Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Spisek przeciw bezpieczeństwu państwa. Złożona odpowiedzialność za zamach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W mojej ocenie, osobistą odpowiedzialność za wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku ponosi premier Donald Tusk i wszyscy kierujący resortami służb bezpieczeństwa podległymi premierowi.

 

W sumie nie miałem zamiaru zajmować głosu w sprawie katastrofy smoleńskiej do czasu opublikowania mojej książki zatytułowanej „Teoria chaosu, czyli zamach pod Smoleńskiem”. Jednak złamię to swoje postanowienie i raz jeszcze spróbuję zabrać głos w sprawie odpowiedzialności za tamtą katastrofę, czy jak wielu wierzy, zamach na prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego.

Nie przemycam niczego z materiałów przygotowywanych do publikacji. Jest to tylko „luźna” myśl na tu i teraz.

 

Wydaje się, że w kraju, gdzie prawie połowa obywateli ma swobodny i stały dostęp do Internetu, wszystkie hipotezy na temat katastrofy/zamachu już padły. Nie mam zamiaru polemizować z ich twórcami i również nie opieram swoich spostrzeżeń na materiałach, opiniach i (o)sądach już wygłoszonych/opublikowanych w prasie drukowanej i elektronicznej, na internetowych forach i blogach.

 

W państwie prawa, które odwołuje się do ustawy zasadniczej i pozostałych ustaw regulujących interesy swoich obywateli istotą działania jest ochrona i przestrzeganie prawa. Po to powołane są odpowiednie służby i instytucje z określonymi prerogatywami by strzec odpowiedniego wdrażania i realizowania procedur określonych właściwymi ustawami i przepisami.

 

Odwołując się do treści dwóch zdań zapisanych powyżej wytłuszczonym drukiem każda komisja śledcza, sąd, czy też trybunał byliby w stanie – w państwie prawa – określić odpowiedzialność za smoleńską tragedię i postawić konkretne zarzuty konkretnym osobom.

 

W mojej ocenie, osobistą odpowiedzialność za wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku ponosi premier Donald Tusk i wszyscy kierujący resortami służb bezpieczeństwa podległymi premierowi.

Za permanentne nieprzestrzeganie etykiety, łamanie prawa poprzez osłabianie wizerunku prezydenta kraju, nieustannie wystawianego na publiczne pośmiewisko, od czasu, kiedy prezydentem Polski został Lech Kaczyński, przed sądami karnymi i trybunałem powinni stanąć szefowie: BOR; ABW; AW; SKW; SWW.

 

To za czasów ich urzędowania przez media przelała się fala bezpodstawnej krytyki i ośmieszania najwyżej głowy w państwie. W tym przypadku nie jest istotne, czy Tuska ktoś „wkręcił”, podpuścił czy wpłynął w ten, czy inny sposób.

To, on – Donald Tusk, premier polskiego rządu, doprowadził do sytuacji, że odpowiednie służby nie reagowały właściwie do sytuacji na długo przed tragedią smoleńską jak w dniu jej nastania i po katastrofie.

Dziś, kiedy media podnoszą temat odpowiedzialności mjr Janickiego (BOR) za przygotowanie wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu, odnoszę wrażenie, że reszta brudów ma zostać zamieciona pod dywan. Nie tędy droga.

 

Mam nadzieję, że główni rozgrywający - szare eminencje skreślili na straty Donalda Tuska.

Mam też nadzieję, że Tuska czeka nie tylko „śmierć” polityczna, mam nadzieję, że stanie przed Trybunałem Stanu i odpowie za czas swoich rządów – za doprowadzenie do zaistnienia warunków sprzyjających do doprowadzenia sytuacji, którą można określić zamachem na prezydenta Polski.

 

I to tylko tyle i aż tyle.

KOMENTARZE

 • @Wiktor Smol
  Aż tyle prawdy i jednej więcej przytoczyć też nie zaszkodzi. Sami biczujemy się poniżeniem własnej woli w wyborach powszechnych, zwierzęcym ograniczeniem woli bez prawa zapisania sprzeciwu. A gwarancję mamy o niezbywalności praw człowieka zawartą w rezolucji Komisji Praw Człowieka ONZ zawartą dnia 10. XI. 1948 r. i jej nie egzekwujemy. Czy z lenistwa, zaniedbania, czy ograniczenia nauki w polskich szkołach logicznego myślenia w okresie zbrodniczym.
 • Około pół roku temu.
  Spotkałem znajomego - oficera pracującego w kontroli lotów.
  Ten powiedział mi, że niezależnie od dotychczasowych ustaleń, bezpośrednią winę za sprawstwo czy też celowe zaniechanie- ponosi BOR.
  I że taka opinia przeważa w środowisku lotniczym.
  W razie czego polecą głowy Pretorian- nowy Cezar ma pozostać bezkarny.
 • TUSK odpowiedzialny ...jak najbardziej
  za MORD SMOLEŃSKI...ale ja w jednym szeregu z nim postawiłbym bez żadnej omyłki KOMOROWSKIEGO...powtarzam bez żadnej omyłki...
 • dlaczego KOMOROWSKI ???
  bo to jest człowiek o ograniczonej inteligencji,wiedział o szykującym się zamachu dużo wcześniej ,a że tacy jak on taką tajemnicą to za wszelką cenę musieli się z kimś podzielić( to taka mentalnośc) to chlapnął do dzisiaj te słynne ...prezydent gdzieś poleci ,coś się wydarzy i się zmieni ...
 • OSOBISTA ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATOŁA BĘDZIE OSĄDZONA !
  Wiktor Smol:
  "...osobistą odpowiedzialność za wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku
  ponosi premier Donald Tusk i wszyscy kierujący resortami służb
  bezpieczeństwa podległymi premierowi.

  Za permanentne nieprzestrzeganie etykiety, łamanie prawa poprzez
  osłabianie wizerunku prezydenta kraju, nieustannie wystawianego na
  publiczne pośmiewisko, od czasu, kiedy prezydentem Polski został Lech
  Kaczyński, przed sądami karnymi i trybunałem powinni stanąć szefowie:
  BOR; ABW; AW; SKW; SWW. ...."
  ----------------------------------------------------------------------------------

  Słusznie ! Taka jest prawda !

  W każdym demokratycznym zachodnim państwie zdrajca stany

  pokroju tuska dawno by siedział w areszcie śledczym albo już w pierdlu

  po wyroku albo gdyby to było USA byłby już po terapii wstrząsowej

  na krześle elektrycznym.

  Natomiast w pseudo-demokratycznym, kondomijnym POlaczkolandzie

  rządzonym przez postkomunistyczną mafię, szwabskie media i

  sowiecką agenturę, ta antypolska kreatura dalej gnoi resztki Polskiej

  Suwerenności, resztki praworządności i resztki przemysłu

  dostając za to nagrody od lewackich gadzinówek.

  Ale w Wolnej Polsce ten zdrajca i sprawca zostanie sprawiedliwie

  osądzony i skazany.
 • Wiktor Smol
  Istotne znaczenie w sprawie ma molo . To właśnie na molo w Sopocie , Putin przekazał instrukcje Tuskowi. Bez kamer , dziennikarzy tet a tet chłonął Tusk to co miał mu do przekazania Putin. Późniejsze telefony z ambasady w lutym 2010 r. potwierdzają moja hipotezę.
 • @Andy 51 12:12:49
  tak ,masz rację kolego ...TUSK dzięki bolszewii i ich wpływom został premierem ,ale nie był z ich szeregów,więc jak to zwykle w mafii władzy bywa dostał od PUTINA ,,pistolet" z nakazem usunięcia ich wroga ...to dzieje się tak zawsze w mafii dla sprawdzenia nowego członka w szeregach...dla udowodnienia swej wiarygodnosci i odcięcia mu wszelkich dróg odwrotu ma zastrzelić na oczach wszystkich wroga mafii...no i to się stało ...wynikiem ,,MORD SMOLEŃSKI" ...kOMOROWSKI od zawsze był razem z bolszewią więc nie podlegał testowi,TUSK to była swierzynka tamże więc dostał zadanie nie do odrzucenia... i to już zaczęło się na molo w Sopocie...tak..tak..tylko naiwni myślą inaczej,te kostki domina juz pasują tak do siebie że nawet ślepy to dostrzega..
 • Pełna zgoda, jest jednak małe ale...
  ktoś przecież głosował, nie tylko na Tuska, ale i na Klicha,

  ludzie często wybierają jawnych przestępców,

  a tym samym ich rozgrzeszają
 • @interesariusz 12:42:51
  to nie tak...ludzie zostali medialnie zmanipulowani na wielu poziomach,tak już działo się tuż po rewolucji w Rosji gdzie ci ubożsi umysłem modlili się do LENINA jak nowego CARA a tym trochę madrzejszym wmówiono wyższość komunizmu,a opornych zesłano do łagrów i rozstrzeliwano milionami...u nas z wyborami było dosłownie tak samo...prześledz pan to dokładnie to przekonasz się pan sam
 • @Autor
  Ach te nadzieje.
  W moim skromnym mniemaniu, to niezależnie od tego, czy Tusk został wkręcony, czy też uczestniczył w tym wszystkim świadomie od początku, to na tę chwilę nic mu nie grozi.
  Jego postać jest na tyle umocowana, że ze strony Polski, nie obawia się on żadnych reperkusji w związku ze swoim bandyckim zarządzaniem krajem.
  Do wysnucia takiej tezy, upoważnia mnie fakt, iż zdaję sobie sprawę w jakiej sytuacji dzisiaj znajduje się Polska, która nota bene jako państwo już w tej chwili nie istnieje.
  Rosyjska polityka mająca na celu utworzenie, czy może wskrzeszenie imperium rosyjskiego, wykorzystała mutanta w postaci UE do swoich własnych celów w sposób perfekcyjny.
  Na naszych oczach, bez żadnego sprzeciwu ze strony polskich europosłów dokonano anihilacji państw europejskich i to takich jak Grecja, Hiszpania, Portugalia, czy Irlandia.
  Jedynie Islandia jakoś dała sobie radę, ale to jeszcze nie koniec.
  Nawet orbanowskie Węgry w chwili obecnej są narażone na finansowy terror uprawiany przez brukselskich terrorystów, którzy zrobią wszystko, ażeby Węgry również sobie podporządkować.
  Polska?
  Śmiechu warte słowo.
  Polskę sami oddaliśmy w kondominijny jasyr i liczenie na to, że owa kiedyś odzyska status państwa, to czysta kpina, bądź niepoczytalność umysłowa.
  Eurazjatycki scenariusz odnośnie naszego kraju został zrealizowany w 100%, a jego reżyserem jest nie kto inny, jak właśnie Tusk i kiedy UE przekształci się w państwo federacyjne (niebawem), to wówczas właśnie pan Tusk zostanie oddelegowany na jakieś eksponowane stanowisko w nowopowstałym państwie federacyjnym w zamian za swój bezgraniczny serwilizm wobec Merkozego i reszty brukselskich terrorystów.
  Co Polska wówczas zrobi?
  W jaki sposób odbierze Tuskowi brukselskie immunitety i na jakiej podstawie, nie będąc państwem, a jedynie gubernią, czy też republiką federacyjną, w zależności od tego jak nas nazwą?
  Może siłą zaczniemy dochodzić swoich praw?
  Otóż nie, bowiem armię także Tusk rozmontował, za co teraz będzie zbierać nagrody.
  Ostatnimi wyborami unicestwiliśmy się na własne życzenie, a teraz pozostaje nam tylko to:

  http://www.youtube.com/watch?v=rECSJFeLL_U

  Pozdrawiam!
 • rozgrzeszyć winnych
  moje osobiste odniesienie do katastrofy jest takie ze ci wszyscy ktorzy nie przyjechali na pogrzeb NASZEGO PREZYDENTA SP LECHA KACZYNSKIEGO są w jakims sensie wspołtworcami wydarzenia kazdy normalny człowiek tak to rozumie a pan Tusk no coz wiemy więcej niz sobie wyobraza.
 • Nie ulega wątpliwości to Tusk:
  Zażądał przewiezienia tyli ważnych dla Polski osób, wiedząc, że podatnik może sfinansować przelot 2 samolotów.
  Podjął decyzję startu z Warszawy, gdy oficjalna prognoza pogody wskazywała, że nie będzie warunków lądowania.
  Był dowódcą wojsk lotniczych, odpowiedzialnym za bałagan w tych wojskach.
  Podjął decyzję, że piloci nie będą szkoleni na symulatorach, ale mają wykonywać zadania bez względu na warunki pogodowe.
  Nie odpowiedział na pytanie pilota skierowane do Kazany, co zrobić, bo wylądować się prawdopodobnie nie da.
  Schodzi poniżej poziomu 100 m bez braku widoczności pasa, wiedząc o tym, że jest to lotnisko tymczasowo otwierane a nie stałe wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę.
 • @Moherowy 16:24:27
  he..he...już się próbuje każdej pozycji i każdego sposobu aby ratować upadającą bolszewię...wciąga się nawet w to Unię aby upadł duch oporu wśród społeczeństwa ,tym razem próbuje się pozycji płaczka podczepiając się do opozycji której próbuje się wmówić że juz wszystko policzone ,podzielone i już wszelki opór jest bezcelowy...he...he...nie takie imperia jak Putina upadaly i ich dyktatorzy kończyli na szafocie,KADAFI to najbliższy przykład...jeszcze parę lat temu dawałem Putinowi większe szanse na przetrwanie ,ale teraz ??? he..he..pan to nawet nieumiejętnie dobrał sobie nicka ,bo od pana śmierdzi na milę agentem bolszewii...he..he...
 • @Zawisza 16:53:35
  bredzisz waść,a w sprawie morderstwa smoleńskiego posługujesz się pan już wiele razy odgrzewanym przez bolszewię kotletami ...uważaj waść ,po tym można się porzygać...
 • @Zbigniew-Grzymski 11:48:19
  "W każdym demokratycznym zachodnim państwie zdrajca stany

  pokroju tuska dawno by siedział w areszcie śledczym albo już w pierdlu

  po wyroku albo gdyby to było USA byłby już po terapii wstrząsowej

  na krześle elektrycznym. "

  Raczysz sobie kpić? To znajdź taki "demokratyczny kraj"?
  Nie ośmieszaj się z USA.
  Przyznali , że pretekst do wojny w Iraku był nieprawdziwy i co, spadł komu włos z głowy(służby i inne instytucje to kontrolujące).
  O zamachu na J.F. Kennedy'ego i 9/11 nie wspomnę.
  Jak mocno wryła się manipulacja medialna w ludzkie umysły(USA- samo dobro i super demokracja), że ludzie niepopierający zła, tak naprawdę go popierają.
  "Zło byłoby niczym, gdyby ludzie dobrej woli nie popierali zła, święcie wierząc, że popierają dobro"(prof.F. Koneczny)
 • @Moherowy 16:24:27
  Napisałeś to, przed czym uciekają Polacy, myślą że jak zamkną oczy, to zło nie będzie się dziać, bo go przecież nie widzą. Zachowują się jak dzieci, jak GŁUPIE dzieci.
 • @Zawisza 16:53:35
  Nie dotrzymujesz Waść słowa i znowu wylazłeś ze swojej nory.
  Widzę jednak, że wraz z ujawnianiem kolejnych matactw MAK i Komisji Millera tonujesz te swoje jadowite ataki na polskich pilotów i generałów. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, to zapraszam do lektury Twoich wcześniejszych wpisów i nie myśl, że je tak szybko zapomnimy.
 • @Alexola 16:25:09
  "...są w jakims sensie wspołtworcami wydarzenia kazdy normalny człowiek tak to rozumie"
  Ale za mało tych rozumiejących.
  To było wydarzenie na kształt JAŁTY, JAŁTA II i ci sami macherzy handlowali Polską i jej interesem. Mocarstwa uwielbiają w swych rozliczeniach płacić.... ale czyimś, nie swoim interesem.
 • @Zawisza 16:53:35
  Tumanie, nie obwiniaj ofiar tej zbrodni, bo sprawcy są żywi i dobrze się mają.
  Twoje debilne kłamstwa już dawno są obalone, a ty jak ten jełop powtarzasz je w kółko.
 • @35stan 17:34:34
  panie kochany ...czy pamiętasz jak długo scigano żonę prezydenta Clintona ZA TO ŻE NIE POTRAFIŁA SIĘ ROZLICZYĆ Z 5 tys. dolarów z kampanii wyborczej??? proszę znajdz u nas choćby podobny przykład !!!
 • @Zawisza 16:53:35 zapomniales o pijanym Blasiku w kokpicie i wrzeszczacym
  Prezyencie nawolywujacym do samobojstwa poprzez ladowanie na sile ,no i o pancernej brzozie co to scina skrzydla ktore zreszta leca jeszcze gdzies dalej i w inna strone twoja propagnda MAKowskobolszewicka to poziom konsomolskiej prawdy czyli szambo w szambie.
 • @val 17:29:04
  "Duch oporu wśród społeczeństwa" - pisałem wcześniej o jednostkach niespełna rozumu.
  Jakiego społeczeństwa?
  Tą intelektualno - moralną miazgę zamieszkującą Nadwiślański Kraj nazywa @val społeczeństwem?
  Bolszewię, to uratowały takie @vale i inne kukiełki, głosując na Palikota, czy Tuska, bądź nie głosując wcale, gromadząc się przy pomnikach Dmowskiego, nie bardzo wiedząc kim ta postać była.
  Dzisiaj takie @vale podskakują jak wszy na grzebieniu rozpisując się o ACTA, egzaltując się młodzieżą na ulicach w związku z tą sprawą, nic słowem nie wspominając, że w Polsce są likwidowane licea ogólnokształcące, a także drastycznie ograniczane są godziny nauki języka polskiego i historii w szkołach.
  No, ale bolszewicka zasłona dymna w postaci ACTA przesłoniła oczy @valom i innym kukłom.
  Wolność w internecie (vide pirackie gry i pornosy) jest ważniejsza niż ta w życiu realnym dla @valów.
  Niech mi @val wierzy, że imperium Putina żaden @val nie zagraża.
  Pisząc o Kadafim, to @val się kompromituje, gdyż nie wie zapewne, że na tym człowieku dokonano egzekucji na wyraźne polecenie Merkozego.
  Opinia @vala odnośnie przetrwania Putina jest nic nieznacząca.
  Przykro mi.

  PS Po pisowni @vala w języku polskim, to widzę, że @val już wcześniej skorzystał z programu edukacyjnego bolszewii.
  Po znajomości?
 • @val 17:44:52
  Mam przykład:
  Popatrz Pan, już 22 lata ścigają i żyć nie dają człowieku honoru Jaruzelskomu i bidoczyna może nie doczekać umorzenia sprawy. Co tam przy tym sprawa Clintonowej.
 • @wiki 17:50:05
  To czy Błasik był pijany czy nie nie ma najmniejszego znaczenia. Był pasażerem i miał prawo na pokładzie nawet coś wypić. I nigdy tą sprawą się nie zajmowałem. Dziś wiadomo, że nie ma dowodów na to, że był w kokpicie, czyli w tym zakresie zmieniam swoje zdanie. Zawsze mówiłem, że dla mnie wiarygodne są ustalenia ekspertów a nie domorosłych znawców lotnictwa z Macierewiczem na czele, który wielokrotnie wykazał, że nie ma pojęcia o sprawach lotniczych.
  Pozostałe wymienione sprawy, czy coś się zmieniło? Czy Błasik nie był dowódcą lotnictwa, odpowiedzialnym za nie? Czy nie było z góry wiadomo, że nie ma warunków do lądowania, a więc próba lądowania jest narażeniem bezpieczeństwa pasażerów. Czy lista pasażerów nie łamała zasad choćby podstaw bezpieczeństwa. Ile samolotów miał podstawić podatnik? 8 generałów (o ile dobrze pamiętam), 2 prezydentów wychodzi 10. Prawdziwa dbałość o kieszeń podatnika.
  Powiecie, samolot nie lądował, więc czemu obwiniacie kontrolerów ze Smoleńska o złe naprowadzenie? Jeśli nie lądował to nie ma znaczenia jak naprowadzali. Póki pilot nie zobaczył pasa startowego nie wolno mu było rozpocząć podchodzenia do lądowania, a więc naprowadzanie nie było mu potrzebne. Więc trzeba się zdecydować, pilot podchodził do lądowania i źle go naprowadzano, czy też nie, i naprowadzania nie było? Czyżby nowy odczyt nie wykazał, iż pilot zadał pytanie Kazanie, o to co robić, a może znaleziono odpowiedź na to pytanie?
  Czy Antoni Macierewicz ogłosił dowody na bombę w samolocie, miał to ogłosić w lipcu/sierpniu zeszłego roku.

  Ja zadaję tylko niewygodne pytania, pytania które zadaje każdy myślący człowiek, stąd nerwowość u niektórych. Brak argumentów zawsze pokrywa się krzykiem, słowami to kłamstwo, zaprzaństwo itd.

  I jeszcze jedno, ja nie uważam, że odpowiedzialność ponoszą piloci, a obciążam warunki jakie im stworzono.
 • @Zawisza 18:17:42
  To spróbuj odpowiedzieć na pytania, które ja zadaję w tekście :
  "TAJEMNICE SMOLEŃSKIE"
  http://stan35.nowyekran.pl/

  Zapoznaj się i odpowiedz, dlaczego kłamią najważniejsze osoby w państwie(acha, potrzebne będzie liczydło, by sprawdzić, czy w ciągu 1.5 godziny można samochodem osobowym(nie wiadomo jakim, służbowym czy prywatnym) przejechać trasę z Budy Ruskiej do Warszawy, wpadając po drodze do mieszkania na Powiślu i przebierając się).
  Jeśli jesteś uczciwym człowiekiem to odpowiesz rzeczowo, a nie sloganami, którymi posługujesz się w swoich wypowiedziach.
 • "Spisek przeciw bezpieczeństwu państwa. Złożona odpowiedzialność za zamach"
  niewątpliwie za stworzenie warunków do realizacji eliminacji tych 96 osób... za całokształt mataczenia i dezorganizacji prób prowadzenia śledztwa również... oraz za uwiarygodnienie steku kłamstw i pomyj propagandowych ukazującym nasz kraj w obrzydliwym świetle także. świat zachodu widzi nasz kraj w perspektywie stosunku rządu i oficjalnych organów do Zdarzeń Smoleńskich... do Zdarzeń Przedsmoleńskich i Posmoleńskich.
  to była katastrofa... jak najbardziej, ale słowo to dotyczy działania służb i farsy udającej wyjaśnianie tych zdarzeń zafundowanej nam przez wymiar sprawiedliwości, pozorowane działania wszystkich służb w państwie to katastrofa dotycząca nas wszystkich.
  Wyrazy szacunku Panie Wiktorze.
 • @35stan 17:34:34
  35stan:
  "@Zbigniew-Grzymski 11:48:19
  "W każdym demokratycznym zachodnim państwie zdrajca stany
  pokroju tuska dawno by siedział w areszcie śledczym albo już w pierdlu
  po wyroku albo gdyby to było USA byłby już po terapii wstrząsowej
  na krześle elektrycznym. "

  Raczysz sobie kpić? To znajdź taki "demokratyczny kraj"?
  Nie ośmieszaj się z USA.
  Przyznali , że pretekst do wojny w Iraku był nieprawdziwy i co,
  spadł komu włos z głowy(służby i inne instytucje to kontrolujące).
  O zamachu na J.F. Kennedy'ego i 9/11 nie wspomnę.
  Jak mocno wryła się manipulacja medialna w ludzkie umysły(USA-
  samo dobro i super demokracja), że ludzie niepopierający zła,
  tak naprawdę go popierają.
  "Zło byłoby niczym, gdyby ludzie dobrej woli nie popierali zła,
  święcie wierząc, że popierają dobro"(prof.F. Koneczny)"
  -------------------------------------------------------------------------

  To raczej ty nie kpij i nie ośmieszaj się.
  Przy całej swojej niedoskonałości, amerykańską praworządność
  nie da się zrównać z totalnym brakiem praworządności w mafijnym,
  infiltrowanym przez rosję POlaczkolandzie ! Chyba nie wyobrażasz

  sobie zamachu na amerykańskiego prezydenta na terenie rosji :)
  a jeżeli już, to czy winni albo współsprawcy albo zdrajcy po dwóch
  latach od momentu zamachu chodziliby na wolności i śmiali się
  społeczeństwu amerykańskiemu w twarz ??? Bez żartów ! w USA w

  ostanich 30latach skazywano na smierć za zdradę stanu aż 51 razy!
  Amerykanie nie patyczkują się ze zdrajcami ! Nawet jeżeli
  nie zawsze wszystko w USA funkcjonuje jak należy (np.
  niewyjaśniony zamach na Kennediego) to nie można tego porównywać
  do dziejącego się w Polsce "państwowego" bezprawia pod rządami
  kondomijnej i mafijnej POlszewii.
 • @Moherowy 17:50:25
  hi..hi...doVALił aż zatrzeszczało ...trafiony w słabiznę i zastrzelony ,jak to mówią...a tak precyzyjnie się zamaskował ,no patrzcie a go rozpoznali i wyłuskali ...takich moherowych smalcowników będzie coraz więcej,rozłażą się na forach i biadolą że już nic się nie da zrobić,wszystko posprzedawane ,policzone i już koniec ,kropka ,szlus ...poszoł won zdrajco...
 • Wszyscy!
  Dziękuję za Wasze komentarze.

  Pozdrawiam
 • @val 07:10:28
  Zapewne @val raczył rozpoznać swoją postać w mojej "Odzie do gbura" i stąd też zacietrzewienie osoby :)

  http://homo-polacus.blogspot.com/2012/01/oda-do-gbura.html

  Czy może jednak w "Alegorii zdechłej polszewii"? :)

  http://homo-polacus.blogspot.com/2011/04/alegoria-zdechej-polszewii.html

  Ja to myślę, że w obu wierszach po trosze.

  Coś bym jeszcze dodał ad personam, ale pan Boziewicz mi na to nie zezwala.
  Przykro mi...
 • @Moherowy 13:05:09
  hi...hi...ulżyj se ,a jakże ...nawet możesz się Bohdziewiczem wspierać,nic mi do tego ,ale widać ze tacy jak ty krętacze z braku efektów pokrętnych metod ogłupiania społeczeństwa stosują w ostatecznosci bogoojczyżniane hasła....wiesz jak takich nazywa chyba najlepszy bloger Michalkiewicz ??? to wskocz sobie na jego blog i poczytaj ..tam znajdziesz określenie które idealnie pasuje do ciebie moherku ....pozdrawiam...
 • Trybunał Stanu to dobry jest dla dzici w przedszkolu. Tu potrzebny jest Trybubnał Egzekucyjny.
  Nie grożenie paluszkiem i ocena pracy nierządnika, ale wymierzenie kary.
 • @val 17:39:33
  Gratuluję autorytetu :D
  Trzeba ci wiedzieć, że nie czytuję Michałkiewiczów i jemu podobnych Korwinów.

  Z szacunku dla Autora TEGO blogu, poprzestanę na tym.
  Tobie też radzę pozamiatać po sobie ten "gramatyczny" śmietnik.
  Znajdź sobie inne autorytety (choć wiem, że trudno), które potrafią ci przekazać również zasady pisowni.

  PS W Polsce jeszcze można coś zrobić, ale możesz być pewnym (ą), że nie takimi ludźmi jak ty i twój idol.
 • @Zawisza 18:17:42
  Jeszcze raz moja opinja
  nie ma co bić piany czy był wybuch -czy nie .Jeżeli takowy był to będzie tylko „kwiatkiem do butonierki”
  W prawdzie nie byłem zwolennikiem Braci Kaczyńskich ale tylko chory lub o złej woli człowiek
  może twierdzić że nie było zamachu --- to jest teza.
  A teraz dowód
  zamach na czyjeś życie ni musi być dokonany przez:
  a)zastrzelenie,
  b)zadźganie
  c)czy też wysadzenie
  Można dokonać tego również poprzez :
  a)otrucie
  b)„podłożenie nogę”(np:przecięcie przewodów hamulcowych,popsucie systemu bezpieczeństwa itd.)
  c)naprowadzenie kogoś na przykład na przepaść .
  Tu zadziałano w sposób zasugerowany w punkcie – C i co zostało już potwierdzone.
  A mianowicie w czasie mgły załoga ląduje i dostaje :
  a)zgodę na lądowanie i rozpoczyna lądowanie(tylko kontroler decyduje o prawie do lądowania w porcie --inne twierdzenie jest kłamliwe) A MGŁA OD DAWNA JUŻ NIE STANOWI PRZESZKODY DO LĄDOWANIA JEDYNIE UTRUDNIENIE NAWET PRZY TYM SYSTEMIE NAPROWADZANIA W PRZECIWNYM RAZIE NA WIELU LOTNISKACH ŚWIATA GDZIE PANUJE JESZCZE POTĘŻNY RUCH BYŁO BY MNUSTWO TRAGEDII A TAM MIAŁY LĄDOWAĆ TYLKO 3 SAMOLOTY Z KTÓRYCH JEDEN WYLĄDOWAŁ.
  b) kontroler informuje -jesteś nad płytą pasa lotnika Tu 154M jest około 800 m przed c)===='''''===='''=== -jesteś na ścieżce ======''''''===== 70 m obok
  d)===='''''===='''=== - możesz zejść do 50 m ======winien zejść do 50 m potem do 0
  przecież miał wylądować.
  (w przeciwnym razie pasażerowie musieli by skakać w locie - no chyba gdyby to był helikopter to zeszli by po drabince )
  I JESZCZE JEDEN WAŻNY FAKT ---OŚWIETLENIE PASA NAPRAWIANO PO FAKCIE.
  Czyż nie jest cacany sposób na katastrofę ?
  Pokażcie mi takiego cwaniaka który z tego wyjdzie gdy jeszcze w tym miejscu teren się wznosił ! Chociaż jak już udowodniono próbowali jeszcze się poderwać.
  CZY WIĘCEJ POTRZEBA ARGUMENTÓW ?
  A KTO JEST WINIEN --- TEN KTO MATACZYŁ I TEN KTO ZACIERAŁŚLADY
  WIELE JEST „TWARDYCH” POSZLAK
  MIĘDZY INNYMI:
  1.odstrzelić kaczorów.
  2...a może nie wróci....
  3.Skandaliczny brak zabezpieczenia
  4.Partaczenie dochodzenia
  5.Nie było pojazdów dla VIP-ów
  6.Nie było zabezpieczenia przez BOR
  7.Nie było karetek
  8.Nie było systemu naprowadzania który był trzy dni wcześniej.
  9.A grasujący „wielokrotny samobójca” wśród tych co chcieli coś prawdziwego wnieś do sprawy.
  ZDAJMY SOBIE SPRAWĘ ŻE RZĄD I JEGO SŁUŻBY TO NIE JAKAŚ TAM BYLE JAKA
  BAZA BUDOWLANA JAK SIĘ NAM WCISKA BYŚMY BYLI POBŁAŻLIWI ALEŻ TO
  NIE TA KATEGODJA TO MA BYĆ OSTATNIA PÓŁKA CHOCIAŻ W NIE JEDNEJ BAZIE JEST STOKROĆ UCZCIWIEJ I LEPIEJ NIŻ W TYM NIE RZĄDZIE!
  I DLATEGO SZANOWNY PANIE ZAWISZA PROSZĘ NIE WYKRĘCAĆ
  SOFISTYCZNIE KOTA OGONEM BO BEZPOŚREDNIMI SPRAWCZMI SĄ KONTROLERZY I OBSŁUGA LOTNISKA. „CO MA PIERNIK DO WIATRAKA” OBSADA PASAŻERÓW.
  ANI W KOKPICIE SAMOLOTU ANI NA LOTNISKU NIE SIEDZIAŁY
  „SPRZĄTACZKI” JAK PAN I WIELU SUGERUJE.
  A CZY MOGlI „ONI” ZROBIĆ TO LEPIEJ --- TAK ALE POTRZEBNE
  BY ŁO PRZESŁANIE „NIE PODSKAKUJCIE"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY