ocenzurowane na niezalezna: O islamie - Islam to "religia" stworzona przez rabinów żydowskich aby powstrzymać rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa, jest bardzo podobna do judaizmu.
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/825/360/3cf935d4a40449b6926280c6905329fc.jpeg Zginęła, bo była żydówką, czyli przemilczane zabójstwo Sarah Halimi. „Bił i torturował ją recytując wersety z Koranu”...4 kwietna br., gdy trwała kampania przed I turą wyborów prezydenckich nad Sekwaną, muzułmanin pochodzący z Mali 27-letni Kobili Traoré wtargnął do mieszkania swojej sąsiadki 65-letniej emerytki, matki trójki dzieci i praktykującej żydówki Sarah Halimi. Mężczyzna przez godzinę bił i torturował kobietę, recytując przy tym głośno wersety z Koranu. Sąsiedzi słyszą, jak krzyczy „allahu akbar”, „szejtan” (diabeł po arabsku) i „szmato, zapłacisz za to!”....W końcu wyrzuca ją przez okno jej mieszkania na 3 piętrze budynku przy rue de Vaucouleurs w XI dzielnicy Paryża. Gdy wezwana przez sąsiadów policja dociera godzinę później na miejsce, Sarah Halimi już nie żyje. Traoré wciąż znajduje się w jej mieszkaniu. Nie stawia oporu podczas zatrzymania. Malijczyk był dobrze znany policji. Według tygodnika „Le Journal de Dimanche” był notowany, a lista jego przestępstw liczy aż osiem stron. Bezrobotny spędzał większość swojego czasu w meczecie Omar, na ulicy Jean-Pierre Timbaud, nieopodal kamienicy, w której mieszkał wraz ze swoją ofiarą. Mógł się zradykalizować tam lub w więzieniu, w którym spędził w ostatnich latach sporo czasu. Traoré trafia do szpitalu psychiatrycznego, w którym przebywa do dziś. Mimo iż prokuratura natychmiast wszczęła śledztwo ws. zabójstwa Malijczyk do dziś nie został przesłuchany. Prokuratura nie chcę także wziąć pod uwagę charakteru antysemickiego morderstwa. Dla niej Traoré to kolejny przypadek chorego psychicznie zabójcy. Francuskie media zaś niemal całkowicie przemilczały sprawę, jakby nie chciały by zakłóciła ona toczącą się wówczas kampanię prezydencką. Pierwsze obszerne medialne doniesienia o zabójstwie żydowskiej emerytki, która dorabiała na życie jako kierownik prywatnego przedszkola, pojawiły się dopiero miesiąc po jej śmierci. Jej bliscy są oburzeni. Według nich Sarah Halimi zginęła, bo była żydówką. Jedną z niewielu, które miała odwagę dalej mieszkać w tej części dzielnicy, od dawna zdominowanej przez imigrantów z krajów islamskich. Oskarżają prokuraturę i media o próbę zatuszowania sprawy. Także dla adwokatów rodziny Halimi tło antysemickie sprawy jest „ewidentne”. „Prokuratura neguje rzeczywistość. Narkotyki, przestępczość, więzienie. To klasyczna droga radykalizacji muzułmanów we Francji” zaznaczył w rozmowie z dziennikiem „Le Figaro” mecenas David Kaminsky. Chcą by prokuratura wzięła to pod uwagę przy sporządzeniu aktu oskarżenia.
  „Sposób w jaki się toczy śledztwo jest nie do przyjęcia, godzi to w pamięć ofiary. Śledczy dobrze wiedzą, że Sarah Halimi miała problemy ze swoimi sąsiadami. Członkowie rodziny mordercy ją wielokrotnie wyzywali od śmierdzącej żydówki. W raporcie policji nie ma o tym jednak ani słowa” – podkreślił mecenas Jean-Alexandre Buchinger podczas konferencji prasowej 22 maja i wskazał na salafitów, którzy według niego zainstalowali się w ostatnich miesiącach w dzielnicy.
  „Sprawca dokonał tego zabójstwa z pełną premedytacją. Wiedział, że Sarah Halimi jest żydówką. Jedyną w kamienicy. To akt terroru a nie czyn jakiegoś wariata. Rodzina sprawcy nękała ofiarę. Nienawidzili jej, bo chodziła do synagogi i nosiła perukę. Chcemy, by to ten czyn został potraktowany jako zabójstwo z nienawiści. Sprawca odpowiada klasycznemu profilowi islamskiego radykała” – dodał. Według niego rodzina ofiary czuje się ignorowana przez system sprawiedliwości. „Czy żydzi już się nie liczą w tym kraju?” – pytał. W artykule na łamach „Le Figaro” 17 żydowskich intelektualistów, w tym Alain Finkielkraut, Michel Onfray, Jacques Julliard oraz Marcel Gauchet domagają się „całej prawdy na temat śmierci Sarah Halimi”. Według nich sprawa została przykryta płaszczykiem milczenia, by nie zakłóciła kampanii prezydenckiej i grała na korzyść „skrajnej prawicy”. „Prawda musi wyjść na jaw” piszą. 9 kwietnia, kilka dni po zabójstwie, ulicami Paryża przeszedł, przez niemal nikogo niezauważony, „biały marsz”, w pamięci ofiary. Wzięło w nim udział ok. 1000 osób. Nosili transparenty z napisami: „Afera Dreyfus, z dodatkiem krwi”, „Pamiętajmy o Warszawie” oraz „Crif, słuchaj swojego ludu”. Crif to Rada Instytucji Żydowskich we Francji. Przedstawiciele rady spotkali się z prokuratorem Paryża Françoisem Molinsem, który im powiedział, że „nie da się jednoznacznie stwierdzić czy morderstwo Sarah Halimi miało podłoże antysemickie czy nie”. Argumenty wspólnoty żydowskiej, iż to nie pierwszy raz, że islamski radykał zaatakował żydów, w 2012 r. miała w końcu miejsce strzelanina przed żydowską szkołą w Tuluzie, a 2015 r. doszło do ataku na koszerny supermarket w Paryżu, nie przekonały prokuratora. W czasie marszu niektórzy krzyczeli więc: „Zemścijmy się!”. Na to hasło pojawiła się muzułmańska młodzież, w ruch poszły kamienie i butelki. Policji udało się po jakimś czasie opanować sytuację. Sprawa śmierci Sarah Halimi jednak dalej psuję relacje między francuskimi żydami a państwem, do którego już dawno stracili zaufanie. Żydzi coraz częściej uciekają z Francji do Izraela. W zeszłym roku na taki krok zdecydowało się aż 5300 francuskich żydów, podczas gdy od lat 70 do 2012 roku emigracja do Izraela utrzymywała się na stałym poziomie 1000–2000 osób rocznie. W 2015 r., po ataku na koszerny supermarket w Paryżu aż 7231 żydów wyjechało z Francji. Według agencji AFP od chwili brutalnego zabójstwa młodego żyda Ilana Halimi (zbieżność nazwisk przypadkowa) przez muzułmański „gang barbarzyńców” w 2006 r. aż 40 tys. żydów opuściło kraj. Głównym powodem wyjazdów jest, obawa przed islamskim terroryzmem. Jak zaznacza AFP szacunkowo za 95 proc. ataków antysemickich odpowiadają osoby arabskiego pochodzenia. „Społeczność żydowska od pewnego czasu żyje z głębokim poczuciem braku bezpieczeństwa” twierdzi Avi Mayer, rzecznik Agencji Żydowskiej, zajmującej się powrotami żydów do Izraela. Szef marsylskiej wspólnoty żydowskiej Zvi Ammar zaapelował do swoich współwyznawców, by zrezygnowali z noszenia jarmułek w miejscach publicznych. „Poczucie bezpieczeństwa już nie istnieje we Francji” – podkreślił Ammar. Klub Bataclan w Paryżu, który stał się celem spektakularnego ataku islamistów w 2015 r. też należał do żydowskiej rodziny. Niedługo po ataku właściciel postanowił sprzedać klub i wyjechał do Izraela.
  autor: Aleksandra Rybińska Ps....Najpierw byli "wariaci", a teraz są "znani policji". Chyba nie warto niczego czytać tylko czekać jak wysadzi się po Europie "szczęśliwy czas różnorodności". Pierwsze pierwiosnki już wystrzeliły! Pani redaktor, chyba tuszowali aby "nie działało na korzyść Le Pen", niż jak pani napisała odwrotnie. Nie miałoby to sensu. Tłumaczenia i argumentacja tego prokuratora, czyżby hucpa zaczęła pożerać własne dzieci! Jeśli recytował Koran, to opowiadał o Noem, Mojżeszu, Izaaku, Aaronie, Salomonie, o koszernej wyżerce, o obrzezaniu, o "gojach" - islam to żydowska religia, jest niezły artykuł na www.noweateny.pl Coś ostatnio nie słyszę Grossa ze swoją nową historiografią. Gdzie wyborcza, tropicielka antysemityzmu w Polsce od 1000 lat? No i macie swoje multi- kulti. Pod arabską okupacją Francuzi zrobią to samo co pod niemiecką czyli sami zapakują wszystkich żydów w wagonach i wywiozą do obozów. Zapamiętajcie skąd pochodził ten morderca. Z czarnej Afryki przybywającej każdego dnia na pontonach. Zapamiętajcie okoliczności czyli bezrobocie. Gdy ich przyjmiemy trzeba będzie im oddać swoje miejsce dla ratowania staruszki. Żydolewackim zbrodniarzom z JEWUE islamiści są bardzo potrzebni. To ich przyszły elektorat i armia! A wtedy w każdym polskim lesie mamy Katyń. Żydolewactwo może utrzymać się u władzy jedynie TERROREM.
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/835/360/3f46bc4544b548938c623ae6e09dfe38.png Kolejne zamachy w Londynie - i co dalej? To dla mnie rodzaj deja vu. Dopiero co informowałam o Manchester Tragedy, zamachu terrorystycznym w Manchesterze, gdzie zginęło 22 osób, a ponad 100 zostało rannych. Dziś, po zaledwie 11 dniach, muszę pisać o kolejnym akcie terroru w Londynie. Z soboty na niedzielę o 22 czasu brytyjskiego w stolicy Wielkiej Brytanii doszło do trzech ataków. Najpierw na London Bridge furgonetka dostawcza wjechała w grupę spacerujących i potrąciła, zabijając i raniąc kilka osób. Następnie mężczyźni pojechali dalej, na Borough Market i tam rzucili się z nożami na siedzących w restauracjach i kawiarniach. Borough Market, to miejsce trendy, gdzie wieczorami, zwłaszcza w weekendy, przyjeżdżają i Londyńczycy i turyści, aby odpocząć i zrelaksować się w sympatycznej atmosferze. Szybko podano komunikat o wykluczeniu trzeciego wypadku, na Voxhall, jako incydentu terrorystycznego. Voxhall, to część południowego Londynu, gdzie zamieszkuje kolorowa ludność z byłych kolonii na Karaibach, znana także z „Jamaican gangs”, „gangów z Jamajki”, i bijatyk z użyciem noża jako typowej sobotniej rozrywki. W wyniku dwóch zamachów, na London Bridge i Borough Market, zginęło 7 ludzi, a 48 zostało rannych. Znowu ofiarami byli „ludzie soboty”, Europejczycy odpoczywający podczas weekendu, ich styl życia i sposób wypoczywania – dokładnie jak w Nicei czy w Paryżu, jeśli ktoś jeszcze pamięta klub Bataclan i kawiarenkę na Saint-Denis. I kolejny raz zdarzyło się to – jak w marcu Most Westminsterski, a w maju Manchester Arena –w miejscach znanych, popularnych, gdzie gromadzą się tłumy. Mark Rawlings z Policji Metropolitalnej potwierdził, że były to z pewnością „terrorist incidents”, jakbyśmy tego nie wiedzieli. Premier Theresa May znowu wygłosiła mowę, gdzie powtarzały się słowa „nasze myśli są z rodzinami ofiar”. Lider opozycji jeszcze raz nazwał atak „brutalnym i szokującym”, a mer Londynu Sadiq Khan, muzułmanin, któremu do dziś zarzuca się niedawne kontakty z radykalnymi ugrupowaniami islamistycznymi, potępił zamach jako „barbarzyński”. Jak widać, inflacja słów i znaczeń postępuje błyskawicznie. Wciąż czynna jest linia Anti-terrorist hotline, gdzie można informować o sprawcach masakry lub nieznanych okolicznościach zajścia. Jak dotąd, mało użyteczna, bo we wspólnotach muzułmańskich panuje zmowa milczenia. Znów dostrzega się świetną pracę policji i służb specjalnych, po zamachu, oraz ich kompletne zagubienie, jeśli idzie o działania prewencyjne.
  Po Manchester Tragedy reprezentanci MI5, kontrwywiadu poinformowali, że mają w ręku dwie listy. Pierwsza liczy 20 tys. osób znanych kontrwywiadowi ze swoich radykalnych poglądów, a druga – 3 tys. wobec których zostały podjęte działania operacyjne. Terrorysta z Manchesteru był znany kontrwywiadowi i znajdował się na pierwszej liście, ale nie na drugiej, więc mógł spokojnie dokonać swojego zamachu. A swoją drogą news, że po ulicach miast Wielkiej Brytanii spaceruje sobie 3 tysiące potencjalnych zamachowców, z pewnością nie poprawiła widzom nastrojów. Zwłaszcza, że juz po kilku dniach najwyższego, „krytycznego” poziomu zagrożenia terrorystycznego Theresa May szybko go obniżyła, do „poważnego”, co oznaczało, że kolejny zamach jest „wysoce prawdopodobny”, ale już nie „możliwy w dowolnym momencie”, choć przecież był. I już we wtorek zaczęto odwoływać policję i wojsko z ulic i strategicznych punktów jak gmach parlamentu, Pałac Buckingham, z ulic i placów, z dworców kolejowych i dworców lotniczych. Jak się okazało, niesłusznie. Ale zwyciężyło myślenie kategoriami politycznymi - warto przypomnieć, że wybory powszechne już we czwartek, a ośrodki badań opinii społecznej wskazują tylko kilkupunktową przewagę konserwatystów. I znów politycy, służby specjalne, media i obywatele zadają sobie dobrze znane pytania. Dlaczego doszło do zamachu, i co zrobić, aby zapobiec podobnym tragediom w przyszłości? Ale - najpierw diagnoza, a potem terapia. Diagnoza będzie z konieczności krótka, bo proces, który doprowadził do dzisiejszej dramatycznej sytuacji, trwa od kilku dekad. Rozpoczął się 70 lat temu, kiedy to za decyzją wicekróla Raju, lorda Mountbattena, Indie zostały podzielone na hinduistyczne Indie i muzułmański Pakistan. Uciekając przed nędzą i głodem, ludzie zaczęli zjeżdżać do Wielkiej Brytanii, a zwłaszcza do Londynu i miast Midlandów, osiedlali się tam, gdzie brakowało rąk do pracy. Dzisiejsi islamiści zamachowcy, to trzecie – czwarte pokolenie tych, którzy zjechali po 1947 roku. Tu znależli swoją drugą ojczyznę, pomoc i wsparcie, słowem, nowe życie. Potem, w latach 60. i 70. rozpoczęła się rewolucja kontrkulturowa, która zaczęła przesuwać na lewo myślenie o państwie, religii, rodzinie, także ethnic minorities, które emancypowały się w tempie błyskawicznym – przy równoczesnej krytyce i deprecjacji europejskiego dorobku cywilizacyjnego i kulturowego. A za każdym razem, kiedy w wyborach parlamentarnych zwyciężali laburzyści, proces ulegał przyspieszeniu. Coraz liczniejsze rzesze muzułmanów z Pakistanu, Afganistanu, Somalii, Tanzanii, Nigerii i krajów Maghrebu, coraz więcej z nich na garnuszku państwa - zasiłek socjalny, dom lub mieszkanie, wykształcenie, opieka medyczna - coraz rozleglejsze obszary, gdzie zamiast brytyjskiego prawa obowiązywał szariat, nadreprezentacja muzułmanów w polityce, samorządach i mediach, coraz bardziej absurdalna polityka państwa, najwyraźniej faworyzująca wyznawców Allaha. Do tego należy dodać brytyjski „kompleks Imperium”, to ustawiczne bicie się w piersi – także konserwatystów – za niegdysiejsze okupowania i eksploatowania niemal połowy świata. Władze uprawiały politykę multi-culti, wciąż zastanawiając się, co można jeszcze zrobić, aby „stworzyć takie warunki, by muzułmanie zechcieli się zintegrować lub przynajmniej szanować wartości kraju, który ich przyjął”. Ale ten proces się nie udał i wszystko zmierzało do katastrofy. W jakimś momencie, w Wielkiej Brytanii był to lipiec 2005, pamiętne 7/7, fakty zakwestionowały dotychczasową linię polityki władz wobec wspólnoty muzułmańskiej. Niestety, proces dojrzewania lewicowych elit politycznych, w tym brytyjskich, przebiega powoli, więc na ulicach Londynu i miast Midlandów ciągle leje się krew. Kołem ratunkowym mogłoby być uruchomienie dwóch rodzajów działań reaktywnych. Po pierwsze, uwolnić Policję Metropolitalna, MI5 i MI6, a więc kontrwywiad i wywiad z okowów politycznej poprawności, która nie pozwala im na skuteczne działania. Są wciąż bardzo dobre – widać to kiedy zamach już się zdarzy – ale śmiertelnie obawiają się zarzutów liberalnych partii, organizacji pozarządowych i mediów oraz epitetów „ci rasiści”, „mordercy”, „faszyści”. No i konieczna jest współpraca wspólnot muzułmańskich z policją i służbami w zapobieganiu przyszłym zamachom. I tu już będą potrzebne nowe ustawy, które ten proces wspomogą. Większa liczba agentów w szeregach z listy 20 tys. podejrzanych o radykalne poglądy? Ekstradycja rodzin terrorystów, którzy brali udział w zamachu do krajów pochodzenia? Obecność policji w meczetach i centrach muzułmańskich, znanych z radykalnych poglądów ich liderów? Będąc ostatnio w Londynie, po raz pierwszy słyszałam dziennikarzy z BBC pytających gości – muzułmanów „co zamierzają robić, by pomóc służbom zapewnić bezpieczeństwo obywatelom?”. Bo dopóki muzułmańscy mułłowie będą uprawiali „język nienawiści” i nawoływać do świętej wojny z kafirami, póki mer Londynu Sadiq Khan nie stanie się łącznikiem między swoją wspólnotą a Downing Street, a rodzice bojowników ISIS będą przekonywać, że „nic nie wiedzieli o planach wyjazdowych swoich synów czy córek do Syrii czy Iraku”, w Wielkiej Brytanii będą ginąć ludzie. Anglicy i turyści, dorośli i dzieci.
  autor: Elżbieta Królikowska-Avis Ps..Dalej? Niech Theresa May wytatuuje sobie motylka na czole, dupie i cipie! A co z malowaniem ciał zamachowców świńską krwią, spalaniem i rozrzucaniem prochów na śmietniku? Musimy zacząć traktować każdą próbę wysyłania do nas islamskich transportów przymusowych JAKO POCZĄTEK WOJNY HYBRYDOWEJ! Nie ma to tamto: atakujesz Polskę—POCZUJESZ ODPOWIEDŹ NA ATAK!
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/835/360/fc470d475d1f4c7d8762880ed2cec438.png "Daily Mail": Szokujące kulisy zamachu na London Bridge. Jeden z zamachowców był znany służbom z pewnego filmu... [WIDEO] O zadziwiającym tle zamachu w Londynie czytamy na stronach brytyjskiego pisma „Daily Mail”. Dziennikarze gazety przekonują, że jeden z terrorystów-zabójców ostatniego zamachu na London Bridge był… znany tamtejszej policji i służbom. Mało tego, znali go wszyscy internauci dzięki jednemu z filmów internetowych. W czym rzecz? 27-letni muzułmański ekstremista (ps. „Abz”) pojawił się bowiem w filmie dokumentalnym Channel 4 poświęconym brytyjskim dżihadystom. Na filmie, który prezentujemy poniżej widać go - zdaniem „Daily Mail” - obok dwóch sławnych muzułmańskich „kaznodziejów”. Muzułmanin był obecny na sfilmowanej (ponad półtora roku temu) kłótni z policją po tym, jak flaga tzw. Państwa Islamskiego została rozwinięta w jednym z parków. Scotland Yard twierdzi, że zna tożsamość wszystkich terrorystów, którzy zamordowali siedem osób i ranili czterdzieści osiem kolejnych na London Bridge i wewnątrz Borough Market - ale zwrócili się do prasy, by ich nie publikować. Stąd mowa jedynie o pseudonimach. Brytyjska premier Theresa May powiedziała w niedzielę, że ataki na terenie Wielkiej Brytanii „połączone są wrogą ideologią islamskiego ekstremizmu”. Zapowiedziała też zaostrzenie walki z terroryzmem, twierdząc, że „jest zbyt wiele tolerancji dla ekstremizmu”. Przemawiając na Downing Street w Londynie, May potwierdziła, że co najmniej siedem osób nie żyje, a 48 jest rannych, „z których wielu jest w sytuacji zagrożenia życia”. W emocjonalnym, mocnym wystąpieniu May powiedziała: „nasz kraj ponownie stał się ofiarą brutalnego ataku terrorystycznego”. Premier pochwaliła jednocześnie policję i służby ratunkowe za błyskawiczną reakcję na miejscu zdarzenia, podkreślając, że „terroryści zostali skonfrontowani (przez interweniujące służby) w ciągu ośmiu minut od otrzymania pierwszego zgłoszenia”. https://www.youtube.com/watch?v=JhoFAELZ00U Jednocześnie przypomniała, że to trzeci zamach na terenie Wielkiej Brytanii w ciągu trzech miesięcy, dodając jednak, że od ataku w pobliżu Mostu Westminsterskiego w marcu br., służbom udało się również powstrzymać pięć innych ataków. Jak zaznaczyła, te zdarzenia nie są ze sobą połączone, tłumacząc jednocześnie: „doświadczamy nowego trendu, jeśli chodzi o zagrożenie, z którym się mierzymy”, kiedy sprawcy nie tylko przygotowują swoje plany, ale również inspirują się innymi, „najbardziej brutalnymi formami ataku”. Przedstawiając plan odpowiedzi wobec narastającego zagrożenia terrorystycznego, May nakreśliła kluczowe obszary, w których planuje podjęcie działania. Szefowa rządu zaznaczyła, że wszystkie ataki „są połączone tą samą wrogą ideologią islamskiego ekstremizmu, która propaguje nienawiść i sieje podziały”. To ideologia, która twierdzi, że nasze zachodnie wartości wolności, demokracji i praw człowieka są niekompatybilne z religią islamu; ideologia, która jest perwersją islamu i prawdy, a jej pokonanie jest jednym z wielkich wyzwań naszych czasów podkreśliła. Zaznaczyła też, że pokonanie tej ideologii nie jest możliwe wyłącznie za pomocą interwencji zbrojnej lub utrzymania stałych defensywnych operacji antyterrorystycznych, ale na drodze „odciągania ludzi od przemocy i sprawiania, żeby zrozumieli, iż pluralistyczne, brytyjskie wartości są nadrzędne wobec tego, co oferują siewcy i sympatycy nienawiści”. May podkreśliła, że „nie można pozwolić tej ideologii na funkcjonowanie w bezpiecznej przestrzeni, która pozwala jej się rozwijać”, a taką jej zdaniem jest przyzwalanie przez dostawców usług internetowych na niekontrolowaną wymianę informacji za pomocą internetu. Musimy pracować z sojuszniczymi, demokratycznymi rządami, aby wypracować międzynarodowe porozumienia, które regulują cyberprzestrzeń i przeciwdziałają terroryzmowi zapowiedziała szefowa rządu, która w przeszłości krytykowała m.in. szyfrowanie danych, które nie pozwala policji na śledzenie komunikacji internetowej na platformach takich jak komunikator WhatsApp. Brytyjska premier powiedziała również, że konieczne jest podjęcie działań wewnętrznych w związku z tym, że - jej zdaniem - w Zjednoczonym Królestwie „jest zbyt wiele tolerancji dla ekstremizmu”. To będzie wymagało trudnych, zawstydzających rozmów, ale cały kraj musi połączyć się w jedno, prawdziwie zjednoczone królestwo”, nie pozwalając na funkcjonowanie „oddzielonych, segregowanych społeczności. Jednocześnie zapowiedziała również przegląd istniejącej strategii i przepisów antyterrorystycznych, aby „zapewnić, że policja i służby bezpieczeństwa mają uprawnienia, których potrzebują” w obliczu „bardziej złożonego, ukrytego” charakteru zagrożenia. Nadszedł czas, żeby powiedzieć: dość! Wszyscy powinni wieść swoje życie normalnie, a społeczeństwo dalej funkcjonować w oparciu o swoje wartości, ale jeśli chodzi o walkę z ekstremizmem, sytuacja musi się zmienić podkreśliła. Premier May przypomniała, że dwa największe ugrupowania - rządząca Partia Konserwatywna i opozycyjna Partia Pracy - zawiesiły w niedzielę kampanię przed czwartkowymi wyborami parlamentarnymi. Zaznaczyła jednak, że „przemoc nigdy nie zakłóci procesu demokratycznego” i do głosowania dojdzie zgodnie z planem, a obie partie wznowią działanie w poniedziałek. Jednocześnie brytyjska minister spraw wewnętrznych Amber Rudd powiedziała w rozmowie z mediami, że sprawcy byli „prawdopodobnie radykalnymi islamistami” i dodała: „musimy dowiedzieć się, w jaki sposób się zradykalizowali”.
  W sobotę wieczorem zamachowcy najpierw wjechali samochodem w ludzi przebywających na moście London Bridge w centrum miasta, a następnie wysiedli z pojazdu i zaatakowali przechodniów nożami w pobliżu targu Borough Market. Wśród rannych są m.in. obywatele Australii i Francji. Wśród poszkodowanych w sobotnim ataku w Londynie są m.in. obywatele Francji i Australii. Nie ma informacji o tym, czy są wśród nich są również Polacy.
  (Jakub Krupa, Londyn), Daily Mail Ps....Angolom problem tych zamachowców trudno rozpoznać(na tym filmie też). Zamachowcy mają stroje sukienkowe, brody, karnacje i zakryte twarze(całe w szmatach) nie możliwe rozpoznać po dyskusji stąd apel...muzułmańscy nachodźcy wracajcie do swoich lepianek. Tam kozy za wami beczą, bo nie ma ich kto jebać.
  Premier prawicowa mówi, że odetnie net islamistom. Mój Boże. Dziś na tym moście powinni wisieć wszyscy ekstremiści tak jak kiedyś w Anglii publicznie odrąbywano łby przestępcom. Stracili jaja i rozum!
  Dlatego nie wierzę w te rzekomo "udaremnione zamachy". Kłamią, aby uspokoić ludzi, ale to ma krótkie nogi. I po co te dyskusje Policjantów? Rozwinęli flagę, jeśli złamali przepis wylegitymować, spisać, wystawić mandat z grzywną. Po co te pogadanki? Do takich śmieci islamskich okutanych w te szmaty, powinno się strzelać na ulicy bez ostrzeżenia!!! To nie fanatyzm tylko opętanie. http://zolwiki.blog.pl/?s=op%C4%99ta Co zwróciło moją uwagę to wiek policjantów-u nas niespotykany bo sami młodzi, w Anglii po 40-ce na ulicy!
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/05/825/360/3b7dff4215574840ad9bf544ad42e4f4.jpeg Mocne słowa Dominiki Ćosić po zamachu w Londynie: „Od polityków oczekuję decyzji, a nie frazesów. Tylko tyle lub aż tyle”....Madryt, Londyn, Paryż, Bruksela, Nicea, Berlin, Londyn, Manchester, Londyn, etc. Liczba zamachów w Europie wydłuża się, a większość polityków ma do powiedzenia co najwyżej oklepane frazesy o solidarności europejskiej i wyrazy współczucia dla ofiar i ich bliskich napisała na Facebooku Dominika Ćosić, dziennikarska, korespondentka TVP. Podkreśliła, że nie można biernie przyglądać się atakom terroru.
  Parafrazując słynną książkę Oriany Fallaci, w zwykłych ludziach, takich ja, coraz więcej jest wściekłości, a coraz mniej dumy z Europy. Mamy się przyzwyczaić do życia w cieniu zamachów terrorystycznych. Rozumiem, że trzeba starać się żyć normalnie i nie zamykać w domach. Nie wpadać w histerię. Ale nie można biernie przyglądać się kolejnym aktom terroru zwróciła uwagę dziennikarka. https://twitter.com/justyna560/status/871472480166318085/photo/1 Podkreśliła, że to tylko zachęca terrorystów do działania. Zwraca jeszcze uwagę na jeden aspekt. Skoro islam jest religią pokoju, to niech imamowie zaczną głosić, że na sprawców zamachów zamiast dziewic w raju, będą czekać świnie w piekle. I niech potępiają terrorystów. Imamów, nawołujących do zabijania niewiernych trzeba deportować, nawet jeśli mają już obywatelstwa belgijskie, francuskie czy brytyjskie zaznaczyła Dominika Ćosić. Wyjaśnia jednak, że nie można utożsamiać zwykłych muzułmanów z terrorystami islamskimi.
  Tym bardziej, że wśród ofiar zamachów są także muzułmanie. Ale tych radykalnych, powiązanych z dżihadystami trzeba po prostu deportować i uniemożliwiać im szerzenie mowy śmierci tłumaczy korespondentka i dodaje: Z kredek, misiów i tatuaży w pszczółki nie śmieję się, bo w ten sposób zwykli ludzie walczą z traumą, te gesty zastępują amulety. Ale od polityków oczekuję decyzji, a nie frazesów. Tylko tyle lub aż tyle napisała na Facebooku Dominika Ćosić. Ps..Brawo! O taką postawę dziennikarzy chodzi. Tylko kto w tej nienormalnej poprawności politycznej odważy się ruszyć imamów czy dżihadystów?? Może zaproszą Trumpa a on już zrobi porządek w tej pedalskiej Europie multi-kulti! liderzy bez jaj!! Czego można się spodziewać po dwóch królach €uro landu? jeden alkoholik, drugi zdrajca własnego narodu, ludzie bez honoru, charyzmy, własnych poglądów, aby było jak było, aby nie było. Wiemy, że alkoholik Juncker zna język kosmiczny - „Przywódcy innych planet martwią się o UE” (http://tn.1j.pl/ae978/), ale reszta? Więc czego można PO nich oczekiwać? Wybrali ciotę Tuska czyli niemieckiego fryca to mają !! jak rządził w Polsce też lała się krew, za rządów PO PSL zginęło więcej ludzi niż w stanie wojennym !! Ja współczuję baranom zabijanym w ofierze a nie tym którzy sprowokowali wydarzenia i idą z komunałami na ustach na rzeż. Podobnie traktowano Hitlera i Stalina a skończyło ...Żadnych mocnych decyzji od polityków nie będzie. Będzie wojna domowa, naród weźmie jak zwykle sprawy w swoje ręce. Popłynie krew. Wtedy dopiero politycy się zmienia, a nowi podejmą decyzje. Prosta recepta - rodzina zamachowca do 4 pokolenia powinna być wyrzucana z Europy. Jak nie ma gdzie się udać, to spuszczać ze spadochronem samolotu gdzieś na pustyni. To szybko wyleczy "bojowników"!
 • @Wiktor Smol 15:53:47
  http://media.wplm.pl/pictures/1140x400/crop_center/upscale_True/path/2016/08/09/1440/1080/92321e74b2074515b20896c130f33ede.jpeg http://media.wplm.pl/pictures/825x460/crop_center/upscale_True/path/2017/06/04/960/540/8509452922864266b3d40b08dab69f46.jpeg Jak reagować na atak islamskich nożowników? ABC antyterrorystycznej samoobrony...Telefon 997? Czy może chwyć krzesło, kosz na śmieci, kamień, kij, cegłę – cokolwiek masz pod ręką? Ostatni zamach w Londynie, gdzie trzech oszalałych fanatyków islamskich zaatakowało przypadkowo napotkanych, niewinnych ludzi, bezkarnie dźgając na lewo i prawo nożami – zwróciło moją uwagę na bezbronność współczesnych mieszkańców Europy w starciu z bezwzględnymi „rzeźnikami”. Szczególnie drastyczny był przypadek kobiety, której arabska dzicz zadała kilkanaście ciosów…Pytałem wiele lat temu mego trenera karate (Shimoda, 4 dan) jak sprawdzają się jego techniki poza matą, w walce ulicznej. Japończyk, wielokrotny triumfator zawodów sportowych stylu Shotokan uśmiechnął się tylko, a potem powiedział: Jeśli ktoś zagrozi życiu twemu lub najbliższych ci osób – zapomnij o walce fair. Chwytaj co masz pod ręką: kamień, kij, cegłę… Kop poniżej pasa, oślep przeciwnika, a jeśli masz broń palną – użyj jej bez wahania. Przestępcy nie zasługują na taryfę ulgową…W tłumie ludzi, którzy zostali znienacka napadnięci przez zdeterminowanych, prymitywnych morderców nie znalazło się kilku twardzieli – wysportowanych facetów – którzy z równą albo i większą brutalnością, wykorzystując każdy dostępny podręczny „oręż” spacyfikowali by skutecznie nożowników…Lata lewackiego niszczenia męskości mężczyzn zaowocowały pokoleniem metroseksualnych, poprawnych politycznie osobników, niezdolnych do działania i odparcia agresji. A przecież w chwili zagrożenia, nie ma czasu na wykręcenie numeru 997! Trzeba zareagować tu i teraz. Idą wilcze czasy. Nie z naszej winy. Pora, by państwo bezwzględnie respektowało poszanowanie prawa. Czas, by nasze społeczeństwo (w tym kobiety) uzbroić, a mężczyzn znów nauczyć tego, do czego zawsze mieli predyspozycje: do walki o bezpieczeństwo swego kraju i życie polskich obywateli. Sale sportów walki i strzelnice powinny się zapełnić. Inaczej będziemy skazani na los ofiary…
  Ps. Znowu świętowałem hucznie 4 czerwca; to jest dzień moich urodzin. I nie potrafił ich nawet zepsuć jakiś jubileusz okrągłego stołu czy „nocnej zmiany”! Z tomiku „Pro publico bono” przypominam stary wiersz napisany jeszcze za poprzedniej koalicji PO-PSL.

  O WYŻSZOŚCI IV RZECZYPOSPOLITEJ

  NAD IV RZESZĄ

  Myślę dziś o bohaterach,

  Którzy za nas krew przelali.

  Wierzę, że nie pozwolimy,

  By ich pamięć tu szargali.

  Chcę, by – gdy o Wolność chodzi –

  Zapytano nas o zdanie.

  Żądam, by przyszłością Kraju

  Nie kupczyć. I nie cyganić.

  Marzę wciąż o takiej Polsce,

  Gdzie rząd rządzić się nie boi.

  I nie jestem tu sam jeden,

  Co za Ojcowizną stoi.

  Pytam zatem: Komu służą

  Ci, co sami idą w jasyr?

  I kto prawo dał tym tchórzom

  Sprzedać przyszłość dzieci naszych?

  Mówię „nie!” pazernej szajce,

  Pajacom, kosmopolitom.

  Stawiam veto ignorantom,

  Zaprzańcom, karierowiczom…

  Czyż nam braknie ludzi mądrych?

  Czy uczciwość spadła w cenie?

  Komu ma to wszystko służyć,

  I na co to przedstawienie?

  Z portretu w złoconych ramach

  Dziadek-ułan patrzy srogo.

  Rękę wsparł na głowni szabli,

  Jakby „Wara!” mówił wrogom…

  Słyszę serca Polski bicie,

  Widzę znów Rzeczpospolitą…

  Nie chcę Czwartej Rzeszy tworzyć

  Czwartą RP pragnę witać!

  Przypominam balladę pt. HETMAN (Stefan Czarniecki). Dla niego walka o wolność była czymś zupełnie naturalnym… Jak oddychanie… https://youtu.be/WNYaXueWI3I Ps...W Polsce są prawdziwi mężczyźni? Artykuł o panoszeniu się Czeczenów w Coniewie rozwiewa takie nadzieje. Tak będzie w każdym mieście i wobec arabów i murzynów. Niestety. W Europie jedynie ruskie mogą sobie poradzić z islamistami. Oczywiście jak zachód nie będzie im przeszkadzał. Jeśli dojdzie do obrony polskich kobiet, dzieci, polskich wartości, to wymiar sprawiedliwości, policja, prokuratura mają murem stać po stronie Polaków, a nie Human Rights Watch i tyle!! Zrozumieli..? Komuchy zabrały Polakom prawo do posiadania broni. Czy PiS coś zmienił?
 • @Mają poważne dowody.
  Oni nam otwarcie mówią psy niewierne.

  1. - zdradzamy - czas 12 godzin dnia i nocy, bo obliczamy w systemie dziesiętnym.
  2. - zdradzamy - matematykę konstytucją, bo trójka nie jest liczbą parzystą, dla prawdziwej równowagi.
 • @@@!
  Petycja zastraszanych przez Czeczenów mieszkańców Góry Kalwarii do MSWiA: "Patologia, bezprawie, strach". ZOBACZ DOKUMENT http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/343071-tylko-u-nas-petycja-zastraszanych-przez-czeczenow-mieszkancow-gory-kalwarii-do-mswia-patologia-bezprawie-strach-zobacz-dokument Ps..Czyli u nas to samo. Nie przyjmować Czeczenów, bo niczym się nie różnią od reszty muslimów. Pani Premier, pomimo Pani sprzeciwu na relokację, coraz mniej pewnie czuję się na naszych ulicach. Co na to pan minister i jego zastępcy? A to ciekawe POlicjanty boją się o życie. Policja czeka na nowe Włodowo ? A co mają powiedzieć zwykli ludzie. Na emeryturkę wcześniejszą to owszem, kasę brać też owszem ale wziąć się za robotę to nie ma komu. Do roboty darmozjady POlicyjne ! Obywatele płacą podatki i nie ma, że to że tamto...Nie płacić im pieniędzy. A to coś nowego, poprawność polityczna w tamtejszej policji czy same cykory tam są ? Błaszak brygadę szturmową i do ruskich z nimi ale już. W Rosji nie ma wojny a w Czeczenii nie ma też żadnego konfliktu, więc co te pastuchy kóz jeszcze robią w Polsce?! Za łachy i won z kraju. Kardynał Nycz i bp. Pieronek powinni w tym ośrodku prowadzić rekolekcje dla muzułmanów. Niech ćwiczą korytarz humanitarny. Okazja. Islam to zagrożenie dla białych kobiet i dzieci, tylko w Anglii działający przez lata muzułmański gang pedofilów pod ochrona poprawności politycznej ma na swoim koncie 2,5 tys zgwałconych białych dziewczynek! Podaję adresy dwóch portali zajmujących się informowaniem o niebezpieczeństwach związanych z islamskimi migrantami: www.ndie.pl , www.euroislam.pl Chcesz pomóc je promować wyślij link znajomemu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY