Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Systemowa lewaczka, czy inna kobieta?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pojawił się kolejny, wcale niezawoalowany atak na Polskę, na Polaków. Tym razem do jednego worka z napisem „Polak, antysemita, kat”

Chciałoby się powiedzieć: ludzie listy piszą. Pojawił się kolejny, wcale niezawoalowany atak na Polskę, na Polaków. Tym razem do jednego worka z napisem „Polak, antysemita, kat”postanowiła wrzucić Polaków nijaka Weronika Książek, która ot tak sobie usiadła i napisała list do żony prezydenta, Agaty Dudy-Kornhauser, a który to niemiecki portal WP zawiesił na sg.

Z tego co udało mi się zebrać na temat owej pani wynika, że na pewno nie jest historykiem, ale podchodzi pod ustawę o histerykach i histeryczkach w Polsce.  Taki systemowy pies na PiS – szczepionka anty-pisowska. Taki damski rottweiler, który mimo faktu, że karawana jest już daleko, to on/ona wciąż ujada. Już widzę – wyobraźnia u mnie działa bez zarzutu – jak merda ogonkiem, kiedy na horyzoncie pojawią się swoi, czyli nazywając rzecz po imieniu, ludzie Donalda bez względu na to czy będą odziani po cywilnemu, czy w te dobrze skrojone garnitury znanego stylisty, identyczne jak ten, w który Kurski (ten sam dupek od państwowej telewizji) ubrał Donalda Tuska i powiesił na bilbordach w całej Warszawie i okolicach.

Jak mniemam, po zapoznaniu się z tzw. twórczością, pani Weronika ma rolę zadaniowca i jej obowiązkiem jest obiektywne patrzenie władzy na ręce. Ma też ten lisi (nie mam na myśli tylko mordeczki) niuch i wie skąd szmalem wieje.
Po dokładniejszej analizie doszedłem do wniosku, że pani Weronika równie dobrze mogłaby pisać u Karnowskich – u (w imię ojca i syna) Ojca Tadeusza, już nie, bo tam trzeba coś więcej wiedzieć i mieć odporność na… wodę świeconą. A z tego co wiem: bolszewicy zadaniowi, agenci wszelkich służb antypolskich, geje, lesbijki i bezbożnicy są na nią uczuleni niczym sam diabeł rodem z piekła.  Podpowiem – nie taki diabeł straszny. Chodzi o tę wodę święconą, rzecz jasna. On ma swoje odwierty i czerpie ją (wodę) z okolic samego piekła. Nie wiem kto tę wodę święci, kiedy i jak. No nie wiem. Mam prawo nie wiedzieć.
Nie chcę tej pani uczyć historii, to nie moja działka ani zwyczajnie chęci na to nie mam, tak jak nie mam czasu i chęci też pozwać ową przed sąd żeby udowodnić, że w jej liście do pani Dudy zawarła tezy, które każdy sąd uzna za nieprawdziwe i obraźliwe dla Narodu polskiego, za niczym nieuzasadnione spłaszczanie faktów historycznych i fałszowanie prawdy.
No chyba, że bez losowania składu sędziowskiego trafi się taki skład sędziowski, który dziedziczenie wszystkiego dziedziczy po przodkach co to przyjechali na radzieckich czołgach i stwierdzi, że im fakty i dowody mocniejsze, tym gorzej dla faktów i dowodów.

Weronika Książek w swoim liście do pierwszej damy zwraca się z pytaniem, czy Agata Duda już wie, co czuły żydowskie kobiety podczas pogromu na Podlasiu. Wymienia tylko kilka przykładów bestialskich zachowań: wybijano w ich domach szyby, w szabas na wsi podrzucano węże do izb, w nocy zatruwano w ich studniach wodę. -Kiedy najpierw zaczepiano je na ulicy albo na drodze, później bito albo gwałcono, a potem już zupełnie bezkarnie zabijano? – wyjaśnia.

https://kobieta.wp.pl/pani-agato-a-moze-trzeba-sie-bylo-wreszcie-odezwac-mocny-list-dziennikarki-do-pierwszej-damy-6217855255255169a

KOMENTARZE

 • Zatrzęsienie węży
  No gdzie to też Pana zaniosło na taki wspaniały i pouczający portal! :) (Który nota bene dwoi i się i troi, aby się przyczynić do rozseksualizowania społeczeństwa, głosząc przy tym wierutne bzdury i powielając schematy myślowe zachodnich feministek.)

  Zastanawiam się, czemu węże, a nie po prostu kawałek świniny? Czy na Podlasiu było zatrzęsienie węży, które można było podnieść spod nóg i wrzucić komuś przez okno? Pani Weronika ma bardzo bujną wyobraźnię! Ciekawa tylko jestem, czy ma równie bujną wyobraźnię i równie wiele współczucia dla polskich kobiet, którym żydobolszewia faktycznie mordowała mężów, synów, ojców i braci. Czy wie, jak one się czuły?

  A tak nawiasem, pierwsza dama powinna siedzieć cicho jak mysz, bo nie ona startowała w wyborach, nie na nią głosowano i nie ona została prezydentem. Wystarczy, że w domu nakręca prezydęta, żeby grał na odpowiednią nutę.
 • @Lotna 17:44:14
  Bywa, że zajrzę i za każdą razą mną trzepie jak nie przymierzając po dotknięciu kabli wysokiego napięcia.
  Nosiłem się z zamiarem wysłania owej "damie" z żmijowego gniazda kilku linków ot choćby do dr Ewy Kurek, ale uznałem, że czasu szkoda na edukowanie lewactwa. Tak swoją drogą, to wydaje mi się, że owa szkolona u niejakiego Łozińskiego, bo i pióro i ryt podobne.
  Równie dobrze, na tę okazję, mógłbym opatrzeć swoją notkę materiałem dokumentującym to, co Pani łaskawie zauważyła w komentarzu do mnie.
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=czerwona-milicja

  Ukłony i pozdrawiania ślę :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY