Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Nazywam się Morawiecki, Mateusz Morawiecki…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A w Toruniu? Nic się nie zmieni, dalej będą pierniki i ten stary judaszowy piernik otoczony „głuchymi, ślepimy i głupimi”. Całować ojca Rydzyka, to jak Boga opuścić!

Nigdy nie ukrywałem – nie widziałem powodu – swojej niechęci do wszystkich prezesów i tzw. elit politycznych, co to ledwo potrafią się wysłowić, że o zdaniu egzaminu gimnazjalisty nie wspomnę.

Owszem, jest kilku takich którzy jakoś sobie radzą ze „sztuką” mówienia. To zazwyczaj ci, którzy w tej „złotej klatce” opluwanej z lewa i prawa przez niewdzięczny naród siedzą miej więcej tyle ile zostało młodemu pokoleniu do spłacenia kredytu jaki wzięli u kolegów bangsterów nowej kukiełki Prezesa.

W cyrku przedstawienie dają wytresowane zwierzęta. Można? Można. Jest też kilka klaunów mniej lub bardziej śmiesznych.

A teraz czytamy między wierszami: Skończyła się Dobra Zmiana, nastała nowa – jeszcze lepsza, tyle, że nie wiemy dla kogo.

Jak by nie spojrzeć, jest to wielki sukces Donalda Tuska. Namaścił nam kolejnego premiera, który wszak był jego doradcą, przez długi czas. Przy okazji – zniknie wreszcie głupawy argument o ośmiorniczkach, przecież Morawiecki kilka razy był U Sowy nagrany, w dokładnie takim świetle, jak inni uczestnicy

Teraz sobie pospekulujmy. Prezes rozdaje karty i znaczy je po swojemu, a teraz proszę zadać sobie odrobinę trudu i opowiedzieć na pytanie: skąd – od kogo Prezes otrzymuje karty? Kto jest nad Prezesem? Przecież nie jego kot.
A zadał sobie ktoś tyle fatygi i sprawdził, czy Prezes jeszcze ma tego kota – a może tamten wykorzystał już siedem swoich żyć i Prezesowi został tylko jeden kot, w głowie.

Oczyma wyobraźni widzę jak na Nowogrodzką niepostrzeżenie wchodzi dwóch niepozornych na pierwszy rzut oka ludzi i spotykają się z Prezesem składając jemu propozycję nie do odrzucenia. Ci dwaj działają w imieniu, powiedzmy to bardzo delikatnie – szarej strefy; mają dość uszczelnień VAT-u, kontroli skarbowych (i) Morawickiego.

Nie chcę być złym prorokiem, ale mocno mi się wydaje że idzie nowe, że nowe będzie miało gębę poprzedniej władzy, że tzw. totalna opozycja otrzyma nowe dyrektywy – wiadomo skąd – i nowy zastrzyk, aby wziąć się ostro do roboty.  No, chyba, że nam Prezes zejdzie na grypę, która głównie szaleje w województwie mazowieckim.

Gdyby się tak stało, to odbędzie się wielki spektakl z głównym ośrodkiem w Toruniu: msza, przemówienia, całowanie po rękach Tadeusza, który przeszedł transformację wewnętrzną i z gorliwego antysemity stanął po stronie Judasza.
Gdyby tak jeszcze wierni patrząc widzieli słuchając słyszeli, ale wierni są ślepi, głusi i głupi; im w głowie tylko jedno: ucałować rękę wielebnego – Tadzio „szybka ręka” i wcisnąć kopertę, oddać ostatni wdowi grosz.

I to będzie koniec, nie będzie już nic – PiS się rozpadnie w przeciągu nowych zdarzeń. Reformy – zwłaszcza sądownictwa – polegną niczym Petru i wszystko wróci do normy, aby ci, którym zależy mogli zanucić Wilkami: nie stało się nic…

I wróci z „wygania” Tusk i znów nam zaświeci słońce Peru.
A w Toruniu?
Nic się nie zmieni, dalej będą pierniki i ten stary judaszowy piernik otoczony „głuchymi, ślepimy i głupimi”.
Całować ojca Rydzyka, to jak Boga opuścić!

Mógłbym napisać, że zwyczajnie, po ludzku, żal mi pani Szydło, ale tego nie uczynię bowiem w politykę bawią się ludzie, którzy współczucie traktują zgoła inaczej niż reszta ludzi. Polityka, to brudna gra różnej maści hochsztaplerów, których od hochsztaplerów z poza polityki różni tylko jedno – immunitet.

KOMENTARZE

 • Fajnie,fajnie...tylko jednego nie napisałeś,że M.Morawiecki jest z pochodzenia żydem i pewnie dlatego Mr.Daniels tak się cieszy.
  .
 • @Seth 10:02:50
  Hmm... są pewnie żydzi i żydzi.
  Nie chcę rozstrzygać jakim żydem jest Morawiecki.
  Po czynach go poznamy. Na razie robi co trzeba przynajmniej oficjalnie.
  Obskakują go żydzi z globalnej mafii żydowskie yo oczywiste, tak jak Trampa obskakują osaczają i wymuszają.
  Polska to od 89r kolonia globalnej mafii żydowskiej nie w sensie populacji ale w sensie władzy. W tych warunkach trzeba utrzymywać pozory wasalizmu
  i robić swoje ale tak by nie narazić się właścicielom polskiej kolonii.
  Miller też tak robił wszędzie do kamer wystawiał żydów z SLD a robił swoje...
  niestety żydzi uznali że jest za bardzo niezależny i go razem z solidaruchami z PO i PIS uwalili pomógł oczywiście zdrajca Kwaśniewski.

  Szydło była nijaka mocno gardłowała za Polską ale tu trzeba działać a nie tylko wygłaszać słuszne mowy.

  Morawiecki jest z pochodzenia żydem pytanie czy czuje się żydem czy Polakiem. Gdzie ma umiejscowioną lojalność a może ma ją rozmytą i w Warszawie i Telavivie...
  Polsce potrzebny jest premier który jest Polakiem z jednym paszportem i z jedną Polską lojalnością.. podkreślam z Polską a nie z Pollin.

  Morawiecki szybko się zdemaskuje na pozycji premiera.
  Jak będzie omijał grabieżcze żydowskie interesy w Polsce to znaczyć będzie że jest bardziej żydem niż Polakiem
  Karuzele VATowskie kręcili z pewnością kolesie globalnej mafii żydowskiej.
  Gigantyczna skala wyłudzeń w całej UE wskazuje że to wręcz systemowy "błąd" żydowskich ustawodawców. Kradli ciężkie miliardy i nikt jakoś nie napisał gdzie się te pieniądze podziały gdzie są ci miliarderzy ?
  Skoro ich nie ma a pieni`adze "zniknęły" to jasne jest że poszły do globalnej mafii żydowskiej.

  Morawiecki niby ukrócił karuzele ale kradli 3% budżetu a teraz kradną 2% budżetu wg PIS. Czyli ukrócił ale tylko trochę.
  Morawiecki łapie płotki na kilka milionów (takich pokazują w PIS TV) a gdzie są grube ryby co kradną na miliardy ?

  No zobaczymy.
  Czy to Polak czy tylko nowa strategia globalnej mafii żydowskiej na Polskę.
 • @Oscar 12:34:49
  "Morawiecki szybko się zdemaskuje na pozycji premiera".

  Nie za łatwo Ci przychodzi pogodzić się z tym, że on mógłby zostać premierem?
  Czyż nie powinniśmy zrobić wszystkiego co w naszej mocy, aby nim nie został?
  Czyż nie wiemy czym pachnie władza Żyda?
  Dawać mu szansę i obserwować? Przecież to idiotyzm. To jak wpuścić lisa do kurnika i i obserwować czy zeżre kury czy nie.
  Czyż nie pokazał gdzie ma serce będąc w mycce na kolacji u Danielsa i to jako wicepremier na honorowym miejscu?


  Piszesz:
  "Morawiecki jest z pochodzenia żydem pytanie czy czuje się żydem czy Polakiem. Gdzie ma umiejscowioną lojalność a może ma ją rozmytą i w Warszawie i Telavivie...
  Polsce potrzebny jest premier który jest Polakiem z jednym paszportem i z jedną Polską lojalnością.. podkreślam z Polską a nie z Pollin".

  Mylisz polskie rozumienie lojalności z żydowskim. Z takiego myślenia to "psu na buty" nie będzie.

  A pisałem niedawno:

  "Lojalność można nazwać uczciwością, ale tylko wobec osoby, wobec której jest się lojalnym, a nie wobec panującego prawa, władzy czy innych ludzi.

  Lojalność wobec państwa dopuszczałaby i niemoralność władz, i niemoralność poddanych - skądże więc uczciwość, jak nie z odgórnego terroryzmu? Tylko co to za uczciwość jak wymuszona strachem przed karą?

  "Lojalnym wobec państwa" może być tylko obywatel lub społeczeństwo poddane faszystowskiemu terroryzmowi, terroryzmowi odgórnemu, z racji siły i zdolności skrzywdzenia poddanych celem uzyskiwania swoich ideologicznych celów "za wszelką cenę".

  Po za tym, to czy Żydzi i upaińcy (a to głównie o nich tu chodzi) byli kiedykolwiek lojalni względem Polaków?..."
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141098,lojalny-wobec-polskiego-panstwa


  "Polsce potrzebny jest premier który jest Polakiem z jednym paszportem i z jedną Polską lojalnością.. podkreślam z Polską a nie z Pollin".

  Co do paszportu to pełna zgoda, ale nas dotyczy tu nie lojalność a polskie obowiązki i odpowiedzialność za Polskę, a to całkiem co innego.
  U nas najpierw idzie polski duch i polska moralność i ... obowiązek obywatelskiego nieposłuszeństwa kiedy władza państwowa chce zrobić coś niemoralnego - zwłaszcza zdradzić.
 • @miarka 14:03:05
  Coś strasznie nakręcone z tą lojalnością.
  Dla mnie lojalność to rozsądny patriotyzm.
  Rozsądny czyli który wspiera Polskę ale i krytykuje działania niekorzystne nawet najbardziej patriotycznych czy zasłużonych Polaków.

  Patriotyzm (lojalność) prymitywny i plemienny polega na tym że popiera się swoich nawet jak dokonują zbrodni, kradną czy dokonują innych niegodziwości zwłaszcza wobec obcoplemiennych.

  Ja jestem zwolennikiem patriotyzmu rozumnego, krytycznego w stosunku do każdych działań szkodliwych dla Polski i niezależnie czy czynią to obcoplemienni czy "nasi".

  Inaczej mówić popieram i żyda który działa na rzecz Polski a mogę krytykować największego patriotę Polskiego gdy szkodzi Polsce.
  Oceniam działania, czyny a nie plemię, kolor czy wyznanie ocenianego delikwenta.

  Ludzie są dobrzy i źli są lojalni wobec naszego kraju lub wobec innych obcych a czasem wrogim nam sił.
  Ja nie odmawiam żydom żydowskiego patriotyzmu ale odmawiam żydowskim patriotom sprawowania jakiejkolwiek władzy na terenie Polski.
  Podobnie z innymi mniejszościami (banderowcy Niemcy..).

  Odmawiam również władzy w Polsce takim patriotom o dwóch sercach.. bo nigdy nie wiadomo dla kogo pracują.
  Polski patriota (w tym żyd, Niemiec..) ma mieć jedno Polskie serce.
  Pochodzenie jest mało ważne (ale jest to czynnik ryzyka) , ważniejsze jest np wychowanie, środowisko ... no i walory osobiste człowieka ...
 • @miarka 14:03:05
  Właśnie.
  Teraz wyraźnie(j) widzimy dlaczego doszło do zamiany miejscami. Najwyraźniej p. Szydło nie była zbyt ostra w stosunku do podległych jej specsłużb i te nie do końca realizowały lub je realizowały nie po myśli Morawieckiego, który zdał raport w tej sprawie Prezesowi.
  Teraz, to Morawiecki, a więc co za tym idzie jego "rodzina" w myckach z Danielsem na czele będą mieli pełen wgląd we wszystko co jest: niejawne, zastrzeżone, poufne i tajne.
  Maryla (Rodowicz) śpiewała: Niech żyje bal!
  Tyle tylko, że Nas nie zaproszą wcale...
 • @Wiktor Smol 14:30:20
  Mycki i tak wszystko wiedzą co jest tajne w Polsce.
  Polska to Pollin od 89r.

  Trzeba wypatrywać pro Polskich "przebierańców" dochodzących do władzy.
  Muszą być poprzebieranie na "mycków" bo innych mycki do władzy nie dopuszczą... taki układ sił systemowych, politycznych i finansowych

  Ja każde działania pro polskie na korzyść Polskiego obywatela oceniam pozytywnie.. i odwrotnie.
  PIS ma dwie twarze ... socjalną i tą od polityki zagranicznej zwłaszcza wschodniej. Która jest prawdziwa .. pokaże czas.
 • @Wiktor Smol 14:30:20
  "Teraz, to Morawiecki, a więc co za tym idzie jego "rodzina" w myckach z Danielsem na czele będą mieli pełen wgląd we wszystko co jest: niejawne, zastrzeżone, poufne i tajne.
  Maryla (Rodowicz) śpiewała: Niech żyje bal!
  Tyle tylko, że Nas nie zaproszą wcale..."

  Samo sedno: "Nas nie zaproszą wcale".
  Jedna uwaga - mieli już wgląd przez Dudę. Teraz mieliby mieć już wgląd z obu stron. My wcale!
  - Naród Polski zostałby wyślizgany z władzy zwierzchniej nad władzami państwowymi. - Z jakiejkolwiek kontroli.
  Teraz już bez oporów by mogli obsadzać "swoimi" stanowiska jakie by zechcieli i uchwalać prawa, czy zawierać umowy z kimkolwiek, i jakie by zechcieli.
  - I to wszysko bez względu i na moralność Narodu Polskiego, a więc w nieustannej gotowości do przelewania polskiej krwi, do zbrodni na Polakach.

  Jakby do tego doszło, to już po nas.
 • @Oscar 14:27:19
  "Dla mnie lojalność to rozsądny patriotyzm.
  Rozsądny czyli który wspiera Polskę ale i krytykuje działania niekorzystne nawet najbardziej patriotycznych czy zasłużonych Polaków".

  Nie trzeba dodawać przymiotnika do patriotyzmu - on jest zawsze rozsądny, bo i miłość nie jest ślepa.
  Miłość zawsze jest moralna, zawsze jest nakierowana na to co jest dobre dla jej przedmiotu, prożyciowe i z perspektywą bezpiecznej i pokojowej przyszłości. Miłość zawsze występuje przeciw złu - w tym przeciw złu wewnętrznemu w osobie kochanej - wymaga napominania jej kiedy coś źle robi czy przestrzegania kiedy coś chce zrobić źle. Wymaga pomagania tylko w dobrych sprawach.

  A to co innego jak lojalność. - Lojalność jest ślepa - jest wiernością bez względu na stronę moralną osoby względem której się jest lojalnym. Takim wzorcowym lojalnym jest przyjaciel który dochowuje tajemnic "swojego" jak swoich bez względu na to, co zawierają.
  - "Lojalność wobec państwa" kazała by być denuncjatorem, kapusiem nawet wobec najbliższych i siebie samego. A to już totalne zniewolenie.


  "Ja nie odmawiam żydom żydowskiego patriotyzmu ale odmawiam żydowskim patriotom sprawowania jakiejkolwiek władzy na terenie Polski.
  Podobnie z innymi mniejszościami (banderowcy Niemcy..).

  Odmawiam również władzy w Polsce takim patriotom o dwóch sercach.. bo nigdy nie wiadomo dla kogo pracują.
  Polski patriota (w tym żyd, Niemiec..) ma mieć jedno Polskie serce."

  A tutaj to się zgodzę - tylko z wyłączeniem banderowców, bo to zbrodniarze a nie mniejszość. Oni nawet patriotyzmu nie mają tylko ideologie szowinizmu i syjonizmu
 • @miarka 16:24:53
  No nie... miłość jest ślepa i często bezrozumna.
  Matka broniąca dziecko mimo że ono dokonało jakiegoś przestępstwa
  kogoś skrzywdziło... to nie jest dobra miłość to instynktowna miłość.
  Matce można wybaczyć ..
  ale w polityce takiej "miłości" czyli patriotyzmu nie powinno być.

  Nasi żołnierze którzy dokonali zbrodni na naszych wrogach czy na obcych cywilach powinni być skazani za zbrodnie przez nasze sądy.
  Tylko wtedy będziemy państwem sprawiedliwym a nie państwem plemiennych z moralnością Kalego.

  Patriotyzm Kalego to parodia patriotyzmu.. nie popieram takiej parodii, jest żałosna.
 • @Oscar 16:40:39
  "No nie... miłość jest ślepa i często bezrozumna.
  Matka broniąca dziecko mimo że ono dokonało jakiegoś przestępstwa
  kogoś skrzywdziło... to nie jest dobra miłość to instynktowna miłość.
  Matce można wybaczyć".

  Miłość matki do dziecka to jest macierzyństwo - tu matka wini za "przestępstwa" dziecka najpierw siebie samą, i to ona ma się w tym układzie pierwsza poprawiać i naprawiać złe skutki SWOJEJ WINY w postai niedostatków dobrego wychowania dziecka.

  Miłość jest ze swojej natury zawsze rozumna. - Jest świadomą i dobrowolną decyzją, rozumną decyzją.
  Bezrozumną jest za to emocja zakochania mylnie kojarzona z miłością.


  To co dalej piszesz to już by trzeba długo prostować.
  Np. dopóki jest wróg, to znaczy że on się chce na nas dopuszczać zbrodni. Zabicie go jest obroną konieczną. Tu sądu nie trzeba, raczej odznaczenia medalem.
  Wobec cywilów to sąd ma być sprawiedliwy, a nie "wasz", czy "nasz".
  Nie ma "moralności Kalego", a jest "mentalność Kalego"
 • @miarka 17:12:34
  jak wróg to zabić ? Jeńca też a rannego też ?
  Tego zabrania prawo międzynarodowe, to jest zbrodnia.

  Jak my okradamy obcych do świetnie wspaniale jesteśmy wielcy i wspaniali ?
  a jak obcy okradają nas to zbrodnia, to są bandyci... trzeba ich tępić najlepiej mordować bez sądu ..lub po wyrokach "naszych" sądów..
  czyli sądów o naszej mentalności Kalego ?

  Takie są żydowskie zasady (widzimy to na codziennie w żydowskich mediach w wypowiedziach żydowskich marionetek....to nie są zasady moralne Słowiańskie ani Polskie.

  Ty jesteś inna.
 • @Oscar 18:13:27
  "jak wróg to zabić ? Jeńca też a rannego też ?
  Tego zabrania prawo międzynarodowe, to jest zbrodnia."

  Co Ty wygadujesz? Jeniec już nie jest wrogiem, a nieprzyjacielem. Tu już obowiązują inne zasady.
  Tu zbrodnia wchodzi w rachubę, a więc i sąd grozi.
 • Ojcu Maksymilianowi Kolbe tez zarzucano antysemityzm i przerozne
  wady charakteru a on zostal swietym.Juz 26 lat na Ojca Rydzyka wymysla szatanstwo rozne niestworzone historie jak zlosliwosci napisane powyzej. Co ma Ojciec Rydzyk do zmiany premiera? Taki zwiazek mogl powstac albo w chorej glowie albo zlej.
  Tak wiec juz czas poslac Ojcu Rydzykowi kopertke ze 100 dolarowka.Musi to byc sluszna rzecz skoro zawsze po takim wyslaniu finansowo mi sie szczesci.To jakis spadek, to zona w kasynie wygra, to jakis zapomniany dlug mi ktos odda to jakas dobrze platna robota wpadnie. Dziekuje wiec za przypomnienie.
 • O ja p***zie*ę.
  Po pierwsze wiadomo, że ciotki nowego premiera (gratulacje wyznawcom PIS i RM - nie wyborcom) ukrywały się w czasie wojny, co nie znaczy, że JE Pan Premier Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Mateusz Morawiecki (a niech drażni, a co - s**ny którzyście klaskali jak nas rabowali), musiałby się wtedy ukrywać.

  Robienie z JE Pana Premiera (o pokaże nam, pokaże) na siłę żyda, jest kolejną durnotą patridiotów, zwłaszcza tych, co to nienawiść/miłość do żydów, rosjan, niemców i psów mają we krwi.
  Po prostu na siłę wyrywa się Polaków, czy Polaków pochodzenia niepolskiego, czy nawet obywateli polskich z obcym pochodzeniem z Narodu Polskiego i na siłę przyłącza do obcych nacji czy grup interesów.

  Po drugie.
  Po prostu NÓŻ SIĘ W KIESZENI otwiera, jak człowiek czyta o pozytywnych działaniach min-fin i "uszczelnienia VAT".
  To jest kompletne zidiocenie i nie wiem, jak ludzie uczeni, którzy przynajmniej pisać i czytać potrafią, tego nie widzą.
  Kompletne przejęcie kontroli i faktycznie praw do polskich firm i polskiego majątku prywatnego odbywa się na naszych oczach, a jeden z drugim p**li o uszczelnieniu VATu.
  A to dopiero początek.

  Trzeba było po prostu obniżyć VAT do 15%, a tam gdzie tylko da się z UE utargować, do 0%, wprowadzić zwolnienie VAT do maksymalnej możliwej kwoty, bodajże 300 tys. zł (a może dałoby się 500 tys.), pozwolić wpisywać każdy koszt do 10 tys. zł jako podstawę odpisu VAT, a skupić się na zwrotach powyżej miliona czy 10 milionów i byłoby po procederze.
  Jeśli ja, chłopek-roztropek, mogę na to wpaść w ciągu 5 minut, to dlaczego sztaby ludzi biorące ciężki szmal na to nie wpadły?
  Proste - bo nie chciały.

  Skutki uszczelnienia VATu i przejęcia kontroli nad wszelkimi polskimi firmami, a wkrótce majątkiem, pojawią się za kilak lat.
  Na razie polski kapitał się ewakuuje, to znaczy te żałosne resztki, które z niego pozostały.

  A patridioci dalej się skupiają nad kwestią czy żyd, czy nie żyd.
  A co, jeśliby Polak zaprosił JP Morgan, to jest jakaś różnica???

  Patridiotom przypomnę, że Polskę rozpieprzył rodowit Polak Kaziuk i tylko cudem ocaliła ją w sumie Węgierka Jadwiga z Litwinem Władysławem.
  Zresztą chyba największa święta polska.

  Podobnie rusek Aleksander I wskrzesił Polskę po napoleońskiej hucpie, a jego brat Konstanty wywindował ją na poziom bardzo wysoki.
  Bo gdyby nie oni, to dziś nie mówilibyśmy po polsku.
  Jego brat nawet korony cesarskiej zrzekł się dla Polski.

  Przypomnę też ruskiego gubernatora Warszawy, który zrobił z niej, DOKŁADAJĄC Z WŁASNEJ KIESZENI, porządne miasto, czy broniącego z sensem Helu admirała Urunga, który słabo mówił po polsku.
  Który w czasie 6 lat niewoli nie przeczytał żadnej książki po niemiecku, odmówił awansu na admirała w niemieckiej marynarce, a z władzami obozu jenieckiego rozmawiał przez tłumacza.
 • @AlexSailor 09:26:16
  W Polsce jest spór między judeo-chrześcijaństwem (POPiS,SLD,a teraz o.T.Rydzyk, ludzie od Okrągłego Żłobu i tzw."S") - a ludzmi a'la Zygmunt Wrzodak szef "S" w Ursusie,którzy reprezentują nurt narodowo-chrześcijański.
 • @AlexSailor 09:26:16
  Nie wypisuj idiotyzmów.
  "Po pierwsze wiadomo, że ciotki nowego premiera (gratulacje wyznawcom PIS i RM - nie wyborcom) ukrywały się w czasie wojny, co nie znaczy, że JE Pan Premier Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Mateusz Morawiecki (a niech drażni, a co - s**ny którzyście klaskali jak nas rabowali), musiałby się wtedy ukrywać".

  Wiadomo: ciotka to siostra ojca.
  Można tak mówić i na siostrę dziadka, ale to też oznacza tylko tyle, że by Żydem musiał być ojciec lub Żydówką matka. W każdym razie Żyd po krwi.

  Zresztą jest mnóstwo jego zachowań które niewątpliwie wskazują na jego czucie się Żydem i bliskie związki z Żydami.
  - A to jest dla nas ważne - jest dowodem że nie wolno mu się podszywać pod polską tożsamość i uczestniczyć w polskim życiu politycznym.


  "Robienie z JE Pana Premiera (o pokaże nam, pokaże) na siłę żyda, jest kolejną durnotą patridiotów..."

  A skądeś Ty przyżeglował antypolidioto? Nie widzisz, że to Ty "na siłę" robisz z niego Polaka?


  ", zwłaszcza tych, co to nienawiść/miłość do żydów, rosjan, niemców i psów mają we krwi."

  Ileż trzeba mieć nienawiści do Polaków żeby coś takiego powiedzieć? - Jakimż szowinistą, czy syjonistą obcego narodu?
  To syjoniści, czy szowiniści zwalczają patriotyzm i nacjonalizm.
  Patriota, to człowiek, który kocha ojczyznę swojego narodu. A ludzie kochający swoje narody, czyli nacjonaliści się przyjaźnią, a nie nienawidzą.


  "Po prostu na siłę wyrywa się Polaków, czy Polaków pochodzenia niepolskiego, czy nawet obywateli polskich z obcym pochodzeniem z Narodu Polskiego i na siłę przyłącza do obcych nacji czy grup interesów".

  Przecież to brednie - a gdzie dowód, że są zintegrowani z Narodem Polskim na tyle żeby mogli być do niego przyłączeni, czy choćby na tyle aby być równouprawnionymi do udziału w życiu politycznym Państwa Polskiego?
  - Przecież to Ty chcesz takich bezzasadnie przyłączać do Narodu Polskiego.
  - A mieszanie tu "grup interesu" to już kosmiczna bzdura. - "Polacy dla interesu" - ha, ha, ha.
  Nie widzisz że to by byli patentowani oszuści i zdrajcy dla każdego innego, lepszego, zwłaszcza antypolskiego interesu?
 • @miarka 14:23:36
  Masz u mnie flaszkę dobrego trunku - możesz sobie wybrać jaki - za rzeczowe komentarze i takie felietony.

  Kłaniam się :)
 • @Oscar 12:34:49
  "Polsce potrzebny jest premier który jest Polakiem z jednym paszportem i z jedną Polską lojalnością.. podkreślam z Polską a nie z Pollin"

  >>> właśnie, a tymczasem Kaczyński, pragnący budować "Międzymorze" (inna nazwa dla "Rzeczpospolitej Przyjaciół" ?), desygnuje na premiera niePolaka.
  I do tego niesamowicie wychwala IZRAEL:
  "Izrael jest państwem na swój realny sposób wielkim jako dowód siły ducha, a także tego, że tam nad nami jest siła najwyższa, boska, która o wszystkim decyduje. Bez niej Izrael nie mógłby istnieć"
  oraz
  "(...) ta cywilizacja, najbardziej życzliwa człowiekowi ze wszystkich, które dotąd w historii istniały, ma przetrwać - tłumaczył J. Kaczyński. Dodał, że to Izrael jest najbardziej wysuniętą placówką tej cywilizacji"
  http://m.niezalezna.pl/203553-quotnasz-narod-zostal-tutaj-ocalonyquot-podkreslil-rabin-w-warszawie-uhonorowano-polakow-ratujacych-zydow
 • @miarka 14:23:36
  ...brawo,brawo... świetna riposta.

  Ten żyd, i ten spod Odessy muszą mieć nierówno pod sufitem,aby się porywać na popularną premier Szydło.
 • @Oscar 15:30:13
  "Trzeba wypatrywać pro Polskich "przebierańców" dochodzących do władzy"

  >>> to propozycja dla niewolników czy Polaków ?
 • @AlexSailor 09:26:16
  " ..Polaków pochodzenia niepolskiego"

  >> nie ma czegoś takiego jak Polak niepolskiego pochodzenia. Jest się Polakiem albo nie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY