Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
483 posty 1348 komentarzy

par excellence

Wiktor Smol - Copyright © 2011-2018 Wiktor Smol

Czy mec. Rafał Rogalski boi się grasującego samobójcy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Usiądź na skraju tej polany, o tu w krzakach i pilnie nasłuchuj i czekaj – oni powinni przylecieć z tamtej strony, wyjdą z tej mgły. A wtedy...

Zaprawdę, powiadam wam, to się w głowie nie mieści, co dzieje się wokół smoleńskiej katastrofy. Raz jest zwrot w lewo, potem zaraz ostry zakręt w prawo i serpentyną w górę by wyjść, jak się mogło wydawać, na prostą. Ale gdzie tam, jaka to prosta, raczej prostata z całym ostrym spektrum dolegliwości, a może nawet rakiem. Gdzieś w połowie tej prostej znowu wpadamy w gąszcz słowotoku ekspertów wyjętych z rękawa prze-dziwacznej rządowej (i pro) szulerni: wpadamy w gęstą, jak masło, mgłę.

Konformizm, to jeszcze pół biedy. Ale zdrada, to już nie uchodzi – chyba, że zdrady dopuszcza się łotr, szuja, sprzedawczyk. Mecenasa Rogalskiego nie uznaję za nikogo z wymienionych. I jeśli do wyznań, jakich dopuścił się mecenas, nie skłoniła go przypadłość posła Janowskiego, to zapewne przyczyna musi być inna. Np. mejlem otrzymał spis wszystkich dziwnych przypadków, jakie miały, mają i mieć będą miejsce, związanych z próbą wyjaśnienia (lub wiedzą) na temat katastrofy prezydenckiego tupolewa na „lotnisku” pod Smoleńskiem. //wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mec-Rafal-Rogalski-Stawiam-na-wine-po-stronie-polskiej,wid,15544553,wiadomosc.html

Być może ktoś usłużny nadał mecenasowi z „wieży” kontrolnej (tej pod Smoleńskiem) komunikat: Mecenasie! niebezpiecznie schodzicie ze ścieżki – nie jesteście na właściwym kursie!

Zaiste, Smoleńsk to miejsce przeklęte.

Pieniądz wziął ten zapijaczony, wiecznie spragniony pysk, a karasie kazał wyrzucić na dwór… Inni, filuci, wymuszają… Wołod’ka Czemadanow doszedł z prośbą aż do cara, dostał dwie wioski na wieczne władanie, a wszyscy przecie wiedzą, że Wołod’ka w ostatniej wojnie w Polakami uciekał z pola co sił starczyło, a jego ojciec pod Smoleńskiem trzy razy uciekał… Więc miast ich za to pozbawić majątków i wypędzić z dworów, obdarowano ich wsiami… Nie ma sprawiedliwości…”

KOMENTARZE

 • Autor
  Ja mysle,ze go kupili.
  Ale czy nie cierpi on na zespol Downa?
  Wyglad jego to potwierdza.
  Pzdr.
 • @Robert.K 12:16:39
  Jasne... Mecenas Rogalski, któremu grozi pozbawienie prawa do wykonywania zawodu. W Okręgowej Radzie Adwokackiej ma dwie wiszące sprawy, przez które może stracić uprawnienia do prowadzenia praktyki adwokackiej. Ma prosty wybór: albo zaczniesz pluć - to SALON ciebie wesprze, albo trwasz przy tym, co dotychczas - utopimy Ciebie i będziesz nikim. Mnie akurat nie dziwi ten zwrot akcji w jego życiu. Stare prawo życia wymyślone przez Jana Pietrzaka: zanurzony w wodzie tracisz na wadze, a zanurzony w gó...nie tracisz na odwadze... Ilu z Was zaryzykowałoby utratę prawa do wykonywania swojego zawodu na wiele lat, jak się już zajęło określoną pozycję? Rozumiem gościa w 100%... Musi pluć by móc dalej pływać
 • Ludzie o tak zniewalającej urodzie bywają złośliwi do bólu.
  Cóż, charakter tego trolla wypisany jest na jego twarzy. A tak nawiasem mówiąc, kto wynajmuje faceta z taką facjatą. Twierdzenie Rogalskiego, że wszystko już w marcu 2012 było jasne, jest twierdzeniem nieprawdziwym. Od tego czasu wykonane jeszcze kilka symulacji potwierdzających hipotezę wybuchu. Wszelkie osądy w sprawie Smoleńska są przedwczesne. Natomiast w pełni jest uprawnione stawianie wszelkich hipotez i zbieranie faktów potwierdzających lub obalających je. Faktów oraz symulacji naukowych umożliwiających weryfikację post factum. Nagły sposób wypowiedzi Rogalskiego świadczy o jakiejś presji, bądź urazie jakim został poddany. Jednocześnie tak gwałtowna zmiana interpretacji podważa ich wiarygodność. Nic nie stało na przeszkodzie oprócz nieuzasadnionego uporu prokuratury by do sekcji włączyć eksperta niezależnego, który mógł kontrolować poprawność i wszechstronność przebiegu sekcji. Rogalski nie jest w tej dziedzinie ekspertem i jego opinie nie mają w przypadku sekcji najmniejszego znaczenia. Zupełnie inaczej wyglądałaby wiarygodność tej sekcji po potwierdzeniu jej wyników przez np. Badena. To, że gość przyjechał do Polski już było niezwykłe. Podstawową metoda działań Tuska jest ustawianie wszelkich komisji i ekspertyz przez wyselekcjonowany partyjnie dobór osób. Ten dobór przesądza o sposobie postępowania i popełnianych błędach. Razi niespójność wypowiedzi Rogalskiego typowa dla osób zastraszonych, bądź ambicjonalnie urażonych.
 • @Robert.K 12:16:39
  Jest takie mądre staropolskie ludowe powiedzenie "krowa która głośno muczy mało mleka daje". Facet przez pewien czas formułował najbardziej skrajne hipotezy, którymi kompromitował stronę dążącą do wyjaśnienia tej katastrofy (i tutaj nie tylko mam na myśli wspomnianą w artykule "sztuczną mgłę", ale także "bombę helową"). W tej chwili niby doznał nagłej przemiany, a tak po prawdzie to można stwierdzić, że od początku był "matrioszką".
 • Rogalski jest tylko jeszcze jednym przykładem - z tysięcy , na sprzedajność papugi .
  Rogalski jest tylko jeszcze jednym przykładem - z tysięcy , na sprzedajność papugi . By było jasne : niezależnie od tego , ile by adwokatowi nie zapłacić , to jeśli strona przeciwna zaoferuje mu dodatkową korzyść - a w przypadku banków , korporacji i urzędów , nawet nie musi - to taka papuga puszcza swojego klienta w trąbę bez mrugnięcia okiem . O tzw. obrońcy z urzędu , to już w ogóle szkoda języka strzępić . Takie to są cechy papugi - kto da więcej, temu przyznaje rację. Adwokaci to ludzie bez kręgosłupa. Ciekaw jestem jak by odpowiedział na takie proste pytanie. Dlaczego nie ma leja czy rowu od uderzenia tutki w ziemię bo uderzenie powodujące rozpad samolotu na setki tysięcy kawałków samolotu i ciał ludzkich MUSI zostawić taki ślad w miękkim gruncie. To tak jak gdyby ktoś biegł po świeżo spadłym śniegu nie zostawiając śladów. Po prostu niemożliwe. Rogalski, któremu grozi pozbawienie prawa do wykonywania zawodu. W Okręgowej Radzie Adwokackiej ma dwie wiszące sprawy, przez które może stracić uprawnienia do prowadzenia praktyki adwokackiej. Ma prosty wybór: albo zaczniesz pluć - to SALON ciebie wesprze, albo trwasz przy tym, co dotychczas - utopimy Ciebie i będziesz nikim. Mnie akurat nie dziwi ten zwrot akcji w jego życiu. Stare prawo życia wymyślone przez Jana Pietrzaka: zanurzony w wodzie tracisz na wadze, a zanurzony w gó...nie tracisz na odwadze... Ilu z Was zaryzykowałoby utratę prawa do wykonywania swojego zawodu na wiele lat, jak się już zajęło określoną pozycję? Rozumiem gościa w 100%... Musi pluć by móc dalej pływać.
 • @Kula Lis 62 13:28:25
  Dzieki za info.
  Nie pozostaje mu nic innego jak pluc.
  Mam nadzieje ,ze sie kiedys sytuacja zmieni i ten sprzedawczyk tak czy owak,skonczy na dnie.
  Pzdr.
 • @Robert.K 13:42:12
  Rogalski to śmieć. Jarosław Kaczyński oraz większość rodzin smoleńskich , które on obsługiwał , podziękowali mu za współpracę miesiąc temu. To nie on zrezygnował, to ludzie go wykopali!!! Ponieważ zarabiał na katastrofie smoleńskiej krocie! a teraz został bez kasy , przykleił się do drugiej strony i pitoli jak oni chcą....Ten czynownik przypomina mniejszą wersje Giertycha, nie przejmowałbym się tym doopkiem, bo to co robi jest żałosne. Mecenasowi nie miał chyba kto przypomnieć starej maksymy ; "mowa jest srebrem lecz milczenie - złotem". Jak pan mec. Rogalski czasu swego bez potrzebnie i bez zastanowienia rozpuścił sobie język - klepiąc na prawo i lewo podrzucane mu Czyjeś sny tak i obecnie nie jest wstanie go powściągnąć. Kogo chce ośmieszyć? Krzywdę robi tylko samemu/sobie ,bo osobiście nigdy nie zatrudniłbym takiego prawnika ; który pierwej klepie ,co mu tylko ślina na język przyniesie a potem tłumaczy że ktoś mu ślinotok wywołał.To człowiek bez kręgosłupa i najwyraźniej nie potrafi ; nawet jak Musi - rozstać się z klasą ze swoim klientem. Najwyższa też i pora, aby Wiadomo Kto - jak najstaranniej dobierał swoich doradców.
 • @Robert.K 13:42:12
  Równia pochyła, facecik bredzi o helu zmuszając nas do tłumaczenia się z jego bredni a teraz robi za gwiazdę medialną bo przejrzał na oczy. Obrzydzenie mnie bierze jak patrzę na takie "coś" w okularkach. Taki minigiertyszek co to dla chleba panie zrobi wszystko. Jak każą zdjąć spodnie to je zdejmie jak każą skakać to będzie skakał , jak pluć to będzie pluł. Czy wszyscy adwokaci są tacy? Jak na niego patrzę to widzę rolę mecenasa z "Matki Królów" czyli szujowatą mendę skrzyżowanie Giertycha z Marcinkiewiczem plus Kamiński. Brrrrrr........
 • Myślę, że Rogalskiemu przedłożono jakieś nowe dowody,
  Myślę, że Rogalskiemu przedłożono jakieś nowe dowody, bardzo wiarygodne, po których zmienił zdanie. Te dowody dotyczą jednak jego samego. Po prostu ktoś ma na niego jakiegoś haka. Bo za żadną kasę takiego świństwa przy zdrowych zmysłach zrobić nie sposób. Rogalski się panicznie boi, ma to wypisane na tej gębie Downa..Jeszcze niedawno miał mieć sprawę dyscyplinarną, a wyobraźmy sobie w jego przypadku utratę prawa wykonywania zawodu. Kazali mu, to mówi. Znaleźli sobie odpowiednia osobę, która boi się o rodzinę, żeby czasem nie najechał ich jakiś TIR na rosyjskich numerach. Nie przykładajmy do tego wagi, bo to co mówi, nie przekłada się na jego myśli.
 • Kula Lis, nie poznaję Ciebie.
  Czyżby Ciebie, tak jak i R. Rogalskiego dotyczył ten sam przypadek? Jedziesz tak ostro, jakbyś znał go osobiście, jak i też fakty, a mniemam, że znasz to wszystko tylko z gazet.
  Weź spojrzyj na sprawę z drugiej strony i załóż, że jednak wie co mówi i że prawdą jest iż już w marcu 2012 było wszystko wiadomo, to wtedy to, co dzieje się wokół niego też da się sensownie wytłumaczyć.
  Pisze Smol, że niby jesteśmy z wyjaśnieniem Smoleńska już na prostej, a tu nagle wpadamy w mgłę gęstą jak masło. I tak jest.
 • @tadman 15:13:56
  Gość pisze doktorat. On wie, że musi odwrócić się i opluć Kaczyńskiego. Gość wie gdzie leżą konfitury. Cytując króla Juliana : "Rogalski (Tyłku) mądryś !" Rogalski wracaj pan do rodzinnej Nysy sprzedawać wiklinę w rodzinnym sklepie bo tu jesteś już spalony!
 • @tadman 15:13:56
  Krecik w środowisku PiS-owskim czy tylko pozazdrościł Giertychowi bo pewnie Tusk szykuje jakąś poważniejszą akcję procesową? Osobiście obstawiam,że był kretem bo pamiętam jak ostro gardłował o zamachu i jak na prawnika były to bardzo śmiałe osądy.
 • @tadman 15:13:56 Rogalski tyle wie co mu przekazała razwiedka. Ja się nie zmieniłem! Pzdr!
  Jak mówi mecenas Rogulski..cyt "dojrzewałem do tego stanowiska"..Obywatelu -Rogulski..skoro żeście już dojrzeli...no to - S P A D A J C I E..Nie zawracajcie głowy uczciwym ludziom... Spadajcie ..i już...
 • @tadman 15:13:56
  zerknijcie, w czasach kiedy współpracował z pPiS - lewi publikowali jego zdjęcia, na których wyglądał jak niedorozwinięty, Down, a teraz niczym intelektualista. To jest manipulacja przy pomocy zdjęcia! hahhahaha
 • Mołodiec. Narodziny politycznego celebryty Rogalskiego. "Czy to cynizm czy może chęć wkupienia się w łaski i portfele mainstream
  Mołodiec. Narodziny politycznego celebryty Rogalskiego. "Czy to cynizm czy może chęć wkupienia się w łaski i portfele mainstreamu?" http://wpolityce.pl/artykuly/52948-molodiec-narodziny-politycznego-celebryty-rogalskiego-czy-to-cynizm-czy-moze-chec-wkupienia-sie-w-laski-i-portfele-mainstreamu
 • Nie czepiałbym się nigdy jego wyglądu
  i nie sugerował współgrania wyglądu z głoszonymi sądami. Skończenie prawa i zdobycie aplikacji wymaga głowy jak sklep, że nie wspomnę o doktoracie. :)
 • @tadman 16:51:25
  Mec Rogalski to karierowicz z Nysy z ubogiej rodziny. Rodzice prowadzili sklep z wikliną. Ten człowiek otrzymywał duże pieniądze od PiS-u i nic nie robił. Dlatego Prezes Kaczyński i większość rodzin smoleńskich powiedziały mu"dziękujemy". Paplał bez składu o helu jak na dywersanta przystoi , ośmieszając Kaczyńskiego. Zajmował się intrygami i skłócaniem ludzi w zespole. Na mecenasa odnaleziono mocnego haka w postaci bliskich spotkań z nieletnimi, nielegalne używki, zdjęcia z figo fago itp. Mają mecenasa w garści i zapewne stąd zmiana o 180 stopni. Odnaleziono, zrobiono coś, co może pogrążyć mecenasa i załatwić w jego branży na amen.
 • @tadman 16:51:25
  Do grona wyznawców religii „pancernej brzozy” niespodziewanie dołączył mecenas Rafał Rogalski. Jak przystało na profesjonalnego adwokata nie ma praktycznie dnia, aby pan mecenas nie udzielił wywiadu, w którym wycofuje się ze swoich wypowiedzi na temat katastrofy smoleńskiej. Chęć dołączenia do grona politycznych celebrytów jest tak ogromna, że mecenas złapany za język rakiem wycofuje się z tego co przez wiele miesięcy mówił opinii publicznej. Czyżby przez tyle miesięcy i tyle razy oszukiwał ludzi? Czy to cynizm czy może chęć wkupienia się w łaski i portfele mainstreamu?

  Mecenas Rogalski nawet nie dostrzega, nie tylko jak jest żenujący. Nie dostrzega też jednej bardzo ważnej dla adwokata rzeczy, że traci wiarygodność.
 • @Kula Lis 62 17:36:34
  Sławny grill u Giertycha - z końca lata zeszłego roku, na którym brylował Rafał - to widocznie nie tylko chęć zjedzenia przez RAZa darmowej kiełbasy z PO-błogosławionego przez Bul-Komorowskiego grilla Giertycha.
 • @
  "Raz jest zwrot w lewo, potem zaraz ostry zakręt w prawo i serpentyną w górę by wyjść, jak się mogło wydawać, na prostą."

  A co ma sie dziac jak ze strony PO jak i PiS-u biora sie za to sami "specjalisci" co o laniu czy samolotach nie maja zielonego pojecia. Przynajmniej 99% tych ekspertow powinno sie raczej zajac pielengnacja trawnikow, bo jak to spiernicza to nikomu nie zaszkodzi.

  Natomiast cala ta sprawa to idealny temat zastepczy co by "opozycja" miala co robic... prawde mowiac jest to na reke obu partia bo zawsze mozna sie na wzajem obwiniac.
 • @tadman 16:51:25
  Małgorzata Wassermann, adwokat, córka śp. Zbigniewa Wassermanna: To, co zrobił Rafał Rogalski to śmierć zawodowa. Sam się na nią skazał. Nie sądzę, by ktokolwiek mu jeszcze zaufał. - http://wpolityce.pl/wydarzenia/52961-cztery-pytania-do-malgorzaty-wassermann-ws-mec-rogalskiego-skazal-sie-na-smierc-zawodowa - mamy te same zdanie.
 • @ToM.UD 18:36:54
  Albo kret (przemawiają za tym oświadczenia o helu) albo człowiek, który się czegoś panicznie boi i dlatego łże jak pies ...
 • @tadman 16:51:25
  Jeszcze rok temu, gdy wypowiadał się mec.(haha) Rogalski to druga strona zarzucała mu, że jak można ufać człowiekowi o takim wyglądzie. Czy dziś, gdy Rogalski jest już po waszej stronie, powiedzielibyście dokładnie to samo? Czy osobie o takim wyglądzie można zaufać? Pal licho wygląd, chłop kompromituje się po całości tak zmieniając optykę. Zwrot o 180 stopni możliwy jest tylko wtedy, gdy mu grożą(czy psychicznie, czy fizycznie, ewentualnie groźba utraty pracy). Innej opcji nie ma!
 • @fan-wolności 19:00:15
  Polska kiedyś potęga i kraj "mlekiem i miodem płynący" z którym każdy się liczył i wielu tu emigrowało..Za PRL "10 potęga gospodarcza świata" (na znaczkach) i najweselszy barak w socjalistycznym kołchozie, dziś słabizna, a naszym towarem eksportowym zamiast statków mogą być różnego formatu zdrajcy. Sku..synów ci u nas dostatek, możemy się podzielić...
 • @ToM.UD 18:36:54
  Mam pytanie. Kto o zdrowych zmysłach zatrudni teraz takiego adwokata?
 • @tadman 16:51:25
  Rogalski naruszył tajemnicę adwokacką. Będzie postępowanie dyscyplinarne? http://niezalezna.pl/41033-rogalski-naruszyl-tajemnice-adwokacka-bedzie-postepowanie-dyscyplinarne
 • @Kula Lis 62 19:22:55
  A mnie wydaje się, że mec. Rogalski popełnił jeden zasadniczy błąd, że wszedł w spór z Antonim Macierewiczem. Pamiętajmy, że prawie wszystkie spory sądowe p. Antoni wygrał.
 • @Lis Kula
  cytat: [...] W mojej ocenie pan Macierewicz nie ma dostępu do wszystkich akt, a gdyby miał, to tym gorzej dla pana Macierewicza. Praktycznie żaden z jego ekspertów nie uczestniczył w przebadaniu samolotu na miejscu katastrofy.
 • @tadman 00:39:33
  Nie mogę zrozumieć dlaczego Prezes Kaczyński wybrał taką osobę na swojego pełnomocnika.Czy nie ma w naszym kraju doświadczonych i rzetelnych adwokatów? To już kolejna ważna osoba z otoczenia Kaczyńskich, która później działa przeciwko swoim mocodawcom. Jakie wypływają z tego wnioski?
 • @tadman 00:39:33
  Ten mec. Rogalski od samego początku budził wątpliwości czy przypadkiem nie jest z ubecji. Jego wygłaszane teorie o zamachu z helem i wiele wypowiedzi o katastrofie smoleńskiej biły na głowę wszystkie inne hipotezy i opinie posła A. Macierewicza. Byłem zdziwiony, że adwokat odważa się na stawianie tak radykalnych tez bez zgody rodzin, które reprezentował. Stąd zajęła się nim Rada Adwokacka i wszczęła procedurę zakazu wykonywania zawodu adwokata. W tym samym czasie J. Kaczyński wycofał swoje pełnomocnictwo Rogalskiemu. Grunt pod nogami mecenasa Rogalskiego zaczął się obsuwać. Nie pozostało mu nic innego jak postawić na szali swoją reputację i uczciwość zawodową. Zachował się POdle, zdradził swoich klientów, postanowił ratować swój tyłek, zaprzedał duszę diabłu - zupełnie jak Al Pacino w filmie "Uczeń Diabła". POddał się tzw. propozycji nie do odrzucenia. Wystarczy popatrzeć na tą piękną twarz- on nie tyle skazał się na śmierć zawodową ile popełnił na oczach wszystkich samobójstwo!
 • Nie wiem czemu, ale jakoś patrząc i słuchając tego pana "mecenasa" miałem złe przeczucia...
  Nie wiem czemu, ale jakoś patrząc i słuchając tego pana "mecenasa" miałem złe przeczucia... nie chciałbym być zbyt brutalny, ale odniosłem wrażenie że to zwykła "szmata" - to co robi teraz tylko to potwierdza. zero honoru i nawet strzępów godności. Wstyd mi za pana, panie "mecenasie". Także Monika Olejnik przepytała mec. Rogalskiego, który dzisiaj jest bardzo medialny i być może jeszcze kilku dziennikarzy w ciągu najbliższych dni także będzie ciekawych jego elokwentnych wypowiedzi w kwestii stosunku do śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Zatem mecenas Rogalski ma swoje medialne "5 minut" . Jakaś niezrozumiała jednak emocja emanuje z mecenasa Rogalskiego, który jak na bazarze handluje swoimi, opatrzonymi zawodową klauzulą zaufania publicznego, wiadomościami i opiniami nie czując żadnej niestosowności tego co robi. To tak jakby lekarz leczący znanych na przykład celebrytów wystąpił w telewizji i zaczął krytycznie opowiadać o swoich pacjentach z uwzględnieniem zawodowych informacji, dlatego ponieważ nie jest już ich lekarzem, gdyż uznał, że oczekiwanie pomocy od tych pacjentów stanowi dla niego presję. Aczkolwiek było już kilku panów polityków, którzy po odejściu z partii do której należeli, zachowywali się tak samo jak Rogalski. Rogalskiego nowe sPOjrzenie na sprawę niczego nie zmienia i nie zmieni, chociaż zapewne taki był zakulisowy zamysł tego nagłego przeobrażenia. Sam mecenas potwierdza w tym wywiadzie, że nie ma dostępu do najważniejszych dowodów w tej sprawie. Dlatego tylko powołanie komisji międzynarodowej może zakończyć wszelkie spekulacje na temat katastrofy. Ten kto był przeciwko powołaniu takowej komisji jest odpowiedzialny za zamieszanie wokół niej. Nie jest nim ten, który pomimo skandalicznie prowadzonego śledztwa próbuje z pomocą wielu międzynarodowych i polskich naukowców dojść do prawdy.
 • Jacy misjonarze nawrócili mecenasa Rogalskiego?
  Jacy misjonarze nawrócili mecenasa Rogalskiego? Wyznawca sztucznej mgły nagle zamienił się w wyznawcę pancernej brzozy. http://wpolityce.pl/artykuly/52971-jacy-misjonarze-nawrocili-mecenasa-rogalskiego-wyznawca-sztucznej-mgly-nagle-zamienil-sie-w-wyznawce-pancernej-brzozy
 • @Kula Lis 62 08:17:39
  Podtrzymywał Kolega tę dyskusję, choć ja uważałem ją za mało poznawczą, bo nie mamy dostępu do wszystkich faktów, a ten z tytułu nie pozwala bohaterom tego dramatu na 100% szczerości, więc wyglądało to na jałowy spór, aż do dzisiejszego rana, kiedy przeczytałem Kolegi komentarz, cytuję:

  "Nie mogę zrozumieć dlaczego Prezes Kaczyński wybrał taką osobę na swojego pełnomocnika.Czy nie ma w naszym kraju doświadczonych i rzetelnych adwokatów? To już kolejna ważna osoba z otoczenia Kaczyńskich, która później działa przeciwko swoim mocodawcom. Jakie wypływają z tego wnioski?"

  Bingo! Dzięki!, że też wcześniej na to nie wpadłem.
 • @tadman 08:54:02
  Rogalski przeszedł na stronę Rosjan, bo mówi, że bał się tam pojechać ponieważ mu grożono. Kiepska moralność, słaby charakter, nielojalność i ten głupi wyraz twarzy - to pan mecenas. Pzdr!!
 • @tadman 08:54:02 fajny komentarz z sieci.
  Mecenasik z mordą idioty ma przechlapane w palestrze i podobno ktoś z wymiaru sprawiedliwości wytoczył mu jakiś czas temu proces-facio się nastraszył i śpiewa tak jak mu grają-warto wyklupać sobie co opowiadał mecenasik z mordą idioty przez blisko trzy lata,a teraz nadaje czytając przygotowane mu teksty z Wymiotnej-KTO PRZECWELOWAŁ MECENA-SIKA.
 • @Kula Lis 62 09:03:46
  Nie, nie jest fajny, bo podkreśla fizjonomię mecenasa, która jako taka miałaby decydujące znaczenie w czasach podwórkowych i stąd przezwiska: rudy, siwy, pączek, łebacz itp.
  Ciekawe, że nikomu ta fizjonomia nie wadziła w momencie powołania tj. Jarosławowi Kaczyńskiemu.

  Odwróćmy sprawę, biorąc za punkt wyjścia tytuł. Mecenas woli wyjść na idiotę, woli być mało wiarygodny - ba - decyduje się na złamanie tajemnicy zawodowej. W takim razie stawiam pytanie: skoro zdecydował się płacić takie koszty, to co ma aż tak wysoką cenę?
 • @tadman 09:28:34
  Pewnikiem życie!!!
 • @ Autor
  Można chyba powiedzieć, że mecenas zamienił salto mortale na salto morale.
 • @Kula Lis 62 09:36:50
  Skoro tak, to zupełnie nie rozumiem tego: "Mecenasik z mordą idioty...".

  Przypomina mi to pewien przypadek z dzieciństwa, kiedy zimą pod kolegą załamał się lód, a my rechotaliśmy, że ten w wodzie tak śmiesznie gramolił się na lód.
  ITBBNT
 • @tadman 09:51:53
  Rottweiler smoleński http://gazetawarszawska.com/2013/05/06/smolenski-adwokat/
 • @KulaLis & Robert.K
  Panowie, to nie jest droga do żadnego dialogu, do żadnej merytorycznej dyskusji. Nie rozumiem Waszego zachowania.
  Ludzi nie ocenia się po ich wyglądzie, ani po tym czy wywodzą się z biednych domów. Co piąte polskie dziecko w wieku szkolnym jest niedojedzone! I co, je też trzeba dodatkowo ukarać - nie wystarczy, że los je skarał?
  To co panowie piszecie i jak piszecie nie jest ani ładne, ani grzeczne, ani obiektywne. Pośród ataków personalnych łatwo zagubić sens nawet najbardziej obiektywnej opinii.
  Tym razem nie usunę Waszych wpisów, ale nie zawaham się tego uczynić kolejnym razem.

  Pozdrawiam, i mam nadzieję, że te wpisy, to jedynie "wypadek przy pracy", albo chwilowa, słabsza dyspozycja.

  Ironia to sztuka, więc polecam zaczerpnąć z jej słodkich tajemnic i mocy.
  Wiktor
 • @Kula Lis 62:":Nie mogę zrozumieć dlaczego Prezes Kaczyński wybrał"
  No czemu, ach czemu ten Prezes taki durny.......?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY