Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
482 posty 1354 komentarze

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Systemowa lewaczka, czy inna kobieta?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pojawił się kolejny, wcale niezawoalowany atak na Polskę, na Polaków. Tym razem do jednego worka z napisem „Polak, antysemita, kat”

Chciałoby się powiedzieć: ludzie listy piszą. Pojawił się kolejny, wcale niezawoalowany atak na Polskę, na Polaków. Tym razem do jednego worka z napisem „Polak, antysemita, kat”postanowiła wrzucić Polaków nijaka Weronika Książek, która ot tak sobie usiadła i napisała list do żony prezydenta, Agaty Dudy-Kornhauser, a który to niemiecki portal WP zawiesił na sg.

Z tego co udało mi się zebrać na temat owej pani wynika, że na pewno nie jest historykiem, ale podchodzi pod ustawę o histerykach i histeryczkach w Polsce.  Taki systemowy pies na PiS – szczepionka anty-pisowska. Taki damski rottweiler, który mimo faktu, że karawana jest już daleko, to on/ona wciąż ujada. Już widzę – wyobraźnia u mnie działa bez zarzutu – jak merda ogonkiem, kiedy na horyzoncie pojawią się swoi, czyli nazywając rzecz po imieniu, ludzie Donalda bez względu na to czy będą odziani po cywilnemu, czy w te dobrze skrojone garnitury znanego stylisty, identyczne jak ten, w który Kurski (ten sam dupek od państwowej telewizji) ubrał Donalda Tuska i powiesił na bilbordach w całej Warszawie i okolicach.

Jak mniemam, po zapoznaniu się z tzw. twórczością, pani Weronika ma rolę zadaniowca i jej obowiązkiem jest obiektywne patrzenie władzy na ręce. Ma też ten lisi (nie mam na myśli tylko mordeczki) niuch i wie skąd szmalem wieje.
Po dokładniejszej analizie doszedłem do wniosku, że pani Weronika równie dobrze mogłaby pisać u Karnowskich – u (w imię ojca i syna) Ojca Tadeusza, już nie, bo tam trzeba coś więcej wiedzieć i mieć odporność na… wodę świeconą. A z tego co wiem: bolszewicy zadaniowi, agenci wszelkich służb antypolskich, geje, lesbijki i bezbożnicy są na nią uczuleni niczym sam diabeł rodem z piekła.  Podpowiem – nie taki diabeł straszny. Chodzi o tę wodę święconą, rzecz jasna. On ma swoje odwierty i czerpie ją (wodę) z okolic samego piekła. Nie wiem kto tę wodę święci, kiedy i jak. No nie wiem. Mam prawo nie wiedzieć.
Nie chcę tej pani uczyć historii, to nie moja działka ani zwyczajnie chęci na to nie mam, tak jak nie mam czasu i chęci też pozwać ową przed sąd żeby udowodnić, że w jej liście do pani Dudy zawarła tezy, które każdy sąd uzna za nieprawdziwe i obraźliwe dla Narodu polskiego, za niczym nieuzasadnione spłaszczanie faktów historycznych i fałszowanie prawdy.
No chyba, że bez losowania składu sędziowskiego trafi się taki skład sędziowski, który dziedziczenie wszystkiego dziedziczy po przodkach co to przyjechali na radzieckich czołgach i stwierdzi, że im fakty i dowody mocniejsze, tym gorzej dla faktów i dowodów.

Weronika Książek w swoim liście do pierwszej damy zwraca się z pytaniem, czy Agata Duda już wie, co czuły żydowskie kobiety podczas pogromu na Podlasiu. Wymienia tylko kilka przykładów bestialskich zachowań: wybijano w ich domach szyby, w szabas na wsi podrzucano węże do izb, w nocy zatruwano w ich studniach wodę. -Kiedy najpierw zaczepiano je na ulicy albo na drodze, później bito albo gwałcono, a potem już zupełnie bezkarnie zabijano? – wyjaśnia.

https://kobieta.wp.pl/pani-agato-a-moze-trzeba-sie-bylo-wreszcie-odezwac-mocny-list-dziennikarki-do-pierwszej-damy-6217855255255169a

KOMENTARZE

 • Zatrzęsienie węży
  No gdzie to też Pana zaniosło na taki wspaniały i pouczający portal! :) (Który nota bene dwoi i się i troi, aby się przyczynić do rozseksualizowania społeczeństwa, głosząc przy tym wierutne bzdury i powielając schematy myślowe zachodnich feministek.)

  Zastanawiam się, czemu węże, a nie po prostu kawałek świniny? Czy na Podlasiu było zatrzęsienie węży, które można było podnieść spod nóg i wrzucić komuś przez okno? Pani Weronika ma bardzo bujną wyobraźnię! Ciekawa tylko jestem, czy ma równie bujną wyobraźnię i równie wiele współczucia dla polskich kobiet, którym żydobolszewia faktycznie mordowała mężów, synów, ojców i braci. Czy wie, jak one się czuły?

  A tak nawiasem, pierwsza dama powinna siedzieć cicho jak mysz, bo nie ona startowała w wyborach, nie na nią głosowano i nie ona została prezydentem. Wystarczy, że w domu nakręca prezydęta, żeby grał na odpowiednią nutę.
 • @Lotna 17:44:14
  Bywa, że zajrzę i za każdą razą mną trzepie jak nie przymierzając po dotknięciu kabli wysokiego napięcia.
  Nosiłem się z zamiarem wysłania owej "damie" z żmijowego gniazda kilku linków ot choćby do dr Ewy Kurek, ale uznałem, że czasu szkoda na edukowanie lewactwa. Tak swoją drogą, to wydaje mi się, że owa szkolona u niejakiego Łozińskiego, bo i pióro i ryt podobne.
  Równie dobrze, na tę okazję, mógłbym opatrzeć swoją notkę materiałem dokumentującym to, co Pani łaskawie zauważyła w komentarzu do mnie.
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=czerwona-milicja

  Ukłony i pozdrawiania ślę :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY